Cześć. Pora uciekać od play jeżeli jest okazja. Zasięg ostatnimi czasy to tragedia więc szukam taniej alternatywy.
Plus ma bardzo dobry zasięg w tych okolicach które mnie interesują ale ich oferta... Masakra. Dlatego rozglądam się za jakąś alternatywą w postaci sieci wirtualnych i oferta premiummobile oraz otvarta wydają się być spoko - może ktoś coś na ich temat powiedzieć? Chciałem przetestować ale jeżeli dobrze widzę, oferują tylko i wyłącznie abonament bez możliwości
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Idąc za radami - kupiłem startówkę Plusha, potestuję jak to się sprawdza :) Do końca umowy z play jeszcze chwila została niestety ;p
  • Odpowiedz
  • 0
#smartfon #telefony #komorki
Siema Mircy, poleci ktoś jakiś smartfon w przedziale od 1k do 1.5? Zależy mi na mocnej baterii, fajnym dużym wyświetlaczu (bo używam telefonu do lurkowania) i dobrym aparacie. W sumie zastanawiam się czy nie wziąć go w abonamencie w sieci #play , moja kobita ma u nich numer i sobie chwali. W sumie myślę, że Xiaomi, tylko jest tyle tych modeli,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, w jakiej sieci dostanę najkorzystniejszą ofertę pod kątem rozmów i internetu w roamingu, biorąc pod uwagę że większość czasu spędzam za granicą i w końcu przestaną obowiązywać mnie stawki które mam nie przekraczając ustaleń tej całej polityki uczciwego korzystania? Nie chcę opłacać 2 kart, więc zależy mi na polskim operatorze gdzie za przyzwoite pieniądze będę miał przynajmniej pakiet danych za granicą.

#telefony #orange #play #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mircy potrzebuje pomocy bo już mnie coś strzela z tym #virginmobile, ciągły brak zasięgu, albo internet nie działa albo coś. Gdzie najlepsza oferta na kartę? Najlepiei nielimitowane rozmowy i SMS, pakiet internetu coś koło 15GB i oczywiście żeby nie było problemów z zasięgiem. #orange #play #plus #mobilevikings #telefony #sieci
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jcob: Z przenoszeniem numeru tam i tam nie będzie problemu. A do co zasięgu to zależy od nadajników w mniejszych w jakich najczęściej przebywasz.

Słyszałem, że Orange dobrze sobie razi z zasięgiem w Polsce.

Nju jest na zasięgu Orange
Plush jest na
  • Odpowiedz
#play

napiszcie do mnie z oblgi mam problem z internetem
jak akytwowalem jednorazowo pakiet i wykorzystalem go wczneiej to moge ponownie go wlaczyc ew gdzie sprawdzic ile mi zostalo pakietow?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jest jakaś najlepsza oferta na kartę w Roamingu, nie za milion cebulionów?
Obecnie mam 2x około 2,5GB z plusa, jedno z abonamentu i jedno z ja+, ale obawiam się że na miesiąc translatorowania może to nie wystarczyć :P
Chyba, że ma ktoś coś taniego w niemczech z jakimś znośnym internetem ;)
#plus #play #orange #tmobile i trochę #niemcy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gymski: tylko miesiąc w sumie, ale w plusie wydzielają specjalne pakiety do wykorzystania poza granicami kraju, nei wiem jak u innych operatorów :/
no i średniawka u mnie z językiem, to wypadałoby sobie jakoś radzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przeniosłem sobie numer z Play do Virgin Mobile i odkryłem, że to najgorsza sieć... a się cieszyłem, że trochę zaoszczędzę. ( ͜͡ʖ ͡€)( ͜͡ʖ ͡€)
...czasem nie warto.

#telefony #play #virginmobile
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jeszcze jakaś taryfa na kartę gdzie u operatora wychodzi 20zł lub mniej za nielimitowane wszystko prócz Plusha? Bo interesuje mnie ich opcja za 25zł - połączenia, smsy, net 10gb i piąte doładowanie gratis czyli jak doładuje za 100zł to wychodzi mnie 20zł na 5 miesięcy. Plush mnie też kusi tym, że po przeniesieniu numeru, 3 miesiące mam gratis w opcji nawet na kartę. Czy Plush ma taki zasięg jak Plus czy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@browaldo: Viking mobile? Jak chcesz możesz zarejestrować się z mojego refa :P 29.99, internet kumulowany co miesiąc jak masz włączone autodoladowanie, smsy i rozmowy bez limitu

Fb i messenger chyba darmowy z tego co wiem
  • Odpowiedz
@dizzydom: Nieco inaczej już, teraz wszystko bez limitów, a do tego 15GB z kumulacją lub 20GB bez kumulacji za 25zł. Jeśli @browaldo zależy na obniżeniu rachunku, to może zapraszać u nas. Za każdego nowego na pokładzie z Twojego polecenia jest stała zniżka, aż do całkowitego nie płacenia za telefon przy pięciu aktywnych znajomych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zastanawiam się nad przeniesieniem nr do #play. Aktualnie mam #plus elastyczna na kartę. (25zl Msc - 10 GB internetu, nielimitowane smsy i minuty. Znajdę w play lepsza ofertę? Zależy mi głównie na większej ilości internetu, bo niestety te 10 giga starcza mi na 2 tyg :/ #pytanie #kiciochpyta #sieci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki. Skąd najlepiej ogarnąć jednorazową dość sporą paczkę danych? Nie chce pakować się w żadne abonamenty, a potrzebuje na teraz ok 30GB, bez żadnych zobowiązań, żeby coś pobrać na blaszaka.

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ten youtube za darmo na lato w play to działa tylko przez apke, czy w przeglądarce też? (Chodzi mi o to, czy jak będę oglądał przez przegladarke, to czy będzie zżerac pakiet danych)
#play #internetmobilny
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OzanOzturk Oferta Promocyjna dotyczy wyłącznie odtwarzania treści wideo oraz audio w ramach Aplikacji (wideo streaming) na smartfonach i tabletach. Warunkiem przyznawania oraz korzystania z Pakietu jest utrzymywanie Okresu ważności połączeń wychodzących i posiadanie minimum 1 zł w Pakiecie Złotówek.
  • Odpowiedz