Hej.
Mam takie pytanie. Uczę się powoli php/mysql tworząc prosty skrypt typera dla znajomych i tu mam pewien problem. Linie z którymi mam problem zaznaczyłem.
Jak dać dane w zaznaczonych polach? jako INT, które pobierze id z teamname/teamguest? W panelu admina będzie wybór drużyn, które wcześniej dodałem, czy jak to
Mam takie pytanie. Uczę się powoli php/mysql tworząc prosty skrypt typera dla znajomych i tu mam pewien problem. Linie z którymi mam problem zaznaczyłem.
Jak dać dane w zaznaczonych polach? jako INT, które pobierze id z teamname/teamguest? W panelu admina będzie wybór drużyn, które wcześniej dodałem, czy jak to

















Macie pomysły na coś w #php co nie jest tak zaawansowane jak np. CMS bloga, a jest trudniejsze od byle kalkulatora itp?
Z góry dzięki.
#naukaprogramowania
@kowalzki: websockety