Wpis z mikrobloga


Może, któryś z Mirków też bardzo narzeka na Huawei E5186. W ciągu dnia potrafi kilka razy stracić stabilność lub prędkość spaść do prędkości żółwia uciekającego od leniwca.
Pomyślałem, że może przyda się wymiana firmware, ale to nie takie proste dla mnie jak myślałem, więc zanim się za to wezmę chciałbym się spytać czy ktoś coś już miał do czynienia z tym problemem i potrafi mi doradzić jak do tego podejść.
  • 4
@suze: Coś jebnięte są te routery, też go mam, u mnie potrafi net stanąć i pokazać problem z dns. Coś tam z ustawieniami majstrowałem i pomogło ale też się zdarzy że raz dziennie się zawiesi....
Na szybko go naprawiami znieniając pasmo z 2100 na auto i od razu odzyskuje połączenie bez restartu całego.
Gówniane to routery nie polecam :D
Polecam program toolbox przydaje się :)

Podobno jakieś nowsze partie nie mają
Pobierz ElCidX - @suze: Coś jebnięte są te routery, też go mam, u mnie potrafi net stanąć i p...
źródło: comment_WCF4xoAmjc5dMIxpN3iXzKj7jsudfArc.jpg
@ElCidX: próbuje firmware zaktualizować za pomocą Multicast tool, ale dobrą godzinę mi to się już robi, a końca nie widać. Package file send time pokazuje mi już 140. Może coś wiesz na temat tego programu więcej?