Wpis z mikrobloga

Mireczki chciałbym zmienić sieć komórkową ale nie wiem czy dobrze rozumiem oferty, a dokładniej ofertę #redbullmobile. Na stronie mają napisane 30zl za miesiąc plus bonus za doładowanie np 100zl przedłuża ważność konta na 150 dni. Czyli za 130 zł miałbym wszystko za darmo przez 5 miesięcy? Jakieś macie może doświadczenia z tą siecią lub polecacie inną podobną ofertę? #siecikomorkowe #telefony#telefony #play#play #mobilevikings #plush #plus
  • 9
@Bibanator Ja od kilku lat mam w Virgin Mobile I jestem zadowolony. Co jakiś czas polepszają ofertę. Aktualnie korzystam z pakietu za 25 zł, czyli rozmowy i smsy bez limitu oraz 15 gb neta, z tym że darmowy transfer np. na Facebook, Messenger. Gdyby jednak nie starczyło Ci neta, to w aplikacji Virgina za 1zl, można dokupowac 1gb.
@Bibanator: ja w redbullmobile korzystam z tej oferty, że za każde doładowanie dostajesz internet i swoją normalną kwotę doładowania. Za 50zł dostajesz 3 miesiące przedłużenia ważności konta i 20GB internetu (plus twoje 50 zł na rozmowy itd.)