Mirki z #play chcę włączyć formułę SOLO na kartę.. żeby mieć lejek po wykorzystaniu pakietu 10GB muszę którą mieć z taryf? Obecnie jestem w Formuła Play na kartę i chyba nie ma lejka.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego nie działa mi Internet w roamingu chociaż mam włączony na play24 i na telefonie? #play
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wasky: No to po co szukać daleko, jak tylko potrzebujesz rok ważności konta. W #play jak doładujesz za 5 zł przy taryfie "rok ważności konta" to dostajesz na rok ważne konto :)
  • Odpowiedz
@Specjalista_Plus: @MobileVikingsPL: @OrangeEkspert:
Tak patrzę na Waszą trójkę tutaj, i coś mnie bierze... Tyczy się to głównie ludzi którzy prowadzą tutaj konta Plusa i Orange - weźcie kuźwa wyjmijcie te kije ze swoich, wiecie skąd...
Klepiecie sztywnymi formułkami, trzymacie się wręcz szablonu odpowiedzi - brakuje tylko bełkotu prawniczego lub korpomowy. Podejdźcie do tego na luzie, śmieszkujcie trochę z użytkownikami a to Wam tylko pomoże - takim
  • Odpowiedz
Uciułałem w Play 22 GB transferu danych (z doładowań), włączyłem monitor i ten wskazał po 30 dniach 12 GB transferu (tam i z powrotem). Na koncie 65 MB dla danych; możliwe, że ten monitor, to pic na wodę? #play #internetmobilny #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ohwell operator może inaczej przeliczać dane niż aplikacja np. w jednym pakiecie pójdzie faktycznie 500 kB i apka tyle naliczy a operator zaokrągla np. pełnego 1 MB stąd różnice.
  • Odpowiedz
@Marcinowy: @TOKSYDROM: Aplikacji Wi-Fi Calling od Orange nie zainstalujesz na LG G6, bo ten telefon posiada obsługę natywną od Orange i przez to nie ma możliwości pobrania aplikacji z Google Play na ten model (nawet jeżeli nie ma brandu Orange)

Wyczytałem że Play działa po za granicami kraju i na tym mi zależy bo połączenia z Ukrainy do Polski są cholernie drogie :-/

Tak, działa, nie ma żadnych
  • Odpowiedz
Wzialem w play na karte formule SOLO za 25 zlotych i wszystko jest git poza tym ze nie dodo mi nielimitowanych minut xd Ktos sie spotkal z czyms podobnym?

#play
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@olek0209 smsy i rozmowy do play masz zawsze za darmo, sprawdź czy pisałeś do innej sieci. Aktywacja może potrwać 24 h ale mi kiedyś nie doszło doładowanie na tel na kartę z tel na abonament i był problem zeby oddali kasę/w koncu doladowali :D poczekaj jeszcze chwile a jak cos to na infolinie albo przez play24, bo ciężko zeby włączyła sie forumula tylko w połowie :/
  • Odpowiedz
#telekomunikacja #orange #tmobile #plus #play
Moje mame mieszka za granica, raz na jakiś czas przyjezdza do PL. Obecnie ma numer w tmobile, na karte, umowa się dawno skończyła, także mame, żeby utrzymać numer, musi co miesiąc doładowywać konto. A że używa tej karty bardzo rzadko, to się ładna sumka zebrała. Dzwoni przez telefon dwa razy na miesiąc, także można powiedzieć, ze prawie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trapist_e: Witam. Zachęcam do bezpłatnego przeniesienia numeru w najbliższym punkcie sieci Plus przez osobę, na jaką został zarejestrowany. Oferujemy możliwość darmowej aktywacji promocji Rok Ważności Konta, dzięki której nie trzeba dokonywać regularnych zasileń, aby można było wykonywać i odbierać połączenia. Istnieje opcja uruchomienia atrakcyjnych pakietów z forum: http://plusforum.pl/viewtopic.php?f=99&t=17888 W przypadku pytań zachęcam do kontaktu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Czy wszystkie MVNO działające na infrastrukturze #play nie mają możliwości korzystania z LTE #orange i #plus ? Aktualnie jestem w #folx i mimo dobrego zasięgu Play muszę czasami korzystać z roamingu krajowego i HSPA+ osiąga gorsze wyniki od #lte #telefony
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MobileVikingsPL: No to panowie poprawcie na swojej stronie FAQ tą informację:
"Przesył danych w sieci Play osiąga maksymalną prędkość technologii 4G LTE (maksymalnie 70 mbit/s), natomiast w T-mobile, Plus i Orange - HSPA+ (dla roamingu krajowego jest to prędkość maksymalnie 3 mbit/s)."
Bo ja już do RBM chciałem dziś przechodzić ;)
  • Odpowiedz
@malomaligno: Imo play inwestuje o wiele wiecej w infrastrukture jak Orange, tylko że play powstał prawdopodobnie w 2k7, a Orange w '91 więc sądze że to ma więcej do gadania ;)
  • Odpowiedz
Jprdl kolejne tango down Plusa, już mam tego powoli dość, chyba czas zmienić sieć, ani internetu ani telefonu, Play kolejny raz daje radę bez problemu. To już chyba 4 raz w ciągu dwóch miesięcy, i co znowu cała doba albo 1,5 bez telefonu i internetu?

#plus #play #internet #telefony
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach