#przegryw #przegrywpo30tce #tinder #badoo #logikarozowychpaskow #p0lka
Po długiej przerwie wszedłem z ciekawości na Badoo. Wyszedłem po pierwszym obejrzanym profilu.
Po długiej przerwie wszedłem z ciekawości na Badoo. Wyszedłem po pierwszym obejrzanym profilu.



































#p0lka
źródło: comment_BmAAVOEYRksrntAFy4j2bUOwMP7GDKiE
Pobierz