Kojarzy ktoś z was taką reklamę z TV?

- wzięta scena z jakiegoś filmu i podłożonym polskim dubbingiem
- scena niby poważna ale śmieszne dialogi
- szare, mało nasycone kolory
- był tam mały, elegancko ubrany chłopiec
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kiedyś w Play była subskrypcja tidal za darmo na dwa lata. Tak się składa że te dwa lata kończą mi się gdzieś za 2 miesiące. Ktoś wie jak z tego zrezygnować żebym nie musiał później płacić? XD Bo nie wiem jak to wygląda w przypadku kiedy mam konto założone przez playa, i hasło i login dostałem smsem. Ktoś coś? #pytanie #play #tidal #muzyka #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Silvestre_Cucumeris: rezerwacja 4.8zl na internet, jak zadzwonisz na info powinni Ci zdjac rezerwacje, polaczenie z BOK i wlaczyc unlimited po prostu

mozesz sprobowac wylaczyc transmisje danych, wylaczyc telefon na 5-10 min i powinno byc
  • Odpowiedz
Jaki pakiet lub oferta na kartę w playu (czy tam innym redbull mobile'u) najkorzystniejsza i działająca by mieć dużo internetu w UE? Jest w ogóle coś takiego? Bo widzę tylko pakiet 500MB za 15 zł ;_; Ehh miałobyć bez roamingu tak pięknie a jest jak zwykle :/
#gsm #play #redbullmobile #siecikomorkowe #internet
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeniosłem nr z Plusa do Play, w Plusie zostało mi 4 doładowania w MIXie. Babka powiedziała, że dostanę tymczasowy nr z play i przez te 4 miesiące nie będę nic za niego płacił. Oczywiście telefon z play juz teraz dostane.
Zostałem wkręcony, czy tak jest na prawdę? W czasie rozmowy 3 razy pytałem czy będę musiał przez te 4 miesiące coś płacić, dała mi do zrozumienia, że nie.
#kiciochpyta #
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Też tak miałem w Playu że jak przechodziłem to dostałem karty dużo wcześniej które miały jakiś tam numer ale gdybym zaczął z niego korzystać to poNosiłbym normalne opłaty. A pewnie jest tak że po prostu dostałeś kartę wcześniej i twój numer Będzie na nieaktywny jak tamten się wyłączy
@cieplatatralover
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert: To samo w waszej marce pobocznej 38zł. Bez lojalki 2 letniej z większą ilością data, bez zgody marketingowej bo jak nie to +5zł do abo. Po co wyskakiwać na wortal ze śmiesznymi obrazkami z tak żenującymi ofertami? Zostawcie je handlarzom w budkach którzy mają za zadanie je wcisnąć januszom i grażynom wchodzącym z ulicy.
  • Odpowiedz
Co może być powodem tego, że na danych komórkowych co chwile ping skacze, dodam, iz na innym telefonie w tym samym miejscu ten problem nie wystepuje (Play)

Huawei p8 lite

Przyklad: gram w gre multiplayer, 30-40 pingu I nagle skok do 1000 I przez killanascie sekund spada I spowrotem...

#android #telefony #huawei #play
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy! Czy startery #lte #redbull promocyjne dalej można aktywować? Startery dalej są w sprzedaży na allego czy olx, ale podejrzewam, że ich data ważności aktywacji minęła, skoro od kilku lat nie są produkowane.

Ktoś kupował ostatnio taki starter?

Ewentualnie jaki polecacie duży #internetmobilny który można rejestrować na obcokrajowca i nie jest na łączach Plusa?

#redbullmobile #rbm #play
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@BDLK_IMPRTR: poczytaj sobie o orange free na karte. Jest b.duzo netu który nie wykorzytsany przechodzi na kolejny miesiąc. Teraz mam 300GB do końca października za 25zl/miesiąc rozmowy i smsy wliczone.i co miesiąc ok 55GB.
  • Odpowiedz
Jaki internet polecacie jako LTE domowy?
U #rozowypasek jest straszna kupa jeśli chodzi o internety stacjonarne - jedyne co jest to Neostrada do 10 Mb/s której jakość to tragedia. Jest tania, bo to geopromocja za 19 zeta (+30 za utrzym. łącza czyli razem koło 50), no ale bieda straszna ten internet. Grać się nie da, ściąganie 5 GB trwa pół dnia i jest zrywane kilka razy po drodze.

Internet komórkowy z Orange
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus: nie wiem jak u ciebie z zasięgiem ale u mnie na full LTE albo i nawet nie full jest pryma sort PLAY. karta z kiosku do internetu, chyba zmieniona taryfa i pakiet za 45 zł miesięcznie do 100 GB limit na jeden miesiąc czyli razem na przełomie dwóch miesięcy da rady 200 GB wyłupać. I to bez umów ani nic. Można ? Można
  • Odpowiedz
Mirki, jak to jest z tym #playnow? Mam pakiet podstawowy z racji abonamentu, są pakiety dodatkowe które mogę "wypróbować przez miesiąc w prezencie", ale po przejściu do aktywacji jest informacja, że z chwilą aktywacji usługi nie mam możliwości odstąpienia od umowy. Trochę się cykam, bo nie chcę żadnych płatnych pakietów, ani teraz, ani tym bardziej na cały pozostały czas trwania umowy, ale przez następne parę dni mam kupę wolnego
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zapomniałem o tym, a dziś kończy mi się oferta w #play. Dostałem sms "brak środków na koncie...", potem, że mam aktywną nową ofertę, a chwilę potem "Blokada PREMIUM została włączona" ocb? Czy teraz jestem poza jakąkolwiek ofertą? na jakiej zasadzie teraz działa moja sieć? #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

* 111 * 49 * 1 #


@Matpiotr: moja oferta to "play na karte"

tylko jak to tera będzie działało? Wcześniej miałem z rodzinką w 5 osób, teraz jestem już od tego odłączony tak?
  • Odpowiedz
@TS050: Miałem MR3420 v2 +e3372, miałem wdr3600+e3372, następnie b315... Zawsze coś mi nie pasowało.
Tutaj git. Tylko no... Nie wiem jak z zasięgiem WiFi, bo w domu jako AP jest mikrotik...

Ale w aucie to pewnie styknie Ci taki mały router, zasięg WIFI będzie raczej spox. No i fajnie zasilisz sobie po USB z zapalniczki samochodowej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz