@Bonzolog11: Nie wiem co, ale boże tak mnie wk#w!@ jego morda. Chłop wygląda jak połącznie 50 letniej Grażyny pracującej na poczcie z takim typowym lizusem szkolnym co siedział w pierwszej ławce jest był ministrantem xD
  • Odpowiedz
W węgierskich wyborach , głosy oddane na odległość rozkładają się tak:
Tisza: 14,657 głosów (11% wszystkich z zdalnych głosów)
Fidesz: 108,467 (86% wszystkich zdalnych głosów)

Ciekawe czy ten wysoki wynik Fideszu, zrobiła podoba mniejszość do naszej Poloni z US&A, która w kraju nie mieszka od ponad 20 lat czy ewentualnie odpowiednik naszej śmietanki z Beneluksu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wybory #wegry #polityka
kadves - W węgierskich wyborach , głosy oddane na odległość rozkładają się tak:
Tisza...

źródło: 1000009122

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kadves: tak, Wegrzy z ziem utraconych po Trianon to taki ich odpowiednik polonusów z Ameryki, nie byli nigdy w kraju, a są betonowym elektoratem Orbana i tak szkodzą rodakom w ojczyźnie.
  • Odpowiedz
@donatien-de-sade:taa, te Niemcy to szczególnie na Węgrzech mediami należącymi do władzy wygrały, duh. Z drugiej strony co ma niby mówić? Że lud się w końcu wkurzył na Orbana? Dla Mateckiego to bardzo niebezpieczna teza, że lud może mieć inne zdanie niż on.
  • Odpowiedz
Piątka Kaczyńskiego
1. Czarnek na premiera
2. Powrót Ziobry na Ministra Sprawiedliwości
3. Powrót Błaszczaka do MON
4. Powrót hannuki do Sejmu
5. Powrót religii na maturę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4rcinS: plot twist: teraz ucieczki będą rotacyjne, Ziobrę i Romanowskiego wyrzucą przyjmą Nowaka który już uciekał z PL do UA, potem z UA do PL po zmianie władzy, a po kolejnej zmianie Węgry.
  • Odpowiedz
Przepraszam wszystkich że dałem się zmanipulować i popierałem Trumpa. Dalej zgadzam się z niektórymi rzeczami jaki prezentuje jego partia i to nie jest tak ,że można to od tak wyrzucić do kosza, ale ten gość ewidentnie zwariował i tutaj nie chodzi o jakieś sympatię czy antypatię. Tutaj po prostu jest potrzebny psychiatra/psychoterapia albo z uwagi na wiek(w tym wieku wielu ludzi tak ma) ten człowiek nie jest już zdolny do rządzenia krajem.
PABLO__ESCOBAR - Przepraszam wszystkich że dałem się zmanipulować i popierałem Trumpa...

źródło: 1000005493

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 136
@PABLO__ESCOBAR: bardzo wiele osób podziela twoja opinię, ale już niewielu z nich potrafi stanąć w lustrze i publicznie powiedzieć myliłem się lub oszukali mnie. Nie jest istotne jakieś masz poglądy, ale jest żeby mieć odwagę nazywać poprawnie rzeczywistość, zanim sprawy zajdą za daleko. To dotyczy wszystkiego, nie tylko polityki. Trzymaj się tej zasady a będziesz zdrowszy psychicznie i będziesz miał szacunek sam do siebie.
  • Odpowiedz
Ciekawe czy mają swojego bezstronnego dziennikarza, jakiegoś Krisztiána Sztanovszka:
- ja dużo mogę zrozumieć. Czy Orban jest prorosyjski? Tak. Czy sfaułszowac wyniki wyborów? Bezsprzecznie tak. Czy przechowuje przestępców z innych państw. Tak. Czy chciał stworzyć państwo dyktaturalne? Zdecydowanie. Ja to wszystko rozumiem. Ale w wywiadzie dla "voice of madziar" z 2011 roku Magyar powiedział "kurde bele"... Serio? Kurde bele? Dużo mozna wybaczyć ale tego nie. Orban poszedł do mnie po debacie i
alverini - Ciekawe czy mają swojego bezstronnego dziennikarza, jakiegoś Krisztiána Sz...

źródło: 1000024086

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rybazryzem85: Czyli za rok staniemy przed wyborem - Związek Socjalistycznych Republik Europejskich albo Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich. Myślę że dla każdego Polaka który pamięta PRL i zna historię Polski wybór będzie oczywisty. :)
  • Odpowiedz
@Utero poważny człowiek wie, że Polska ze swoją lokalizacją jest skazana na to, że będzie musiała być albo pod wpływem wschodu albo zachodu.
Moment w którym odrzucasz „zgniły zachód” - pchasz siebie w objęcia psedomocarstwa które w 2026 wciąż aspiruje do tego, aby odzyskać swoje satelitowe kraje.

To na prawdę nie jest trudne do zrozumienia. Polska nie jest Szwajcarią
  • Odpowiedz
#wegry #polityka #wybory #heheszki

Wiecie co jest też śmieszne? Że ta ordynacja wyborcza która miała dać 1000 letnie rządy Orbana w sumie to dalo TISZy tą większość konstytucjną łatwiej niż gdyby nie szponcił w niej xD W Polsce mając tyle ile TISZA dalej nie jesteś w stanie zmieniać konstytucji. Orban to miałeś łeb
chlopakbeztabu - #wegry #polityka #wybory #heheszki

Wiecie co jest też śmieszne? Że ...

źródło: IMG_6200

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chlopakbeztabu: niestety i tak i nie.

Orban tak r----------ł aparat państwa że tylko po czasie będzie można ocenić czy to sprawi że obecna władza będzie miała łatwiej czy trudniej.

Poza tym nawet jeśli będzie miała łatwiej, to niestety znając ludzi u władzy choć ciesze się ze zwycięstwa tiszy prawdopodobnie nie będzie naprawiać systemu tylko sami się zabetonują jeszcze bardziej i jeszcze bardziej rozwalą wszystko tylko po to by się utrzymać.
  • Odpowiedz