Mircy, będę kręcił się po Europie przez 4-5 miesięcy (bez powrotu do Polski). Polecicie jakąś ofertę z minutami + koniecznie pakiet danych. Do tej pory miałem prawie ok. 8 GB internetu + nielimitowane pozostałe kwestie. Było wszystko ok. Teraz obawiam się jednak, że w ramach tzw. uczciwego roamingu doliczą mi dodatkowe opłaty. A przecież uczciwie przyznaję, że będę korzystał większość czasu poza terytorium Polski. Ktoś coś?
#roaming #orange
#roaming #orange




























Najpierw piszecie, że internet domowy bez limitu GB, a zaraz poniżej jest info, że limit jest do 100GB
Masakra
#gsm #play #komorki #playgsm
źródło: comment_XQSYztIm5OMRnj1g54wiqGpx08qJZXy9.jpg
Pobierz