Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko177
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tracz1234

tracz1234

Dołączył 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 44
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 44
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
GrzegorzFlorydaOficjalnie
GrzegorzFlorydaOficjalnie
9 godz. i 24 min temu
  • 0
Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Rafatus! Kupujcie szybko bo pewnie się rozejdą jak świeże bułeczki.
Swoją drogą, macie jakieś ciekawe pomysły na kolejne serie ubrań? Jakieś pomysłowe wzory?
#rafatus #danielmagical #patostreamy #primemma
GrzegorzFlorydaOficjalnie - Uwaga uwaga! Ruszyła sprzedaż odzieży firmowanej marką Ra...

źródło: 1000003571

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 21 min temu via Wykop
  • 0
@GrzegorzFlorydaOficjalnie: to już trzeba być upośledzony jak marlena gałązka, żeby kupić takie g.ó.w.n.o. od tego przegrywa.
  • Odpowiedz
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
12.06.2026, 06:16:28
  • 7
Na zdjęciu typ z korony Brauna

Co się stało z naszym krajem, że po 5 latach wojny trudności sprawia określenie kto jest wrogiem naszego kraju? Mogłoby się wydawać, że nigdy nie było to bardziej oczywiste, bo Rosjanie grożą nam średnio raz na tydzień, dokonują podpaleń, ataków hakerskich a nawet atakują dronami nasz kraj.

Za rok ten typ będzie w sejmie a jego szef w rządzie.

#rosja #polityka #
mhmhmhmhm - Na zdjęciu typ z korony Brauna

Co się stało z naszym krajem, że po 5 lat...

źródło: IMG_8407

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 12.06.2026, 06:21:32 via Wykop
  • 0
@mhmhmhmhm: Grzegorz Braun wywali go za takie rosyjskie poglądy.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 12.06.2026, 11:40:07 via Wykop
  • 1
@varres: Tylko, że twoja teza jakoś nie trzyma się kupy, bo putin chciał zalać uchodźcami całą zachodnią Europę, a konfederacja poparła pomysł o budowie ogrodzenia na granicy Polsko-Białoruskiej. Więc wniosek z tego jest taki, że konfederacja nie może być ruską partią, skoro konfederacja przeszkadzała w realizacji tego planu putina, o zalaniu uchodźcami całą zachodnią Europę.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
12.06.2026, 05:42:53
  • 8
Pytanie do prawactwa: czy jeśli za rok prawica utworzy rząd a Batyr przestanie do końca kadencji wetować cokolwiek to każda ustawa będzie mądra i dobrze napisana?

#polityka #bekazprawakow
donatien-de-sade - Pytanie do prawactwa: czy jeśli za rok prawica utworzy rząd a Baty...

źródło: IMG_7694

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 12.06.2026, 06:18:08 via Wykop
  • 0
@donatien-de-sade: Żadna partia rządząca nie powinna mieć swojego prezydenta, tyle mam do powiedzenia w tym temacie.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 12.06.2026, 06:24:00 via Wykop
  • 1
@fidelio-fidelio: Nie jestem fanem Nawrockiego, a szkodliwe ustawy trzeba vetować, jak na przykład podatek dla singli i rękę daję, że jak tusk by miał swojego prezydenta, to już by wszyscy sponsorowali Zus jasia kapeli i innych pseudo artystów.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 12.06.2026, 11:24:02 via Wykop
  • 1
@Aldona_Lipska: Kobietą, ja mam w d.u.p.i.e tak samo PIS jak i PO, obie te partię są siebie warte.
  • Odpowiedz
RobolChuop
RobolChuop
02.06.2026, 22:09:42
  • 45
Koleś jest bohaterem wideo na którym jest posuwany w tyłek sztucznym członkiem przez prostytutkę. Jest bohaterem nagrań w których bije opluwa obraża poniża swoją dziewczynę. Jest bohaterem nagrań w których załatwia się w spodnie, do wiadra, na podłogę, do miski, w których wymiotuje na siebie.
Czaicie że ten sam koleś uważa, że oskarżenie go o jazdę samochodem po alkoholu może negatywnie wpłynąć na jego "karierę"?
#rafatus #danielmagical #
RobolChuop - Koleś jest bohaterem wideo na którym jest posuwany w tyłek sztucznym czł...

źródło: 1000003372

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 03.06.2026, 12:25:30 via Wykop
  • 1
@Rafatus69:Jęsli chodzi o twoje zasięgi atencjuszu to nie będzie je miał nigdy, bo bez żołądkowej i bez marlenki nikt nie będzie ciebie oglądać. Zresztą widać na twoim profilu na facebooku jaki ty jesteś popularny po łapkach górę pod postami na facebooku.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 05.06.2026, 16:12:04 via Wykop
  • 0
@Rafatus69: Zamiast szukać atencji, to wypad z wykopu.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 07.06.2026, 09:32:56 via Wykop
  • 0
@Rafatus69: Tylko, że ty przegrywie od Hansa. Ja nigdy nie powiedziałem do swojej mamy s.p.i.e.l.d.a.r.a.j , że ją p.i.e.r.d.o.l.e i że jest s.z.m.a.t.ą, nie zrobiłem ze swoje mamy pośmiewiska na całe miasto jak ty robiłeś u swoją mamą, która nie chce ciebie znać. Ja zawsze byłem wdzięczny za to co mi robiła przez całe moje dzieciństwo, a nie tak jak ty do swojej matki, która z.a.p.ie.r.d.a.r.a.ł.a przez całe twoje dzieciństwo,
  • Odpowiedz
Pituch
Pituch
04.06.2026, 09:35:09
  • 270
Nie zdziwię się jak Ustawę o obronie ojczyzny, która wprowadził PiS i dzięki, ktorej PO wprowadizlo #safe politycy PiS skierują do TK a Godzilla stwierdzi, że jest niekonstytucyjna.

Oni zrobią wszystko aby uwalić safe

#bekazpisu #polityka #wojsko #polska #bekazprawakow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:56:57 via Wykop
  • 3
@garm_: A to, że Tusk chce, żeby wszyscy obywatele płacili ZUS na artystów to ci już nie przeszkadza tak? Tusk nie lepszy od kaczyńskiego oby dwaj panowie są siebie warci.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 16:32:05 via Wykop
  • 0
@stannis: Nie będę rozmawiał typem, który jest zaślepionym fanatykiem POPIS.
  • Odpowiedz
TenXen47
TenXen47
04.06.2026, 08:29:42
  • 54
No i ponownie jak mówiłem. Konfopis już się cieszył ze Magyar będzie tak samo pro ruski jak orban a już się dogadał ws mniejszości węgierskiej.
I kończą się tym samym powody blokowania Ukrainy. Te całe wcześniejsze gadanie to było tylko pierdzielenie pod wyborców.

https://tvn24.pl/swiat/peter-magyar-oglosil-porozumienie-z-ukraina-w-sprawie-wegierskiej-mniejszosci-na-zakarpaciu-st9080565

#polityka #wegry #rosja #ukraina #polska #bekazprawakow
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 08:33:49 via Wykop
  • 1
@TenXen47: Jak uważasz, że Konfederacja że prorosyjską partią, to dlaczego to nie zgłosisz tego specjalnym służbą?
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 08:45:51 via Wykop
  • 1
@TenXen47: Masz artykuł i działaj skoro konfederacja jest według ciebie prorosyjska Art. 130 (Szpiegostwo): Udzielanie obcemu wywiadowi wiadomości mogących wyrządzić szkodę Rzeczypospolitej Polskiej podlega karze pozbawienia wolności (zależnie od paragrafu: od roku do (10) lat, a w przypadku szkodzenia państwu – nawet do dożywocia).
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:08:09 via Wykop
  • 1
@maniac777: Jak widać, że działa na rzecz obcego państwa według was to dlaczego nie ma żadnej reakcji jest przecież artykuł Art. 127 (Zdrada stanu): Udział w działalności zmierzającej do pozbawienia Polski niepodległości lub oderwania części jej terytorium. Grozi za to kara od 10 lat więzienia aż do dożywocia. Skoro uważacie konfederacje za prorosyjska, która działa na szkodę Polski na korzyść Moskwy.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:10:29 via Wykop
  • 1
@maniac777: Działanie w imieniu RP na szkodę państwa (Art. 129 KK): Osoba upoważniona do występowania w imieniu Polski w relacjach z obcym rządem, która działa na szkodę interesów RP, podlega karze od roku do 10 lat pozbawienia wolności. Macie paragrafy to działajcie. Powodzenia
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:25:15 via Wykop
  • 1
@TenXen47: Jeśli chodzi o szkodliwość jak wspomniałeś, to szkodliwy jest rząd Tuska, bo już planują, żeby państwo płaciło ZUS na artystów.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 10:07:34 via Wykop
  • 1
@maniac777: Ale działanie na korzyść obcego państwa jest nie legalnie i jeżeli uważacie konfederację za prorosyjską to powinniście to zgłosić specjalnym służbą jest przecież artykuł zgłaszajcie to specjalnym służbą, a nie zabawa w wyzywanki, że konfederacja jest prorosyjska Art.  130. [Szpiegostwo]
§  1. Kto bierze udział w działalności obcego wywiadu albo działa na jego rzecz, przeciwko Rzeczypospolitej Polskiej,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 5.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 10:19:56 via Wykop
  • 0
@maniac777: Jak nie ma jak udowodnić, to konfederacja ma tyle wspólnego z rosją jak inteligencja Albert Einstein z inteligencją Krzysztofa kononowicza.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 12:54:42 via Wykop
  • 0
@maniac777: A jak odniesiesz się o tusku z nagrania 2007 roku https://www.youtube.com/watch?v=ysyNrrAn7S4
tracz1234 - @maniac777: A jak odniesiesz się o tusku z nagrania   2007 roku https://w...
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 14:33:28 via Wykop
  • 0
@GodEmperorWasRight: Jestem starszy od ciebie fanatyku tuskowy i do tego debilem jesteś, bo nie przeszkadza ci to, że twój guru Tusk chce, żeby wszyscy obywatele płacili zus dla artystów.
  • Odpowiedz
TheTostu
TheTostu
04.06.2026, 13:05:20
  • 13
Rozwala mnie to jak widzowie Republiki i Kanału Zero najpierw dadzą sobie sprzedać sobie jakiś obraz Tuska z rogami, a potem palą im się styki, jak się okaże, że rzeczywistość im się nie spina.

Przy całym moim braku szacunku dla tej śliskiej, pozbawionej kręgosłupa kreatury: To, że Tusk jest bezbożnym Niemcem, który chce oddawać dzieci gejom i sprzedać im Polskę to jest toporna prawicowa propaganda, którą stara się wciskać Republika debilom bez zdolności
TheTostu - Rozwala mnie to jak widzowie Republiki i Kanału Zero najpierw dadzą sobie ...

źródło: Screenshot 2026-06-04 at 14.58.03

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 13:25:52 via Wykop
  • 1
@TheTostu: Mój błąd przepraszam, przez to beznadziejną pogodę jestem jakiś rozkojarzony.
  • Odpowiedz
Ruchenstein-Boltzman
Ruchenstein-Boltzman
04.06.2026, 09:23:35
  • 12
Widzę że lewaki jak co roku z kutasem w dłoni czekają na Boże Ciało i wrzucają zdjęcia pochodu oburzeni, że im ktoś pod oknem śpiewa o 7 rano raz do roku xD
Pojeździcie trochę po świecie i zobaczycie jak fajnie muzei drze morde na całe miasto co 2 godziny na azan to wtedy dopiero wam się spodoba.

#bekazprawakow #bekazlewactwa #kosciol #bekazkatoli #heheszki
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:29:38 via Wykop
  • 1
@Ruchenstein-Boltzman: Są zaślepieni jeśli chodzi o rząd tuska, bo ani razu krytykują jego działań tylko na PIS najeżdżają, mimo że Tusk nie jest lepszy od Kaczyńskiego.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 09:38:45 via Wykop
  • 0
@MistrzKowalski: Ja to myślę obiektywnie przeciwieństwie do was.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 04.06.2026, 08:27:13
  • 0
#bekazprawakow
Trzeba być upośledzony umysłowo, żeby głosować Tuska bo takich jego działaniach jak to https://edgp.gazetaprawna.pl/opinie/artykuly/11256017,emerytury-dla-artystow-czyli-jak-rozpetac-polityczne-pieklo.html?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwY2xjawSOFTxleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBTRGdud0JlR3RWVlBjd1NJc3J0YwZhcHBfaWQQMjIyMDM5MTc4ODIwMDg5MgABHjKloGCr81ZBM6_7W8e4nFs6BJpVu5JRghVLfUsTGyZqzsksU-owbfRt4b5X_aem_DnGT38-eoMtp2T7EM88jdA#Echobox=1780404042-1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo
01.06.2026, 18:15:28
  • 1
#patostreamy #rafatus
kajdannaszylialudzie_szalejo - #patostreamy #rafatus

źródło: lll l lI

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 01.06.2026, 20:13:46 via Wykop
  • 0
@kajdan_na_szyli_a_ludzie_szalejo: rrobercikk mógłby wziąć upośledzonego trapezoida na streama, to by dorobiłby się grubego hajsu na debilce z rówiec na jakiś fajny apartament i by nie siedział, by w mieszkaniu ze swoim ojcem i z macochą.
  • Odpowiedz
Lukardio
Lukardio
23.05.2026, 11:08:27
  • 6
#demmografia #mieszkanie

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konfederacja #polityka #neuropa #bekazprawakow #polska #ruskieonuce #pochowacpodprogiem
Lukardio - #demmografia #mieszkanie

#polska #4konserwy #konfederacja #polityka #konf...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 23.05.2026, 13:04:08 via Wykop
  • 0
@Lukardio: Skoro konfederacja jest podnóżką putina, to dlaczego prokurator generalny nie może im nic udowodnić, to wniosek jest taki, że rządy tuska i rządy kaczyńskiego są takie nie udolne nic nie mogą zrobić i nie dbają o bezpieczeństwo przed agresją putina.
  • Odpowiedz
niedorzecznybubr
niedorzecznybubr
23.05.2026, 12:42:52
  • 0
#polska #kiciochpyta #pytanie #ankieta #polityka

Kiedy żyło ci się w Polsce lepiej?

  • Za PiSu (2015-2023) 25.9% (15)
  • Za rządu Donalda Tuska (2023+) 74.1% (43)

Oddanych głosów: 58

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 23.05.2026, 12:45:23 via Wykop
  • 1
@niedorzecznybubr: PO i PIS te partie już powinny dawno skończyć na śmietniku historii.
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
23.05.2026, 12:36:04
  • 6
Chytra baba z lewicy.
#humorobrazkowy #polityka #zukowska #heheszki
ZarodziecMalaryczny997 - Chytra baba z lewicy.
#humorobrazkowy #polityka #zukowska #h...

źródło: 1000017340

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 23.05.2026, 12:39:44 via Wykop
  • 2
@ZarodziecMalaryczny997: Żukowska ekspertka, że biologiczny mężczyzna może urodzić dziecko. Polskie społeczeństwo jest tak głupie tak jak ludzie filmu Postal (2007) , że głosują orłów intelektualnych.
  • Odpowiedz
Mr-Puszek
Mr-Puszek
17.05.2026, 11:19:25
  • 1
#rafatus #patostreamy Ciekawe, co tacy degeneraci jak Mariusz Trynkiewicz czy Leszek Pękalski wypisywaliby dzisiaj na Wykopie o swoich chorych fantazjach❗❗❗ kiedyś ludzie, którzy pisali publicznie o dewiacjach i sodomi to trafiali na margines i byli natychmiast izolowani od społeczeństwa. A dzisiaj❓ proszę.... i jeszcze ten znak zapytania na końcu jakby się udzielał na forum zboczeńców 🤬😡
Mr-Puszek - #rafatus #patostreamy Ciekawe, co tacy degeneraci jak Mariusz Trynkiewicz...

źródło: 4376

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 17.05.2026, 11:24:29 via Wykop
  • 2
@Mr-Puszek: I dodatku atencjusz #rafatus lubi starsze kobiety jak leszek pękalski, bo ten też nie jest wybredny czy stara czy młoda.
tracz1234 - @Mr-Puszek: I dodatku atencjusz #rafatus lubi starsze kobiety jak leszek ...

źródło: 3a7e2051bd9447e5b337ac44f37205904a0982a12228a17f240545398fc71781 (2)

Pobierz
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 17.05.2026, 11:33:43 via Wykop
  • 3
@Mr-Puszek: Lepiej to zgłosić do uwagi
  • Odpowiedz
Mr-Puszek
Mr-Puszek
16.05.2026, 20:48:33
  • 2
#rafatus Przestań już się fochać i weź coś odwal jak kiedyś, bo czekam na twojego permanentnego bana za bycie toksycznym 🍿 🤣
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 17.05.2026, 07:00:39 via Wykop
  • 1
@Mr-Puszek: Niech lepiej #rafatus jedzie na rówce po marlenę, jak tak bardzo pragnie uwagi.
  • Odpowiedz
yahoomlody
yahoomlody
08.05.2026, 08:08:08
  • 5
Taylor Swift, puknęlibyście czy nie?

#rafatus #patostreamy #ladnapani
yahoomlody - Taylor Swift, puknęlibyście czy nie?

#rafatus #patostreamy #ladnapani

źródło: comment_ZUoRrIYXExUazslegbHAafsQWxf5h6Qs

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 08.05.2026, 11:51:55 via Wykop
  • 0
@yahoomlody: Może jakiś menel z kupą majtkach z wielką chęcią b.z.y.k.n.i.e marlene gałązką
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 08.05.2026, 11:55:30 via Wykop
  • 0
@paniswiata: Bo tylko tyle zostało mitomanowi, bo żadna fajna laska go nie chce.
  • Odpowiedz
tracz1234
tracz1234 09.05.2026, 08:11:25 via Wykop
  • 1
@Netanstachu: Tak to marlena gałązka jako żebraczka z tiktoka, która żebrze o różyczki i nie chce iść do pracy mimo, że ma już 31 lat i jest na utrzymaniu mamy.
  • Odpowiedz
Bonzolog11
Bonzolog11
Bonzolog11
06.05.2026, 06:58:47
  • 0
#danielmagical #rafatus #kononowicz #patostreamy

Co najbardziej jebie?

  • Kononowicz w trumnie 8.7% (16)
  • Śledź Daniela Zwierzyńskiego 70.5% (129)
  • Kuciapa Marlenki 20.8% (38)

Oddanych głosów: 183

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 06.05.2026, 19:54:15 via Wykop
  • 0
@Bonzolog11: Śmierdzący knur został skremowany.
  • Odpowiedz
Rafatus69
Rafatus69
04.05.2026, 14:14:05
  • 13
Kto by się spodziewał za czasów sztuki nowoczesnej w chesterze, że w 2026 takim byczkiem będę hehehe pozdrawiam mordko!
#rafatus #danielmagical #famemma #primemma
Rafatus69 - Kto by się spodziewał za czasów sztuki nowoczesnej w chesterze, że w 2026...

źródło: IMG_4235

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tracz1234
tracz1234 04.05.2026, 14:25:57 via Wykop
  • 136
@Rafatus69: G---o kogo ty obchodzisz mitomanie
  • Odpowiedz

Janusz Tracz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking