Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mamaboss: Odpowiem słowami wielkiego pisarza Henryka Sienkiewicza "(...) Z drugiej strony, oczywiście, ciotce nie mogę tego powiedzieć, ale sam przed sobą mogę zeznać: oto nie lubię Polek. Mam lat trzydzieści pięć; miałem jak każdy człowiek, który dużo żył, rozmaite uczuciowe przygody w życiu; spotykałem i Polki - i z tych przygód, z tych zetknięć, wyniosłem wrażenie, że to są najtrudniejsze i najbardziej męczące kobiety w świecie. Nie wiem, czy są
  • Odpowiedz
Macie swoje rozmowy o równych prawach dla mężczyzn panowie.

Co z tego, że większość kobiet decyduje się urodzić dziecko. Wsparcie należy się tylko bezdzietnym lambadziarom, które nie chcą dzieci. Jest to dla pani ministry obok transów grupa uprzywilejowana, o której prawa walczy jednocześnie wycierając sobie mordę tymi co rodzą dzieci kiedy trzeba uargumentować nie podnoszenie kobietom wieku emerytalnego.

Wstyd i żal.

#lewackalogika #bekazlewactwa #aborcja #p0lka
WielkiNos - Macie swoje rozmowy o równych prawach dla mężczyzn panowie. 

Co z tego, ...

źródło: temp_file9041913309027211154

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiedziałem, że "pani" Kotuła ma wykształcenie medyczne. Bo pewnie je ma, skoro udziela szczegółowych porad dotyczących stosowania substancji leczniczych, prawda? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
NIEEEEEEE faceciku TEGO NIE NOŚ
NIE możesz nosić plecaka bo jesteś k---a frajerkiem facecikiem wtedy nie można tego nosić bo wyglądasz niepoważnie i jeszcze ci brakuje czapeczki ze śmigiełkiem kidulciku faceciku k---a frajerku
JA za to mogę

p-------ć się z setkami murzynów

występować w filmach pornograficznych you go girl
nanosraczyny-synu - NIEEEEEEE faceciku TEGO NIE NOŚ
NIE możesz nosić plecaka bo jeste...

źródło: 1712846931387335778

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nanosraczyny-synu: Zauważyłem, że plecak to jest sprawa kulturowa. Ja np. całe życie chodzę z plecakiem, np. na zakupy, bo mi się nie chce nosić siatki w ręce. Poza mną nikt tak nie robił, i wszyscy nosili te siatki i się ze mnie śmiali, że wieśniak z plecakiem chodzi do sklepu. Teraz przyjechali Ukraińcy, i wszyscy chodzą z plecakami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wygryw.
  • Odpowiedz
@RiverStar: odpowiadam na mema, ale co tam. Bo przecież nie ma żadnej różnicy czy rozbierasz się bo chcesz, a rozbierasz się bo musisz. S--s i g---t to jest to samo w sumie też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Mihu_: Gorzej że potem p0lka z kaszojadami już musi sobie znaleźć cucka ktory ją będzie chciał, a oni... I tak tego chcą. Eeeh. A odpowiadanie na mema to jeszcze ok, niektórzy na pasty odpowiadają :D
  • Odpowiedz
Wiecie jakie sa najczesciej komentarze pod tym filmikiem? Ze hurrr durr stoi 3 facetow i nic nie robiom p.zdy i w ogole, ze jaki skandal, ze nie pomogli. Widac bialorycerstwo potrafiace oddac zycie i zdrowie w ramach bezinteresownego niesienia pomocy biednym kobietkom jest bardzo gleboko osadzona w tym kukoldzkim kraju o nazwie Polska.

Bohaterami jest 22 latek, 17 latka i dziecko. Czyli wlasciwie juz wiemy z jakim elementem mamy do czynienia. Zapewne
kamil-tika - Wiecie jakie sa najczesciej komentarze pod tym filmikiem? Ze hurrr durr ...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hit. Onlyfansiara tłumaczy dlaczego wystawienie gołej d--y na #onlyfans jest trudniejsze niż praca w fabryce i że takie zajęcie wymaga specjalistycznych umiejętności.

Oto co nam funduje promujące ruchanie lewactwo i wszechobecne spermiarstwo bez godności: obrastające w piórkach prostytutki dumne z tego co robią zamiast się wstydzić, bo jest to powód do wstydu.

#p---------a #bekazlewactwa #p0lka #bekazpodludzi #spermiarzalert
WielkiNos - Hit. Onlyfansiara tłumaczy dlaczego wystawienie gołej d--y na #onlyfans j...

źródło: temp_file1658592695332910638

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka "Mieszkanka Warszawy poznała dużo młodszego od siebie mężczyznę i jeszcze tego samego dnia zaprosiła go do jednego z hoteli. Za jego towarzystwo zaoferowała mu 500 euro. Jednak po upojnej nocy mężczyzna zniknął, a wraz z nim należące do kobiety bmw, pieniądze, dwa najnowsze iPhony i sprzęt komputerowy. Kiedy policjanci namierzyli złodzieja, okazało się, że jeden ze skradzionych telefonów podarował... swojej żonie."

https://www.onet.pl/informacje/onetwarszawa/umowila-sie-z-nieznajomym-na-s--s-takiego-finalu-sie-nie-spodziewala/yvxnrn1,79cfc278
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrCieplak: Podejrzewam, że lepiej od ciebie :)) a same incele jak zwykle, zamiast zająć się swoim życiem wola spędzać godziny na szukaniu zdjęć i robieniu „dochodzeń” odnośnie Lewandowskich. A to ponoć my przesiadujemy całe dnie na pudelku i innych portalach xD
  • Odpowiedz
Z perspektywy czasu widać po prostu, że im więcej praw i przywilejów dla kobiet tym gorzej. Świat rozwijał się 20 wieków głównie przez mężczyzn i to nie bez powodu. Przecież nawet jak spojrzymy na "władczynie" kobiece, jak Caryca Katarzyna czy Sułtanka Kosem (regentka nieletnich Sułtanów w okresie zaniechania bratobójstwa), to ich rządy to najczęściej intrygi, korupcja i chaos wewnątrz kraju.

Tradycyjny podział ról jest po prostu czymś na maksa naturalnym i dobrym
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ich rządy to najczęściej intrygi, korupcja i chaos wewnątrz kraju


@Kopyto96: bo za rządów mężczyzn to nie było takich rzeczy
Nie twierdzę że kobiety są lepsze jako władczynie ale popatrz sobie na proporcje władców męskich i żeńskich w historii, wiadomo że kobiet było znacznie mniej więc lepiej widać metody ich rządzenia
  • Odpowiedz
Baba na mównicy twierdzi, że ten kraj ma wobec kobiet jakiś dług xD Przecież Polska to kraj płynący przywilejami dla kobiet.

Postawcie tym feministkom wybór. Aborcja - ok, ale w ramach równouprawnienia także komisja wojskowa, równość na testach sprawnościowych, równość przy punktacji na egzaminy, równy wiek emerytalny, koniec z ustawą wywłaszczeniową, niewprowadzenie babciowego itd.

Co by wybrały? No wiadomo xD

#polityka #p0lka #pieklomezczyzn
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Baba na mównicy twierdzi, że ten kraj ma wobec kobiet jakiś dług xD


@Kopyto96: płeć wybrana :) jakieś feminożydowstwo nam się formuje czy coś, zaraz będą przejmować kamienice ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz