Członek rodziny trafił do szpitala, nie ma tam niestety WiFi więc przydałby się jakiś komórkowy internet.
Jaka sieć ma najtańszy internet prepaid? Wystarczy 1GB bo będzie używany pewnie tylko do whatsapp i youtuba.

Ważne, potrzebuję na jutro, więc startery zamawiane z internetu odpadają, tylko takie które można kupić lokalnie.

#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus #njumobile
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach


Może, któryś z Mirków też bardzo narzeka na Huawei E5186. W ciągu dnia potrafi kilka razy stracić stabilność lub prędkość spaść do prędkości żółwia uciekającego od leniwca.
Pomyślałem, że może przyda się wymiana firmware, ale to nie takie proste dla mnie jak myślałem, więc zanim się za to wezmę chciałbym się spytać czy ktoś coś już miał do czynienia z tym problemem i potrafi mi doradzić jak do tego podejść.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki chciałbym zmienić sieć komórkową ale nie wiem czy dobrze rozumiem oferty, a dokładniej ofertę #redbullmobile. Na stronie mają napisane 30zl za miesiąc plus bonus za doładowanie np 100zl przedłuża ważność konta na 150 dni. Czyli za 130 zł miałbym wszystko za darmo przez 5 miesięcy? Jakieś macie może doświadczenia z tą siecią lub polecacie inną podobną ofertę? #siecikomorkowe #telefony#telefony #play#play
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Bibanator Ja od kilku lat mam w Virgin Mobile I jestem zadowolony. Co jakiś czas polepszają ofertę. Aktualnie korzystam z pakietu za 25 zł, czyli rozmowy i smsy bez limitu oraz 15 gb neta, z tym że darmowy transfer np. na Facebook, Messenger. Gdyby jednak nie starczyło Ci neta, to w aplikacji Virgina za 1zl, można dokupowac 1gb.
  • Odpowiedz
W koncu mam czas na zmiane z oferty na karte na abonament. Jaka siec polecacie? Nawet jakies nolnejmowe, ja tam tak sie orientuje z tym ze znam moze z 5 sieci, potem zrobie research propozycji. Glowne to Internet. SMS i rozmowy to sprawa drugorzedna.
#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus #njumobile
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TS050 to jak się zalogujesz na stronę Play 24 to powinna być opcja rejestracji innego numeru, kupujesz starter bez dowodu i robisz rejestrację na stronie na te same dane co masz numer
  • Odpowiedz
Witam Mireczki :) orientuje sie ktoś ile kosztuje zerwanie umowy w Play bez telefonu na 24 m.Koszt miesięczny to 50 zl... #help #play
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, pomocy. Mam dość spory problem z siecią #play. Uważam, że próbują mnie naciągnąć na kasę. Czy jest możliwość zerwania umowy bez żadnych konsekwencji?

TLDR:


Całość
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Może krąży tutaj jakiś pracownik PLAY? #play #oszukujo #p4 #internet

Krótki opis bardzo nieprzyjemnej sytuacji, która ciągnie się już ponad dwa miesiące. Dodam, że jestem klientem PLAY od blisko 10 lat, zawsze byłem zadowolony z usług. Ale do rzeczy:

1) koniec kwietnia 2018, akceptacja nowych warunków i przedłużenie umowy na firmę oraz przeniesienie pozostałych numerów do PLAY, wszystko potwierdzone aneksami, podpisane itd.

2)
stranded - Może krąży tutaj jakiś pracownik PLAY? #play #oszukujo #P4 #internet

Kr...

źródło: comment_LrqKAtMJIaKGtvIqJiHJerT8kWyS1rgq.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nee17: No wlasnie wydawalo mi sie, ze zmienia sie tylko wlasciciel numeru, a cala reszta pozostaje bez zmian, tzn okres rozliczeniowy i zawarta umowa...a tu teraz mi naliczyli 63.67 za okres od 11.07 do 14.08 -.-

Na cesji ktora podpisalem jest wzmianka, ze okres rozliczeniowy bedzie od 15 do 14, no ale jak to bywa, czlowiek szybko szybko i nie zwrocilem uwagi :/
  • Odpowiedz
  • 3
@Niewinnyk orange. Kupujesz w salonie starter, rejestrujesz i mówisz że chcesz postać adres i zgody dla bonusu za rejestrację. Odbierasz 100 GB za cenę startera. Bonus ważny 30 dni.
  • Odpowiedz
Lepiej walić głową w poręcz niż mieć numer w sieci ... ?
Lepiej mieć gówniany stajl niz telefon w .... ?
Lepszy ojciec gej niż numer w ... ?
Lepiej mieć syna geja niż abonament w ... ?
Lepsze w dupie zapałki niż karta z ... ?
Lepszy ostry przypał w ZUS-ie niż telefon w ... ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem propozycję przedłużenia abonamentu w play (bez tel.):

- 30zł
- 18 msc umowa
- nolimit wszystko (net do 10GB a później prędkość spada do 1 Mb)
- play now (pakiet tv podst)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

która sieć na komórę dla dziadków? ważne odbieranie, żeby po doładowaniu długo konto było ważne. Bezobsługowe. Mieli orange, ale chyba ważność karty się skończyła ( ͡° ʖ̯ ͡°) #seniorzy #smartfon #orange #play #telefony
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach