• 0
@blargotron ja jestem na NFZ i mi zapisuje 1mg co miesiąc alprazolamu, też mi powiedział, że to nie jest duża dawka i można zwiększyć jak będzie potrzeba. Zależy na kogo trafisz
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Poszedłbyś z tym do psychologa? Ktoś może też tak ma?

Odkąd zacząłem pracę (pomijając jakieś dorywcze prace jako student - kelner, magazyn, sklep) to nie mam ochoty pracować. Często zmieniam pracę (max 1 rok wytrzymuje w jednej firmie). Najpierw jestem zajarany nową pracą, wyobrażam sobie nie wiadomo co, a potem 2-3 tyg i już się męczę, a ledwo poznałem proces pracy i tak w kółko. Nie cieszy mnie nic, mam
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba wiele osob ma w dzisiejszych czasach. Byc moze duzy wplyw na to ma obecna kultura, ktora zapewnia tak naprawde beztroskie zycie dzieciom, a potem z dnia na dzien jak staja sie dorosli nie znaja schematow, ani nie potrafia sobie radzic, bo nigdy nie musialy tego robic i nie zostaly tego nauczone
  • Odpowiedz
Wykopowicze ratujcie, bo kończą mi się pomysły.

Jadę pociągiem #pkp z jednego krańca Polski na drugi na święta (ZS - LU) i szukam rozwiązania, jak najbardziej ekonomicznie przetransportować prezenty dla rodziny.
Mianowicie na drugim końcu Polski musi się znaleźć łopata i dwie siekiery, dość duże. Myślałem, żeby wynająć kuriera ale przy tym gabarycie i niewymiarowości, ten pomysł jest zabójczy finansowo.

Słyszałem o przesyłkach konduktorskich, pytanie, czy przyjmą mi takie artykuły, i jak to
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radosuawek: bez wymiarów łopaty/siekier to jak wróżenie z fusów

poza PKP jeszcze przewoźnicy autobusowi biorą paczki, i wiozą z dworca na dworzec, tylko tego samego dnia co nadasz ktoś musi to odebrać o określonej godzinie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wykop to jednak potrafi być fanatyczne miejsce.

Przez 4 lata szukałam pomocy z kręgosłupem, wielopoziomowe przepukliny, ciągły ból, bolesne i sztywne poranki. Wydane kilka tysięcy na lekarzy i około 2000-3000 zł na fizjoterapeutów, zero ulgi. Operacja, wg. lekarzy była jedynym rozwiązaniem, ale mówili, że jej powodzenie to 50%.

Do tego szum uszny, który nie pozwalał mi żyć.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@aadrion123: nie do końca jest to możliwe, wiem z własnego doświadczenia. No bo cały czas z tyłu głowy ma się świadomość niespełnionej potrzeby posiadania partnera/partnerki, przyjaciół itd. Ale nawet jeśli nie do końca, jednak jest to możliwe. Przede wszystkim - nie pozwolić sobie na rozmyślania, a zatem robić różne rzeczy, które zajmą umysł, pracować nad czymś, uczyć się nowych rzeczy, zapewniać sobie rozrywki, generalnie - angażować się w coś, być
  • Odpowiedz
  • 0
Szukam jakiegoś Screena z wpływem dużej ilości gotówki na konto bankowe
#pomocy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jest aktualnie z wizytami u lekarzy? Jestem dzisiaj umówiony do dermatologa, ale od wczoraj męczy mnie gorączka i wyglądam podobno 2 na 10?
Jest opcja, że dermatolog stwierdzi, że wyglądam bardzo źle i mnie da na testy covidowe, lub nie wiem... zbada temperaturę (o 5 rano miałem 37,8 stopni) ? Jak to teraz działa? Jak coś to po 2 dawkach #szczepienia ;)
#lekarz #koronawirus #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Potrzebuje waszej pomocy.

Wczoraj w pracy poszedlem do takiej jednej babeczki (całkiem ładna, przez co byłem mocno speszony) i gdy naprawiłem jej kompa, to zaczęła sie do mnie dziwnie zbliżać i powiedziała, że od teraz będzie mnie 'wykorzystywać' hehehe

Potem zadzwoniła do mnie po pół godziny, chociaż nie miała mojego numeru i poprosila, żebym znowu coś niby naprawił.

Czy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy doradźcie mi proszę. Jestem księgową w UK i postanowiłam stworzyć swój własny kurs księgowości dla osób początkujących, które chcą zacząć karierę w finansach a nie wiedza od czego zacząć.

Problem polega na tym, ze nie wiem jaką platformę e-learningową wybrać. Chciałabym żeby było tam ok 10 30-minutowych filmików, teksty do poczytania i może jakiś quiz/test.

Jedyne co mi do głowy przychodzi, to Udemy ale tam podobno są dość spore prowizje za
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Zaplusujesz w dobrej sprawie? Wystarczy zalogować się za pomocą google/fb i wybrać pieska do nakarmienia.

https://www.olx.pl/lps/nakarm-psa/

W boksach jest teraz turbo zimno i każde wsparcie finansowe schronisk jest na wagę złota (). W zeszłym roku były wyklikiwane dzienne limity, w tym idzie jakoś marnie. Rozkręćmy trochę akcję.

#schroniskodlazwierzat #nakarmpsa #psy #zwierzaczki #zwierzeta #pomocy #zebroplusy
walzky - Zaplusujesz w dobrej sprawie? Wystarczy zalogować się za pomocą google/fb i ...

źródło: comment_1638997032XgD6f7m21NGwkXkezjbLCe.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1355
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po pierwszym zdaniu przeskoczyłem na ostatnie. Za oczywiste. Za szybko. Za mocno. Nawet nie chce mi się sprawdzić co jest w środku. XD
  • Odpowiedz
Pytam się wykopowych ekspertów bo ja już nie mam pomysłu.

W starej willi która jest zabytkiem na parterze w dwóch pomieszczeniach nie grzeją kaloryfery, firma od węzła ciepłowniczego umywa ręce bo przecież węzeł działa i w innych pomieszczeniach jest ciepło, zwiększanie ciśnienia w instalacji nie pomogło. Złota rączka konserwator cały czas odpowietrza kaloryfery natomiast leci brudna woda z powietrzem. Po wywaleniu dużej ilości wiader bo kaloryferów jest ok 10 ciepła woda wraca
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rozn3r: odpowietrzac do skutku aż przestanie lecieć powietrze, zaczynać od najbliższego kaloryfera jadąc po kolei do najdalszego
  • Odpowiedz
Czy wszędzie zamontowane są zawory termostatyczne lub cześć grzejników jest podłączona bezpośrednio do rurek ewentualnie przez zawór kulowy?
  • Odpowiedz
Jakieś pół roku temu widziałem na #netflix jakiś program nt. life-hacków w domu. Prowadzącym był Azjata. Pierwszy odcinek mówił między innymi o tym, jak skutecznie wyczyścić lustro w łazience - przedstawiali tam przepis na jakąś miksturę.
Ktoś kojarzy ten program? Jak on się nazywał?
#pomocy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach