zachciało się podrywać mirabelek 3-4/10 haahahhahaa
chyba faktycznie trzeba schudnąć 7-9kg do starej wagi, pouprawiać sport, opalić i wtedy
dla kontekstu: laska 21lvl, jednego chłopa 2 lata miała, zerwała bo była zazdrosna, że chłop pisał z jakąś laska i została "zdradzona emocjonalnie"( ͡º ͜ʖ͡º), zagadane na insta
#tinder #podrywajzwykopem #przegryw #zwiazki #s--s #p0lka #logikarozowychpaskow
razdwatrzy55 - zachciało się podrywać mirabelek 3-4/10 haahahhahaa
chyba faktycznie t...

źródło: mirabelka

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: ohui, co za toksyczny strup.
Przecież to jest jakiś zupełny absurd, że ona wymaga "starania" się o nią i tańców na kiju, a w zamian łaskawie zaoferuje jedynie swoje wątpliwej jakości jestestwo.
To jest efekt wielu lat działań spermiarzy, że do czegoś takiego doprowadzili, a one doskonale wiedzą, że po prostu mogą takie być bo i tak 10 innych spermiarzy czeka w kolejce.
  • Odpowiedz
Właściwie to bez żadnych badań potwierdzających to oczywiste było. Wystarczyło próbować zamienić pięć zdań w rozmowie z taką i wszystko było jasne.
  • Odpowiedz
Jestem właśnie na wakacjach w turcji. Podczas dzisiejszego lotu jakieś małżeństwo się n----------o, typ w ogóle miał litra wódki i z nią chlał. W pewnym momencie podczas lotu zaczął dusić żonę, ona n------a, że się zatacza, nic nie ogarnia. Ktoś kto siedział bliżej zaareagował i dostal w czambo od najebusa, póxniej inni dołączli. Najlepsze jest to, że był to lot czarterowy i cała akcja działa się podczas lądowania, gdzie każdy miał już
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sparowało mnie z kobietą 39lvl, ja 25lvl. Ona dwójka dzieci, ale ładna, zadbana brunetka to pisze - może będzie jakieś bolcowanie, bo chyba nie będzie szukała do związku kilka lat młodszego? Okazało się, że szuka tylko stałego związku i żadne zabawy nie wchodzą w grę. Nie wiem co więcej napisać.

#tinder #s--s #zwiazki #badoo #randki #madka #p0lka
MarleyZDR - Sparowało mnie z kobietą 39lvl, ja 25lvl. Ona dwójka dzieci, ale ładna, z...

źródło: Screenshot_20240409_160805_Facebook

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiedziałem, że we Francji istnieje zakaz przeprowadzania testów DNA bez pozwolenia sądu, ale nie wiedziałem, że karze się klientów prostytutek xDD fajny kakland nie ma chodzenia na skróty, tylko grind dla kaków jest opcjonalny

#blackpill #p0lka #redpill
1-1-1-1 - Wiedziałem, że we Francji istnieje zakaz przeprowadzania testów DNA bez poz...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kobieta jest super aktywna na instagramie, to już możecie założyć, że ma wyprany móżg i nierealne oczekiwania wobec życia. Według mnie nic tak nie pierze łba jak to g---o. Oglądanie relacji ludzi żyjących na pokaz, w zakłamaniu, udających bogatych, do tego masę tych wszystkich influencerek z bajkowym życiem.

#instagram #p0lka #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #randkujzwykopem #s--s
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W nawiązaniu do tego wpisu
https://wykop.pl/wpis/75830315/no-i-kto-ma-racje-victimblaming-p-----c-logikarozo

Jeśli facet związał się z borderką, która doprowadziła go do choroby psychicznej, bankructwa, czy związał się z #p0lka która go zdradzała i kazała płacić alimenty na nie swoje dzieci a potem jeszcze wywaliła go z jego własnego domu udając, że jest ofiarą przemocy domowej, to taki facet "jest sam sobie winien, bo zadaje się z patologią".

Nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AlienFromWenus: Ona nie jest normalna mając dzieciaka z patolem w wieku 17 lat, więc zaszła w ciążę mniej więcej w wieku 16 lat. Jest sama jeszcze dzieckiem. Ogólnie to rodzice powinni krótko trzymać dzieci w tym wieku. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kilka słów o urodzie Polek:
Często słyszę od Polek brunetek, że są egzotycznie piękne; wyglądają jak "Arabki/Turczynki/Hiszpanki". Ledwo powstrzymuję śmiech. Przeciętna brunetka w Polsce ma wyblakłe włosy i oczy, nieregularne rysy twarzy. Nie spotkałem Polki z naturalnie kruczoczarnymi włosami i czarnymi oczami jak w Maroko. Zdarzają się piękne Polki blondynki, ale brunetki z Polski to nieporozumienie.

Przemyślenia na temat zachowania i charakteru Polek:
Polki są wulgarne, łatwe, nie stronią od
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moja siostra jest w związku 13 lub 14 lat. Nie ma dzieci, choć jest po 30. Ma za to psa, którego na maksa uczłowiecza i traktuje jak dziecko, w dodatku jak jakieś niepełnosprawne. Czasem rzygam tęczą, jak to widzę. Mój szwagier (dobry człowiek) chyba tylko rozkłada ręce, bo jej się nie spieszy i tak w ogóle, to ona ma dużo zastrzeżeń zawsze do niego i chyba sama nie wie czego chce.

A mi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zacząłem zastanawiać, skoro dopłaty dla singli są tylko do 200 tys. zł. Wiadomo, ślub z #p0lka to równie dobrze można się od razu powiesić - mniej się człowiek namęczy. Ale co gdyby tak wziąć dziecko do adopcji? Wtedy spokojnie 400 tys. zł można machnąć? No i problem jakby mniejszy? Może trzeba ministra Hetmana zapytać, jak były analizowane społeczne konsekwencje programu?
#nieruchomosci #p0lka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dotankowany_noca: No to skoro nie są piękne to czemu macie ból doopy, że was nie chcą? Przecież to żadna przyjemność b----ć pasztety :))) Powinniście się cieszyć, że takie brzydkie p0lki idą w ramiona obcokrajowców, przynajmniej was nie gorszą :))) A jednak mimo to chciałoby się zamoczyć snejka w takiej słowiańskie psioszce. Niestety nie dla psa kiełbasa :)))
  • Odpowiedz
Wyjeżdżam dziś z wózkiem z biedronki i jakaś Julka chciała wejść, oczywiście jej nie wpuściłem, a ta do mnie "widzę kulturka" to się jej zapytałem czy pierwszeństwo ma ten co wchodzi czy ten co wychodzi. Julki to już myślą, że wszystko zaraz im się będzie należało, bo mają ci*e. #p0lka
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikaniebieskichpaskow

O powszechności takich przekonań doskonale wiedzą Polki, które związały się z obcokrajowcem. Przekonałam się o tym również ja, kiedy zaczęłam się spotykać, a następnie myśleć o ślubie z Pakistańczykiem. Kiedy Polka poznaje Polaka, nikt nie mówi jej, żeby lepiej się zastanowiła, bo to pewnie pijak, damski bokser, który będzie ją zdradzał, zostawi dla młodszej i
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #blackpill #polakicebulaki #logikanie...

źródło: 841561

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto to wymyślił, żeby nie pytać kobiety o wiek? Przecież to kluczowa sprawa, na podstawie której mężczyzna może określić czy z taką kobietą wejść związek i założyć rodzinę, czy nie. Czy się angażować, zainwestować zasoby itp.

Laska może się wydawać ładna, ogarnięta i wyglądać młodo, a tu nagle beng - 35 lat i humor popsuty.

#p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach