Dlaczego nie działa mi Internet w roamingu chociaż mam włączony na play24 i na telefonie? #play
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
- 2
- 2
@Wasky: Obojętnie jaka sieć - w praktycznie każdej masz RWK. To tylko kwestia jaki starter się tobie spodoba.
- 2
@Specjalista_Plus: @MobileVikingsPL: @OrangeEkspert:
Tak patrzę na Waszą trójkę tutaj, i coś mnie bierze... Tyczy się to głównie ludzi którzy prowadzą tutaj konta Plusa i Orange - weźcie kuźwa wyjmijcie te kije ze swoich, wiecie skąd...
Klepiecie sztywnymi formułkami, trzymacie się wręcz szablonu odpowiedzi - brakuje tylko bełkotu prawniczego lub korpomowy. Podejdźcie do tego na luzie, śmieszkujcie trochę z użytkownikami a to Wam tylko pomoże - takim
Tak patrzę na Waszą trójkę tutaj, i coś mnie bierze... Tyczy się to głównie ludzi którzy prowadzą tutaj konta Plusa i Orange - weźcie kuźwa wyjmijcie te kije ze swoich, wiecie skąd...
Klepiecie sztywnymi formułkami, trzymacie się wręcz szablonu odpowiedzi - brakuje tylko bełkotu prawniczego lub korpomowy. Podejdźcie do tego na luzie, śmieszkujcie trochę z użytkownikami a to Wam tylko pomoże - takim
@Infrass: Dzięki! My robimy sieć taką, w jakiej sami chcielibyśmy być. I @OrangeEkspert oraz @Specjalista_Plus też polecamy ten styl, bo przy okazji bawimy się dobrze (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Przypominam 10 gb przez 3 miesiące wakacji :
taryfy play :
Play na Kartę,
Play na Kartę Lubię to!,
Play na Kartę Surf,
taryfy play :
Play na Kartę,
Play na Kartę Lubię to!,
Play na Kartę Surf,
źródło: comment_Hm7JBSMnZchsdxqIaYV0FYDN7MVuFDZ2.jpg
Pobierz- 0
@GrzegorzJestem: Można też ten pakiet uruchomić przez mobilną wersję strony Play24.
- 0
@lyncz: si
Uciułałem w Play 22 GB transferu danych (z doładowań), włączyłem monitor i ten wskazał po 30 dniach 12 GB transferu (tam i z powrotem). Na koncie 65 MB dla danych; możliwe, że ten monitor, to pic na wodę? #play #internetmobilny #gsm
- 2
@Gooma: skoro netflix to chyba t-mobile z ich opcją supernet video: http://www.t-mobile.pl/pl/supernetvideo
Nielimitowany transfer na serwisy z video online
Nielimitowany transfer na serwisy z video online
@Gooma: Zerknij na naszą ofertę Orange Free na kartę, gdzie po każdym doładowaniu otrzymasz bonus danych. Kupując nasz Starter otrzymasz również bonus na start https://oran.ge/2L6hFCA. Za doładowanie możesz zakupić usługę Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich + GB, gdzie otrzymasz 10 GB https://oran.ge/2Lae0Ut.
- 1
@White-Raven: jak się używa tych kodów?
- 1
@KaluHeHe tutaj więcej info dali https://promocje.woah.com/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Marcinowy: @TOKSYDROM: Aplikacji Wi-Fi Calling od Orange nie zainstalujesz na LG G6, bo ten telefon posiada obsługę natywną od Orange i przez to nie ma możliwości pobrania aplikacji z Google Play na ten model (nawet jeżeli nie ma brandu Orange)
Tak, działa, nie ma żadnych
Wyczytałem że Play działa po za granicami kraju i na tym mi zależy bo połączenia z Ukrainy do Polski są cholernie drogie :-/
Tak, działa, nie ma żadnych
Chyba się dzisiaj przejdę do punktu Play i zapytam jak to z tym jest
@Marcinowy: W punktach są sprzedawcy, których głównym celem jest sprzedawanie umów, a nie doradzanie w kwestiach technicznych.
Wzialem w play na karte formule SOLO za 25 zlotych i wszystko jest git poza tym ze nie dodo mi nielimitowanych minut xd Ktos sie spotkal z czyms podobnym?
#play
#play
@olek0209 smsy i rozmowy do play masz zawsze za darmo, sprawdź czy pisałeś do innej sieci. Aktywacja może potrwać 24 h ale mi kiedyś nie doszło doładowanie na tel na kartę z tel na abonament i był problem zeby oddali kasę/w koncu doladowali :D poczekaj jeszcze chwile a jak cos to na infolinie albo przez play24, bo ciężko zeby włączyła sie forumula tylko w połowie :/
- 0
@mxala jakos od czerwca polaczenie z *500 kosztuje zlotowke, teraz mam 0 i nie moge sie dodzwonic
#telekomunikacja #orange #tmobile #plus #play
Moje mame mieszka za granica, raz na jakiś czas przyjezdza do PL. Obecnie ma numer w tmobile, na karte, umowa się dawno skończyła, także mame, żeby utrzymać numer, musi co miesiąc doładowywać konto. A że używa tej karty bardzo rzadko, to się ładna sumka zebrała. Dzwoni przez telefon dwa razy na miesiąc, także można powiedzieć, ze prawie
Moje mame mieszka za granica, raz na jakiś czas przyjezdza do PL. Obecnie ma numer w tmobile, na karte, umowa się dawno skończyła, także mame, żeby utrzymać numer, musi co miesiąc doładowywać konto. A że używa tej karty bardzo rzadko, to się ładna sumka zebrała. Dzwoni przez telefon dwa razy na miesiąc, także można powiedzieć, ze prawie
@trapist_e: Witam. Zachęcam do bezpłatnego przeniesienia numeru w najbliższym punkcie sieci Plus przez osobę, na jaką został zarejestrowany. Oferujemy możliwość darmowej aktywacji promocji Rok Ważności Konta, dzięki której nie trzeba dokonywać regularnych zasileń, aby można było wykonywać i odbierać połączenia. Istnieje opcja uruchomienia atrakcyjnych pakietów z forum: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888 W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.
@trapist_e: W Orange możesz skorzystać z oferty Free na kartę https://www.orange.pl/view/oferta-na-karte oraz promocji Konto Ważne Rok http://www.orange.pl/kid,4002400661,id,4004230212,article.html. Dzięki tej promocji przedłużysz ważność środków na koncie głównym.
- 2
- 1
@zardzewialykotlet: cotao
@Mlody_Adi w a2mobile masz za SMS do wszystkich sieci PL oraz rozmowy nielimitowane do stacjonarnych i na komórkowe w Polsce za 15,90 zł i roczną ważność konta
@Mlody_Adi: @Mlody_Adi: Jeśli z pakietem na internet to polecam tę promocję http://bezlimitunakarte.pl/. Jeśli chodzi o same SMS-y to polecam tę promocję https://www.orange.pl/kid,4002009309,id,4004954035,article.html.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
- 1
@MobileVikingsPL: No to panowie poprawcie na swojej stronie FAQ tą informację:
"Przesył danych w sieci Play osiąga maksymalną prędkość technologii 4G LTE (maksymalnie 70 mbit/s), natomiast w T-mobile, Plus i Orange - HSPA+ (dla roamingu krajowego jest to prędkość maksymalnie 3 mbit/s)."
Bo ja już do RBM chciałem dziś przechodzić ;)
"Przesył danych w sieci Play osiąga maksymalną prędkość technologii 4G LTE (maksymalnie 70 mbit/s), natomiast w T-mobile, Plus i Orange - HSPA+ (dla roamingu krajowego jest to prędkość maksymalnie 3 mbit/s)."
Bo ja już do RBM chciałem dziś przechodzić ;)
- 1
Rozglądam się za #modem do #internetmobilny potrzebuje modem czy też modem+ #router z agregacją przynajmniej dwóch pasm (najlepiej 1800Mhz i 2100Mhz). Dostanę coś do +-200zł? Może być używka. (Obecny config E3372h + TPLINK MR3420) #play #lte #redbullmobile #sprzetkomputerowy
- 24
Zestawienie na abonament (postpaid).
Aktualne zestawienie znajdziesz w Pliku PDF
Warte uwagi:
Lajt mobile: 19,99 zl za rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 10 GB. Stacjonarne za 2 zl miesiecznie lub 0,29 zl za minute (Strzal w 10 sie nie oplaca)
Aktualne zestawienie znajdziesz w Pliku PDF
Warte uwagi:
Lajt mobile: 19,99 zl za rozmowy, SMS-y, MMS-y bez limitu i 10 GB. Stacjonarne za 2 zl miesiecznie lub 0,29 zl za minute (Strzal w 10 sie nie oplaca)
źródło: comment_YYNyyvreaDCKgkWKhPX0EYgtAOHnLbni.jpg
Pobierz- 1
Czy jest tu ktoś kto chciałby przenieść nr do #play ?
@Hababubu:
Z Play to się teraz emigruje.
Ta sieć jest wiecznie przeciążona.
Chyba, że chodzi tylko o połączenia głosowe to ma wtedy sens.
Z Play to się teraz emigruje.
Ta sieć jest wiecznie przeciążona.
Chyba, że chodzi tylko o połączenia głosowe to ma wtedy sens.
- 0
@malomaligno: Imo play inwestuje o wiele wiecej w infrastrukture jak Orange, tylko że play powstał prawdopodobnie w 2k7, a Orange w '91 więc sądze że to ma więcej do gadania ;)
- 1
@Destruktor91: jedna wizyta w salonie i jesteś w innej sieci
- 1
@Destruktor91: Akurat sprzedaje abo w Play xd pisz na priv jak coś chcesz :D
- 2































Albo Play na Kartę albo Play na Kartę Rok Ważności Konta