Nie gonię ja za p0lkamk
Wolę zasiąść przy Gothic'owym szlaku,
Gdzie przygody są niezmienne.

Tam w Górniczej Dolinie krążę,
Gdy noc zapada nad światem,
Henson_ - Nie gonię ja za p0lkamk
Wolę zasiąść przy Gothic'owym szlaku,
Gdzie przygod...

źródło: IMG_7368

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka uguem nienawidze kobet,przyznaje sie majac 28 lat ze sa mi potrzebne tylko do ruchania,jakbym nie mial fiuta nigdy bym z wami slowa nie zamienil bo jestescie w k---e nudne xXDD
fakty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka moze ktos sie zastanawial czemu wrzucam tyle memow o p0lkach
odpowiedz jest krotka,poznalem je bardzo dobrze i uwazam,ze są to bardzo niemadre stworzenia,patrza TYLKO to co masz xD
#rozowepaski to w c--j materialistki,nienawidzą trzhurzow,chca zawsze ogarnietgo faceto bardziej od siebie,bo same gowno potrafia,czy kiedys mi jakas rozowa zmienila kolo w furze?XD nigdy bo nawet nie wiedza czym jest jebeny lewarek XD,dalej twierdzicie rozowe ze jestesmy wam niepotrzebni?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#projektniggeriusz jest źle pomyślany z jednego powodu. Tak naprawdę niewielka część p0lek szuka mokebiaka. Dla większości z nich marzeniem jest Alvaro z Hiszpanii lub Matteo z Włoch. Więc do tego projektu lepszy byłby gruby, niski gołodupiec z Hiszpanii. #p0lka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka
bylem z ex zagranica w robocie(najgorszy rok w moim zyciu) wracam w------y z roboty oczywiscie po z------j klotni bo sb laska ubzdurala jakies farmazony,ze ja zdradzam,co oczywisce nie mialo miejsca nigdyxxd
chciala mnie w-----c,nie mialem sily na klotnie wiec poszedlem na dol spac,a ksiezniczka mowi to patrz teraz,odkrecila gaz i siadla pod czujnikiem palac szluga,co zrobilem?w-------m ja na taras siłą i zamknalem chate.A WY CO dalej chcecie byc zwiazku
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka Anastazja Rubińska - młoda Polka, pracująca na greckiej wyspie Kos - zaginęła w połowie czerwca 2023 r. Poszukiwania trwały niespełna tydzień i miały tragiczny finał - odkryto nagie ciało 27-latki, zapakowane w dwa worki. O śmierć Polki oskarżany jest Banglijczyk Salahuddin S.12 cze 2024
EHHHHHHHHHH XD
bobsley33 - #p0lka Anastazja Rubińska - młoda Polka, pracująca na greckiej wyspie Kos...

źródło: Zrzut ekranu_9-8-2024_10487_wiadomosci.wp.pl

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 20
@jozef-bania miałem kiedyś współlokatora Sycylijczyka. Mentalnie nie był najostrzejszą kredką w piórniku, można powiedzieć że był wręcz głupi, niezaradny i naiwny z charakteru (przykładowo kupił jakiegoś bardzo taniego laptopa z integrą i myślał że mu najnowsze gry na nim zadziałają. Nawet się nie odpalały xD), ale to jak Polki latały wokół niego było wręcz absurdalne. Była nawet jakaś znudzona rozwódka po czterdziestce, która nawet mu płaciła za towarzystwo i fundowała drogie
  • Odpowiedz
@bobsley33: Nie wyobrażam sobie takiego posta ze strony mężczyzny. Mi by bylo wstyd napisac cos takiego. Bo zakladalbym, ze 90% winy po moje stronie. Jakby to wgl miało wyglądać xd
"Julka obiecała spotkanie i seksy ale wzięła kase i zniknęła. Uważajcie! Czerpie jak pasozyt xd"
  • Odpowiedz
W pracy mam typa, który jak widzę ma branie u kobiet i w sumie nie ma co się dziwić, jest wysoki, nie jest ulany, ma szerokie barki, dobrze ubrany i zadbany.

Już dwie laski mają kosę ze sobą przez niego xD

Czasem mnie zagada w kuchni i co zauważyłam to że on chyba myśli, że jest jakimś don Juanem, bo nawet normalnie porozmawiać nie może, tylko musi robić to w takim... No nie wiem
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: Ostatnio widziałem jak taki polski Don Juan, blond włosy do ramion, wysoki, kupował coś w Żabce i do kasjerki takiej typowej szarej myszki 4/10 uskuteczniał tego typu gadkę jak opisujesz. Jakieś p---------e naokoło że nudno pewnie jej w tej pracy, warto by zrobić od czasu do czasu coś innego ale tak bardzo nieoczywiście:) A ona zawstydzona i patrzyła się w ladę xD Aż miałem ochotę powiedzieć, umów się z
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: to rasizm j----y w czystej postaci, niemowa ale biała już nie dostanie posady, ściśle określają rasę. Amazon to ten od tego bogacza gdzie m----n to może robi na sortowni i pakuje w te paczki? A tu proszę, jak do reklamy to będzie aż wymagany, takie zlecenie przyszło i trzeba wykonać.
  • Odpowiedz
#rozowepaski
chcialem tylko powiedziec,ze #p0lka to najnudniejsze laski chyba na swiecie,zaintersowania to albo zdychanie w lozeczku badz wyjscie na imprezke xdddd
tyle
bez kitu nie znam zadnej laski,a mialem ich w c--j ktora by mnie czyms zaciekawila
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kasiknocheinmal: ciężko zaciekawić kogoś kogo interesuje tylko spanie, imprezowanie i wydawanie cudzych pieniądzy xd To jak rozmawianie o matematyce z szympansem, niby cię słucha, ale wiesz, że nic nie kuma i nie interesuje go to
  • Odpowiedz
Często czytam na wykopie wyrażenia jak:
- "cieszę się, że mam syna a nie córkę"
- "Wolałbym mieć syna a nie córkę"

Głównie pod postami o laskach mających OF czy uganiających się za ciapakami.

Ciekawe
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe jak ci użytkownicy by myśleli/pisali, gdyby okazało się, że ich partnerka (przyszła lub obecna) zaszła w ciążę i urodzi córkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AlienFromWenus: szybka ewakuacja

będzie dobrą samotną matką ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz