Sprawa Ziobry pokazuje, że to jednak dziadki z poprzedniej epoki. Dostajemy tylko strzępki informacji o tym, że jedna instytucja wysłała pismo, inna wszczęła jakąś procedurę i może za dwa tygodnie coś się stanie. To jest minimum i ludzie nie spodziewali się, że nie ruszycie z postępowaniami.
Ludziom brakuje emocji, wrażenia sprawczości i stanowczości.
Czemu





























( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: 1000077826
Pobierz