Nikomu nie polecam serwisu #play telefonu. Wyslany z racji ze bylo placone ubezpieczenie itp i naliczyli 400zł XD
J---c was
J---c was
wpisy
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_OrllureBcoC8xrf5xGaEfa9dibpmtafS.jpg
Pobierz
źródło: comment_Fb8XdwUEb9LFENQKOWVqGnxgZHDABaKs.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#telefony #orange #play #plus #tmobile #pytanie #kiciochpyta
Jednak dla mnie lepsze orange i ofnk. Na start masz ok 30GB (pakiet+GB z doladowania) i o ile będzie trzeba więcej GB doladowac. Kasa i tak nie przepadnie bo wcześniej czy później zostaje wykorzystana na pakiety nolimitow które zwiększają się +1GB z każdym miesiącem(co roku +12GB). Niewykorzystane dane przechodzą na następny miesiąc. minusy brak mms.