Ale jak Batyr z resztą pisowców zamiast „pilnować polskich spraw” polecieli sobie za nasze na Węgry wspierać Orbana to już było wszystko cacy XD

Nazwać cię hipokrytą dareczku to jak nic nie powiedzieć.

Polacy mierzą się z realnymi dramatami.


Na
donatien-de-sade - Ale jak Batyr z resztą pisowców zamiast „pilnować polskich spraw” ...

źródło: IMG_7381

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kempes: byłem wtedy i stałem później obok śmierdziela terleckiego. Od typa tak waliło gównem, że nie dało się wytrzymać. Jakby się nie mył dwa tygodnie co najmniej. Masakra. Wspominam do dziś po 9 latach.
  • Odpowiedz
Wyobraźcie sobie, jak słabe i śmieszne musiały być alternatywy, że Polacy kogoś takiego wybrali.


@Project_Im_Not_Going_In: Nie, była bardzo dobra, ale Polakom, analfabetom wtórnym i funkcjonalnym, zrobiono kibel z mózgu, wmawiając, że UE jest gorsza niż Rosja, zgodnie z linią Kremla, znajomość języków i dyplomacja to wada, nie zaleta, a patus z siłowni będzie nas dobrze reprezentował, a nie ośmieszał i torpedował sprawnie działanie państwa. ¯\(ツ)/¯. Nawrocki jest lustrzanym odbiciem dużej
  • Odpowiedz
jak myślicie, czy konfedepisobraun będzie udaną koalicją?

czy raczej powtórzy los Pis+LPR+samoobrony?

Ciekawi mnie, jakie stanowisko zajmie rząd, gdy z jednej strony braun będzie odwalał szopki antyżydowskie i gadał o bunkrze pod CPK, a z drugiej - pis będzie się obawiał gniewu Żyda-trumpisty (Tom Rose)? Tego nie da się za bardzo pogodzić.

Do
Yuri_Yslin - jak myślicie, czy konfedepisobraun będzie udaną koalicją? 

czy raczej p...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To jest naprawdę zadziwiające, że w nieustannej fali hejtu, tak słabo nagłośniony jest fakt, gdzie pracowała i jaką szkołę skończyła Marta Nawrocka, a moim zdaniem jest to naprawdę imponujące-

Marta Nawrocka, żona prezydenta RP Karola Nawrockiego i obecna pierwsza dama (od 2025 r.), przez 18 lat zawodowo związana była z Służbą Celną oraz Krajową Administracją Skarbową (KAS). Pracowała jako funkcjonariuszka w Pomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Gdyni, zajmując się m.in. zwalczaniem nielegalnego hazardu.

Doświadczenie:
SmokStarodawny - To jest naprawdę zadziwiające, że w nieustannej fali hejtu, tak słab...

źródło: EN016595700218-7407f36

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Turin89: biorąc pod uwage w jaki sposób była przedstawiana przez lewice (czyt. Jako osoba, która zaszła w ciążę w młodym wieku i ozgrozo... Mówi po angielsku z Polskim akcentem...) - wszystko

Warto również porównać panią Martę do poprzednich pierwszych dam
  • Odpowiedz
  • 25
@splinter96: od zera do bohatera xd.
Prawak zrobi największego fikołka by udowodnić, że lewak nie miał racji.
I teraz będzie taka narracja, że lewica płacze nad poglądami kandydata, którego popierali. A prawica od początku wiedziała, że to dobry ziomek. Mimo, że jest zupełnie odwrotnie.
  • Odpowiedz
- To takie smutne, że Lech Kaczyński zmarł na liżme.

- kto to jest urwa Lech Kaczyński?

- Liżme jaja.

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach