Mireczki są może jakieś startery, które oferują pare GB na internet za granicą? Bo u swojego operatora mam tylko 1GB za darmo :/ #siecikomorkowe #play #tmobile #orange
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@jaskowice1: Żaden starter nie oferuje jakichkolwiek GB w roamingu, bo to są bonusy, a one nie dają żadnych GB.
@jaskowice1: kup starter w obojętnie jakiej sieci w kraju w którym będziesz przebywać
- 1
- 1
Może, któryś z Mirków też bardzo narzeka na Huawei E5186. W ciągu dnia potrafi kilka razy stracić stabilność lub prędkość spaść do prędkości żółwia uciekającego od leniwca.
Pomyślałem, że może przyda się wymiana firmware, ale to nie takie proste dla mnie jak myślałem, więc zanim się za to wezmę chciałbym się spytać czy ktoś coś już miał do czynienia z tym problemem i potrafi mi doradzić jak do tego podejść.
Mireczki chciałbym zmienić sieć komórkową ale nie wiem czy dobrze rozumiem oferty, a dokładniej ofertę #redbullmobile. Na stronie mają napisane 30zl za miesiąc plus bonus za doładowanie np 100zl przedłuża ważność konta na 150 dni. Czyli za 130 zł miałbym wszystko za darmo przez 5 miesięcy? Jakieś macie może doświadczenia z tą siecią lub polecacie inną podobną ofertę? #siecikomorkowe #telefony#telefony #play#play
@Bibanator Ja od kilku lat mam w Virgin Mobile I jestem zadowolony. Co jakiś czas polepszają ofertę. Aktualnie korzystam z pakietu za 25 zł, czyli rozmowy i smsy bez limitu oraz 15 gb neta, z tym że darmowy transfer np. na Facebook, Messenger. Gdyby jednak nie starczyło Ci neta, to w aplikacji Virgina za 1zl, można dokupowac 1gb.
Może Vikingowie? oferta na kartę więc żadnej umowy nie ma, za 25 zł masz wszystko nielimitowane i 15 gb internetu :)
W koncu mam czas na zmiane z oferty na karte na abonament. Jaka siec polecacie? Nawet jakies nolnejmowe, ja tam tak sie orientuje z tym ze znam moze z 5 sieci, potem zrobie research propozycji. Glowne to Internet. SMS i rozmowy to sprawa drugorzedna.
#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus #njumobile
#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus #njumobile
- 0
@Przem10: WTF? Po wuja ci abo
@Przem10: Zobacz #tabelkigsm
- 4
Mirki, pomocy. Mam dość spory problem z siecią #play. Uważam, że próbują mnie naciągnąć na kasę. Czy jest możliwość zerwania umowy bez żadnych konsekwencji?
TLDR:
Całość
TLDR:
Całość
- 2
czy che ktoś darmowy internet do #play z #kodycocacola
gdzie najlepszy abonament mirki? mam w #play ale myślę nad przenosinami bo wciskają usługi których nie chce (playnow, które w umowie jest warte 20zł a mi to nie potrzebne) #abonament #kiciochpyta #telefony
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@taconaostro: playnow jest w cenie abo, ma inne opodatkowanie niż usługi telekomunikacyjne dlatego ma swoją cene na fakturze
- 4
Może krąży tutaj jakiś pracownik PLAY? #play #oszukujo #p4 #internet
Krótki opis bardzo nieprzyjemnej sytuacji, która ciągnie się już ponad dwa miesiące. Dodam, że jestem klientem PLAY od blisko 10 lat, zawsze byłem zadowolony z usług. Ale do rzeczy:
1) koniec kwietnia 2018, akceptacja nowych warunków i przedłużenie umowy na firmę oraz przeniesienie pozostałych numerów do PLAY, wszystko potwierdzone aneksami, podpisane itd.
2)
Krótki opis bardzo nieprzyjemnej sytuacji, która ciągnie się już ponad dwa miesiące. Dodam, że jestem klientem PLAY od blisko 10 lat, zawsze byłem zadowolony z usług. Ale do rzeczy:
1) koniec kwietnia 2018, akceptacja nowych warunków i przedłużenie umowy na firmę oraz przeniesienie pozostałych numerów do PLAY, wszystko potwierdzone aneksami, podpisane itd.
2)
źródło: comment_LrqKAtMJIaKGtvIqJiHJerT8kWyS1rgq.jpg
Pobierz@gvynblejd: już się tym zająłem :)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Nee17: No wlasnie wydawalo mi sie, ze zmienia sie tylko wlasciciel numeru, a cala reszta pozostaje bez zmian, tzn okres rozliczeniowy i zawarta umowa...a tu teraz mi naliczyli 63.67 za okres od 11.07 do 14.08 -.-
Na cesji ktora podpisalem jest wzmianka, ze okres rozliczeniowy bedzie od 15 do 14, no ale jak to bywa, czlowiek szybko szybko i nie zwrocilem uwagi :/
Na cesji ktora podpisalem jest wzmianka, ze okres rozliczeniowy bedzie od 15 do 14, no ale jak to bywa, czlowiek szybko szybko i nie zwrocilem uwagi :/
- 1
cesja numeru nie obejmuje cesji warunków umowy. Powinienes dostać całkowicie nową ofertę :
@Nee17: nie.
Potrzebuję na 2-3 miesiące internetu mobilnego. Tak około 20gb na miesiąc. Jakieś pomysły na przycebulenie?
#play #plus #orange #cebuladeals #intenet
#play #plus #orange #cebuladeals #intenet
@Niewinnyk Virgin
źródło: comment_mkfjFxC1ceAtJpD5Jfb2ZAorB1YmEwVV.jpg
Pobierz@Niewinnyk orange. Kupujesz w salonie starter, rejestrujesz i mówisz że chcesz postać adres i zgody dla bonusu za rejestrację. Odbierasz 100 GB za cenę startera. Bonus ważny 30 dni.
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@Sweet_acc_pr0sa: mówię o ofercie dla prywatnych, nie dla firm
- 6
Lepiej walić głową w poręcz niż mieć numer w sieci ... ?
Lepiej mieć gówniany stajl niz telefon w .... ?
Lepszy ojciec gej niż numer w ... ?
Lepiej mieć syna geja niż abonament w ... ?
Lepsze w dupie zapałki niż karta z ... ?
Lepszy ostry przypał w ZUS-ie niż telefon w ... ?
Lepiej mieć gówniany stajl niz telefon w .... ?
Lepszy ojciec gej niż numer w ... ?
Lepiej mieć syna geja niż abonament w ... ?
Lepsze w dupie zapałki niż karta z ... ?
Lepszy ostry przypał w ZUS-ie niż telefon w ... ?
- 1
Dostałem propozycję przedłużenia abonamentu w play (bez tel.):
- 30zł
- 18 msc umowa
- nolimit wszystko (net do 10GB a później prędkość spada do 1 Mb)
- play now (pakiet tv podst)
- 30zł
- 18 msc umowa
- nolimit wszystko (net do 10GB a później prędkość spada do 1 Mb)
- play now (pakiet tv podst)
- 2
@mils83: Bez umowy na mobilevikings masz wiecej netu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




































Jaka sieć ma najtańszy internet prepaid? Wystarczy 1GB bo będzie używany pewnie tylko do whatsapp i youtuba.
Ważne, potrzebuję na jutro, więc startery zamawiane z internetu odpadają, tylko takie które można kupić lokalnie.
#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus #njumobile
1gb i YouTube?????