Wpis z mikrobloga

Może krąży tutaj jakiś pracownik PLAY? #play #oszukujo #p4 #internet

Krótki opis bardzo nieprzyjemnej sytuacji, która ciągnie się już ponad dwa miesiące. Dodam, że jestem klientem PLAY od blisko 10 lat, zawsze byłem zadowolony z usług. Ale do rzeczy:

1) koniec kwietnia 2018, akceptacja nowych warunków i przedłużenie umowy na firmę oraz przeniesienie pozostałych numerów do PLAY, wszystko potwierdzone aneksami, podpisane itd.

2) okazuje się, że pakiety i faktyczne warunki nie są zgodne z podpisaną umową

3) reklamacja rozpatrzona pozytywnie, otrzymałem nową ofertę wraz z jednorazowym rabatem na kolejną fakturę w wysokości 150zł, przyjąłem i byłem zadowolony

4) kilka dni później kolejna informacja, że umowa jednak w życie wejść nie może, pomimo otrzymania oferty na piśmie, konsultant twierdzi, że PLAY takiej oferty nie ma

5) prośba o wyjaśnienie sytuacji i skierowanie sprawy do osoby decyzyjnej wysłana dnia 2 lipca 2018 roku

6) w międzyczasie przychodzi monit (pocztą tradycyjną!) z wezwaniem do zapłaty należności, o których nie wiedziałem (?) i groźby skierowania sprawy do sądu, doradca biznesowy PLAY informował o zaległościach przed podpisaniem aneksów przedłużających umowy, wszystko zostało opłacone ale kwoty były inne

6) do dziś brak odpowiedzi na pytanie skąd ten monit i co dalej ze sprawą przedłużenia umowy

Niestety zmieniam swoje zdanie na temat sieci PLAY (P4 Sp. z o.o.), po tak długim czasie niestety sprawa dalej jest w toku (a w zasadzie jest cisza), osobiście podjąłem już decyzję o całkowitym rezygnacji z usług firmy PLAY, bo mam takie prawo ze względu na złamanie warunków umowy przez operatora. Czekam tylko na telefon od kolejnego konsultanta, któremu znowu będę musiał tłumaczyć całą sprawę od nowa.

TL;DR

Dwukrotnie wprowadzono mnie w błąd podczas przedłużania umowy na firmę, od 2 lipca zero odzewu.

Numery zgłoszeń w PLAY24:
193268936, 194196481
stranded - Może krąży tutaj jakiś pracownik PLAY? #play #oszukujo #P4 #internet

Kr...

źródło: comment_LrqKAtMJIaKGtvIqJiHJerT8kWyS1rgq.jpg

Pobierz
  • 7