Pod siedzibę republiki przyjechał wóz strażacki, być może włączyła sie czujka w bloku obok (dzieje sie to często), być może kot nie moze zejść z drzewa. A Twoja babcia właśnie dowiedziała sie, ze Tusk atakuje jedyne wolne media - dom wolnego słowa. XD
Czy mozna coś zrobić z tą szczujnią?
#j------s #polityka #bekazprawakow
viking25cc - Pod siedzibę republiki przyjechał wóz strażacki, być może włączyła sie c...

źródło: 1000042266

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 172
@viking25cc: strażacy są dobrzy dla PiSu jak można się lansować na tle zakupionych z funduszy sprawiedliwości wozów. Z funduszu który nie został to tego powołany. Z funduszu, z którego pisiory kradły.
  • Odpowiedz
Jednak ten system kaucyjna w wykonaniu biedronki to faktycznie jest żenada, w porównaniu do tego, jak działa to w lidlu.

Ja do biedry nie chodzę, ale moja matka tak i chciała bym zrobił jej zakupy, uprzednio zabierając od niej zgromadzone opakowania zwrotne. Nie przyjęło mi łącznie 4 butelek 2 marek i kazało zwrócić je w innym miejscu - były to marki Riviva i Polaris, czyli k*rwa biedronkowe, a wszystko inne przyjęło.

Sam
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kochamcovid: widocznie nie odrobili matoły zadania z Niemiec. Tam jest podobny syf: Kaufland jako JEDYNY bierze wszystko, w Edekach, Netto, Aldi, Lidlach, taki sam syf: część przyjmują część nie...
  • Odpowiedz
  • 19
@ish_waw: cóż, proces nie zakończy się przed kolejnymi wyborami, które wygrywa PiS i konfy.
Tak więc, dla balonowego te procesy to będzie atrakcja, a nie realne widmo odsiadki.
Nie ma co się cieszyć.
  • Odpowiedz
@BezDobry: widać polusy nie spełniają warunków, to samo było jakiś czas temu z polskim mięsem, tylko w UE. Polusy rolasy potrafią tylko dotację brać, ale żeby warunki spełniać? Kto to widział.
  • Odpowiedz
jeżeli zawierana jest w sowieckim stylu, to jest lewactwem.


@BezDobry: Wszystko czego nie lubisz to lewactwo, pamiętaj synek, nawet jak to chadectwo, konserwatyzm czy liberalizm - jest to lewactwo.
  • Odpowiedz
Przychodzi złodziej "A" i kradnie Ci 70% majątku, druga sytuacja przychodzi do Ciebie złodziej "B" i kradnie 30% majątku. Który złodziej jest lepszy?
#polityka

Jak w poście:

  • Złodziej A bo zabrał niemal wszystko 15.6% (5)
  • Złodziej B bo zabrał mniej i stawił Ci więcej 6.3% (2)
  • A i B są ku..mi bo to złodzieje XD 78.1% (25)

Oddanych głosów: 32

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@winsxspl: dramatem jest to, że i tak lepszego nie ma obecnie na scenie politycznej. Politycy tacy jak ciocia Kasia to wyjatki. Litewka nie żyje.
Pozostaje nam ch*jowa stabilność.
  • Odpowiedz
Nawrocki zrobił ten typ głupiego uśmiechu który sie robi gdy "ktoś mówi po angielsku a ty nic nie rozumiesz więc się uśmiechasz by złagodzić stres"
  • Odpowiedz
Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na stronie sejmowej. W porównaniu do posła Berkowicza praca była znacznie prostsza bo tych aktywności nie ma za dużo. Krótkie podsumowanie jego działalności:

- Udział w głosowaniach: 63.85%, jest to dół tabeli, zajmuje on 449 miejsce na 460 posłów
- Ilość interpelacji - 33, średnia liczba interpelacji „którym nadano bieg” w obecnej kadencji sejmu na jednego posła wynosi około 61–62 interpelacje na posła
derek25 - Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na str...

źródło: 241

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mike100: zawsze mnie ciekawiło jak to jest, że ludziom wydaje się, że kogoś znają, tylko dlatego, bo się na niego napatrzyli/nasłuchali, i potem są w stanie powiedzie, że lubią kogoś - choć z człowiekiem słowa nie zamienili xD
No, chyba, że po prostu taki gościnny jesteś dla każdego, i jakbym z mężem do ciebie zapukała, to też byś nas ugościł jak państwo xD
  • Odpowiedz
#polityka #bekazpisu #urojeniaprawakoidalne
Skoro ziobro nie ucieka tylko po prostu się przemieszcza to dlaczego policja i inne organy ścigania nie pozwalają przemieszczać się przestępca - oni nie mają prawa do przemieszczania się? Jaki jest dowód że oni uciekają?!
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lukardio: źródło danych zapewne to samo, z którego zasysa Mentzen, czyli d--a. Czyli ok - kto gównem rzuca, ten gównem dostaje (chociaż ruskiemu pomiotowi to i tak pewnie wszystko jedno, czy w gównie, czy bez)
  • Odpowiedz
Skoro ziobro uciekł do Stanów to może trzeba wyznaczyć nagrodę za jego ujęcie? To taka stara amerykańska tradycja. Zrobić zrzutkę w Polsce. Myślę że taki Trump za kilkaset tysięcy, milion dolarów, raz dwa wydałby ziobrę. Może nawet dostarczył do Polski. :)
#bekazpisu #polityka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach