• 81
@Kempes: zawsze powtarzam: jakby wyborcom PiSu chociaż raz połączyły się kropki, to Kaczor takiej tępej retoryki opartej na kłamstwie i wypominanie innym co sam robi, nie stosował.
  • Odpowiedz
Niestety potwierdza się po raz kolejny, że Tusk nie rozumie współczesnej polityki.

Sprawa Ziobry pokazuje, że to jednak dziadki z poprzedniej epoki. Dostajemy tylko strzępki informacji o tym, że jedna instytucja wysłała pismo, inna wszczęła jakąś procedurę i może za dwa tygodnie coś się stanie. To jest minimum i ludzie nie spodziewali się, że nie ruszycie z postępowaniami.

Ludziom brakuje emocji, wrażenia sprawczości i stanowczości.

Czemu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@mhmhmhmhm: w pełni racja. Nie jestem fanem populizmu i metod obliczonych na debila, ale dziś niestety inaczej się nie da. Byle fejk wydalony przez Mateckiego ma obecnie większe zasięgi, niż jakiś sukces rządu ( nie żeby tych sukcesów było jakoś specjalnie dużo).
Weźmy ostatnie afery pedo w KO i PiSie. Przecież i tym asystencie Horaly nie było nawet głośno, przez pół dnia. A temat Kłodzka nadal się dobrze sprzedaje.
Ja
  • Odpowiedz
  • 22
@mhmhmhmhm: ja nadal czekam aż zaktualizują okręgi wyborcze, bo na chwilę obecną PiS na wioskach uzyskując tyle samo głosów, mają więcej posłów, niż KO z taka sama liczba wyborców w miastach. I to jest normalna procedura przewidziana przez prawo. Ale, lepiej czekać na cud.
  • Odpowiedz
Putin ogłosił o nowym sukcesie, że do końca 2026 roku nastąpi przyjędzie rakiety "Sarmat" do wyposażenia rosyjskiego wojska a ta b--ń NIE MA ANALOGÓW NA ŚWIECIE 🤡

Tylko, że:
- Putin mówił tak "do końca 2022 r."
- A potem że "do końca 2023 r."
- A potem szef Roskosmos mówił, że "Sarmat już jest na bojowych dyżurach"
Aryo - Putin ogłosił o nowym sukcesie, że do końca 2026 roku nastąpi przyjędzie rakie...

źródło: image

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dla mnie Rymanowski to jest już wPolsce24 bis, albo i gorzej.

Platforma dla wszelkiej maści szurów, szaleńców, prawakoidów opowiadających kłamstwo za kłamstwem, bez żadnego prostowania i konfrontowania z faktami przez prowadzącego.

Wiecie co mi powiedział kolega konfederus na mój zarzut o tym, że Rymanowski nie prostuje oczywistych fejków? Że dziennikarz ma być obiektywny i nie jest od tego żeby opowiadać się za jedną czy drugą stroną.

Czyli
codziennaKasia - dla mnie Rymanowski to jest już wPolsce24 bis, albo i gorzej.

Platf...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@codziennaKasia: No ostatnio Mentzen mowil u Romanowskiego ze Polska wydaje na Ukraińców w Poprawczakach 1 miliard 200mln zl mimo ze w ogóle tyle na wszystkie poprawczaki sie nie wydaje XD

Oczywiście Romanowski nie zapytał skad dane tylko pokiwał głową. Mógłby powiedzieć nawet 1 bilion a ten pajac by nie dociekal. Zwykły statyw na mikrofon
  • Odpowiedz
Oczywiście Romanowski nie zapytał skad dane tylko pokiwał głową. Mógłby powiedzieć nawet 1 bilion a ten pajac by nie dociekal. Zwykły statyw na mikrofon


@fidelio-fidelio: nawet nie statyw tylko szkodnik, bo jak zaprasza kogoś ze strony demokratycznej to potrafi usilnie rozbijać dyskusje cytując jakieś debilizmy psychoprawaków :D
  • Odpowiedz
jak wybory prezydenckie w USA wygra demokrata, to jakiego sojusznika będą mieli PiSowcy? rozumiem, że dzisiaj się trzymają skompromitowanego Trumpa, bo muszą mieć jakiegoś prawaka sojusznika, jako alternatywy dla UE. Na sojuszu z Rosją stracą wyborców, może zaczną urabiać społeczeństwo na Chiny? albo jakieś trójmorze znowu XD
#polityka #bekazprawakow
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wankstain: Chiny jako numer jeden. Już trwa urabianie, że jakoe to Chiny są świetne.
A co do Rosji... Czy naprawdę bardzo by PiSowi spadło, gdyby nagle pisowcy zaczęli przec nareacje, że Rosja to w sumie jest spoko? Zły to jest Tusk, a nie jakiś Putin? Myślę, że wyborcy wiedzieliby co mają myśleć.
  • Odpowiedz
Cały PiS Kradł.

172. Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Kwota: -

Niedopełnienie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnio zastanawiam się mocno nad konstytucją - na wskutek zapędów batyra. Patrząc jak skonstruował Trump radę pokoju, jestem pewny że gdyby PIS miał większość konstytucyjną mielibyśmy tutaj dyktaturę kaczyńskiego lub coś na kształt.

Ale nie o tym, zachodzę w głowie jakim cudem polska konstutucja czy amerykańska w czasach gdzie ludzie nie mieli prawie żadnej wiedzy czy nawet dostępu do informacji, elity krajowe były w stanie stanąć ponad swoją pychę i uregulować swoją
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ravau23: no tak działają umowy między narodowe. Jak nie chce się sytuacjiz gdzie prawo międzynarodowe jest ponad naszym, to trzeba dana organizacje opuścić.
Powiem prosto z jak do prawaka. W miejscach publicznych, też nie będziesz wchodził do babskiego kibla, bo w Twoim domu tak się robi.
Idziesz do galerii, akceptujesz zasady galerii handlowej. Wchodzisz do UE, akceptujesz zasady UE. I nie jest to żadna utrata suwerenności. Utrata suwerenności by była,
  • Odpowiedz
@Ravau23: i ten najwazny akt prawny zakłada, że umowy międzynarodowe mogą mieć większa moc prawną niż zapisy tejże konstytucji.
Duda łamał konstytucję na potrzeby polityki wewnętrznej.
  • Odpowiedz
@Krs90: Wielka Brytania wyszła z UE by móc wpuszczać lub nie imigrabtów wg swojego uznania - czyli to co postulowali prawacy i czego chcą w PL. Gdy to robi to nazywają to komunizmem xDDDDDDD
  • Odpowiedz
I co silniczki? Miały być areszt, deportacja i więzienie, a Zbychu bawi się w kasynie z Adamkiem w Atlantic City popijając luksusowe alkohole, a po zabawie pewnie idą na luksusowe panie. A wy szalejecie na Wykopie za 5 groszy od wpisu od Giertycha

#polityka
Pomorski_Wilk - I co silniczki? Miały być areszt, deportacja i więzienie, a Zbychu ba...

źródło: 3262

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 235
@turfa8: Sugerujesz głuptasku, że te pieniądze przeznaczone na polską obronność zostały rozkradzione? Jakieś dowody na to, drogie dziecko, posiadasz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 159
@turfa8: A więc to tylko twoje dziecinne urojenia! W sumie tego się spodziewałem po kimś o mentalności przedszkolaka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach