Wpis z mikrobloga

Kurła...

Caly czas moja umowa w #play byla na ojca bo nie bylo potrzeby robic cesji. Okres rozliczeniowy mialem od 1 do 31. No i 10.07 cyk przelewik na 55zl za fakture poszedl. No ale 11.07 pojawila sie koniecznosc zrobienia cesji. No to myk do playa i przepisanie umowy.

Wczoraj dostaje maila z kolejna faktura na 93.66zl (63.67zl za uslugi tele + 29.99 za cesje). Co sie okazalo, pani w play nie dodala, ze zmieni sie okres rozliczeniowy, a ja na to nie zwrocilem uwagi, bo nawet nie pomyslalem, ze takie cos moze ulec zmianie. Takze ten tego, zostal zmieniony okres rozliczeniowy z 1 na 15 kazdego miesiaca i znow musze bulic...zajebiscie.

Niby 37zl maja zwrocic z poprzedniej faktury, ale nadal 18zl zainkasowali plus teraz 63.67, czyli w tym miesiacu zaplace 81.67zl za abonament, bo tak ciezko bylo zostawic ten #!$%@? okres rozliczeniowy w spokoju...

#abonament #play #telefony #zalesie ##!$%@?
  • 4
  • Odpowiedz
@Nee17: No wlasnie wydawalo mi sie, ze zmienia sie tylko wlasciciel numeru, a cala reszta pozostaje bez zmian, tzn okres rozliczeniowy i zawarta umowa...a tu teraz mi naliczyli 63.67 za okres od 11.07 do 14.08 -.-

Na cesji ktora podpisalem jest wzmianka, ze okres rozliczeniowy bedzie od 15 do 14, no ale jak to bywa, czlowiek szybko szybko i nie zwrocilem uwagi :/
  • Odpowiedz