Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
- 2
@RatownikMagiczny: kozak strona "2020-06-08" na KLINICZNY SZPITAL WOJEWÓDZKI NR 2 IM. ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ W RZESZOWIE xD
@Sylar jaki kraj taka Służba Zdrowia
- 4
konto usunięte via Android
- 0
@Rootwater Na lrowoderskiej w 4M doktor Panek jest jeszcze.
- 0
@Gari90: W Krakowie jeśli coś z kończynami dolnymi a szczególnie z kolanami, polecam dr Poznańskiego-konkretny gość przyjmuje w artromedzie przy hali Wisły. Od problemów z kręgosłupem mogę polecić dr Serafin i dr Krężelok przyjmują na nfz w szpitalu Rydygiera.Jeszcze dr Goździewicz w luxmed.
Mirki z #lublin, mam kontuzję której nabawiłem się częściowo w pracy, dostałem skierowanie i poszukuje #ortopeda. Jednak zależy mi na czasie, bo mam do końca tygodnia zwolnienie. Gdzie szukać, dzwonić, co polecacie? Gdzie najmniejsze kolejki. W ostateczności może być prywatnie, byle z kasą nie przesadzali. Po lekarzach nigdy nie chodziłem, więc nie mam pojęcia jak to się kręci i gdzie najlepiej uderzać.
@rzeznia22 skocz do luxmedu do Radosława Gut. Robi bardzo dokładne usg. Z NFZ zobacz na jaczewskiego Gorzelak ortopeda. Przez 1.5 roku bujalem się z uszkodzona trzeszczka stopy i tych dwóch panów w końcu postawiło dobra diagnozę, gdzie wcześniej inni wróżyli tylko z fusów i proponowali bzdurne rozwiązania. Koszt usg i wizyty w luxmedzie to około 100 zł.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki kochane, już raz zwracałem się do Was z tym pytaniem, ale niestety nic z tego nie wyszło. Macie może jakiegoś godnego polecenia #lekarz #ortopeda z mazowieckiego, małopolskiego lub świętokrzyskiego, który ma doświadczenie z artroskopią barku? Takiego, który wykonałby tę operację na NFZ? Wołam także #medycyna i #mikrokoksy z racji tego, że nawykowe zwichnięcie barku to częste schorzenie w tej branży.
konto usunięte via Android
- 0
@Wawilen_Tatarski a w jakim celu ta artroskopia?
- 0
@Zlowieszczy_befsztyk: z tego co rozumiem, ma to za zadanie stwierdzić stopień uszkodzeń i ew. doraźnie im zaradzić przy użyciu tych śrub, kotwy czy czego tam. Mam stwierdzone nawykowe zwichnięcie barku.
Witam zawsze pomocne Mirko !! Potrzebuje szybki rezonans magnetyczny barku. Z racji zawodu jaki wykonuje ważny jest czas w jakim go wykonam aby szybko określić sposób leczenia. Czy ktoś z was zna magiczne sposoby aby mi w tym pomóc ? Nie pozostanę dłużny !
#kiciochpyta #lekarz #medycyna #rezonansmagnetyczny #poznan #gdansk #bydgoszcz #badania #szpital #
#kiciochpyta #lekarz #medycyna #rezonansmagnetyczny #poznan #gdansk #bydgoszcz #badania #szpital #
- 1
@GJerks: diagnostic-med miał zawsze szybkie terminy prywatnie, typu na drugi dzień
- 0
@GJerks: z pilne to co najmniej kilka tygodni czekania. Tryb zwykly ponad pol roku. Nsjlepiej chodz i pytaj o terminy. Moze znajda jakas luke bo ktos odwolal, ale to juz musisz na szczescie liczyc. Jak jestes niezadowolony z dzialania nfz to prosze podpisz petycje do premier i rozeslij wsrod znajomych. Trzeba dzialac bo bedzie tylko gorzej. http://www.petycjeonline.com/listotwartyodpzmdopremier
Są jakieś mirasy ogarniające choć odrobine #fizjoterapia i sprawy kręgosłupa/wad postawy?
Zastanawiam się jakich ćwiczeń nie wykonywać na siłowni aby nie pogłębiać swojej wady postawy, którą jest pogłębiona lordoza.
Fakt faktem wada nie jest duża, ale nie chce dodatkowo obciążać tych odcinków jeśli już są popsute.
Oczywiście zamierzam się też wybrać do jakiegoś dobrego terapeuty i omówić temat ale narazie mnie na to nie stać więc szukam informacji samemu (
Zastanawiam się jakich ćwiczeń nie wykonywać na siłowni aby nie pogłębiać swojej wady postawy, którą jest pogłębiona lordoza.
Fakt faktem wada nie jest duża, ale nie chce dodatkowo obciążać tych odcinków jeśli już są popsute.
Oczywiście zamierzam się też wybrać do jakiegoś dobrego terapeuty i omówić temat ale narazie mnie na to nie stać więc szukam informacji samemu (
- 0
@PonuryMruk: Pożycz od kumpla lub matki stówkę i marsz do fizjo.
- 1
Czy jest ktoś na sali umiejący rozczytać te zaświadczenie o stanie zdrowia? Nie wiem czy to pomoże, ale wypisał je ortopeda.
Wg mnie w punkcie drugim jest coś takiego: " Uraz doszło dnia 5.05.2015 w pracy..." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ortopeda #szpital #medycyna #lekarze #zdrowie i #recepta #apteka #farmacja bo codziennie stykacie
Wg mnie w punkcie drugim jest coś takiego: " Uraz doszło dnia 5.05.2015 w pracy..." ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ortopeda #szpital #medycyna #lekarze #zdrowie i #recepta #apteka #farmacja bo codziennie stykacie
źródło: comment_ew36tsQ7krZybaCFrJGoX6BljkuqtEms.jpg
Pobierz- 2
#ortopeda #lekarz #warszawa #kolano #medycyna #wiezadla
Mireczki warszawskie, znacie jakiegoś sprawdzonego ortopedę? Miałem wycięcie części łąkotki 2 lata temu, ACL był naderwany, była szansa, że będzie banglać na tym pozostałym fragmencie ale ciągle mi się zdarza podkręcić kolano i chyba dzieje się to co raz częściej. Pewnie będzie potrzebna rekonstrukcja i potrzebuję kogoś kto mi nie zrobi krzywdy. Wcześniej robiłem
Mireczki warszawskie, znacie jakiegoś sprawdzonego ortopedę? Miałem wycięcie części łąkotki 2 lata temu, ACL był naderwany, była szansa, że będzie banglać na tym pozostałym fragmencie ale ciągle mi się zdarza podkręcić kolano i chyba dzieje się to co raz częściej. Pewnie będzie potrzebna rekonstrukcja i potrzebuję kogoś kto mi nie zrobi krzywdy. Wcześniej robiłem
No elo mirasy, czy ktoś z obecnych zna się na poduszkach ortopedycznych?
Chciałbym kupić takową poduszkę dla swojej mamy, która ma problem i bóle z kręgosłupem oraz ramieniem/przedramieniem.
Zastanawiałem się nad zakupem poduszki Dr Sapporo, troszkę poczytałem w necie i podobno ludzie chwalą. Czy ktoś może coś doradzić w temacie a może bez kombinacji udać się do sklepu specjalistycznego i tam wypytać wszystko w temacie?
#ortopeda #poduszka
Chciałbym kupić takową poduszkę dla swojej mamy, która ma problem i bóle z kręgosłupem oraz ramieniem/przedramieniem.
Zastanawiałem się nad zakupem poduszki Dr Sapporo, troszkę poczytałem w necie i podobno ludzie chwalą. Czy ktoś może coś doradzić w temacie a może bez kombinacji udać się do sklepu specjalistycznego i tam wypytać wszystko w temacie?
#ortopeda #poduszka
- 0
@wojtoon: Lekarz był i to nie jeden, tutaj nie chodzi i zlikwidowanie całkowite bólu który występuje nawet po rehabilitacji i stosowaniu leków przepisanych od lekarza, a raczej o regeneracji stawów podczas snu czyli zmniejszenie bólu który i tak ciągle występuje i będzie występował z racji wykonywania takiej pracy a nie innej._
- 0
@SerniczeQ: to trzeba zmienić pracę
i lekarza przedewszystkim
Staw ci się nie zregeneruje od leżenia na grochu. Bule reumatyczne są spowodowane mechanicznymi urazami panewki stawowej i trzeba to jak najszybciej leczyć, bo będzie już tylko gorzej
i lekarza przedewszystkim
Staw ci się nie zregeneruje od leżenia na grochu. Bule reumatyczne są spowodowane mechanicznymi urazami panewki stawowej i trzeba to jak najszybciej leczyć, bo będzie już tylko gorzej
- 1
#medycyna #kolana #ortopeda #trojmiasto
Mirki trójmiejskie - czy ktoś słyszał o wykonywaniu wkładek do obuwia na zamówienie gdzies na terenie trójmiasta ? Potrzebuję zakładu/kogos kto zrobi mi indywidualnie wkładki. Ktoś cos?
Mirki trójmiejskie - czy ktoś słyszał o wykonywaniu wkładek do obuwia na zamówienie gdzies na terenie trójmiasta ? Potrzebuję zakładu/kogos kto zrobi mi indywidualnie wkładki. Ktoś cos?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@LibertyHead: ja ide na start na generała to 10k kolejne wpada do reki + programowanie to lacznie okolo 30k wyjdzie
jeszcze w miedzy czasie planuje zostac kierowca tira na florydzie
jeszcze w miedzy czasie planuje zostac kierowca tira na florydzie
@kubica666: Prościej będzie, jak napiszesz, co Ci wyszło na tym RTG.
- 1
konto usunięte via Android
- 0
@Quila: doktor Maciej Hess. Naprawial mi kręgosłup. http://hessmed.pl/kontakt
@Quila: Bartłomiej Kopaczewski
ja po zlamaniu obojczyka chodzilem tutaj http://bodyandbalance.pl/ i bardzo polecam, indywidualne podejscie, bardzo mili rehabilitanci i ostry wycisk :D Szybko mnie postawili na nogi.
- 1
Mirki czy znacie jakiegoś #lekarz #ortopeda z #krakow ? Boli mnie od jakiegoś czasu kolano, niby lekko, ale jak ostatnio poszedłem na kręgle to na drugi dzień ledwo chodziłem. Byłoby bardzo miło żeby na pierwszą wizytę iść oczywiście prywatnie a jeżeli będzie potrzeba zabiegów tudzież kolejnych wizyt to aby załatwiłby wjazd do siebie na NFZ.
Da się w Warszawie zarejestrować do ortopedy w jakimś ludzkim terminie (najlepiej tydzień, maks. 2)? Byłem właśnie w bielańskim, zaproponowali mi wrzesień. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#warszawa #ortopeda #kiciochpyta
#warszawa #ortopeda #kiciochpyta
- 4
Mirki drogie mam potrzebę
poszukuję (bardzo) dobrego #lekarz #ortopeda nie musi być na #nfz, najlepiej w #wroclaw dla #dzieci. Byłem u Michajłowa, ale czułem się jak u obwoźnego sprzedawcy butów ortopedycznych, Szybiński ponoć jest niezły ale mało rozmowny. A my nie potrzebujemy żeby nam uzdrowił dziecko bez słowa w szablonowy sposób, tylko porządnej konsultacji co do postępowania w bardzo specyficznym
poszukuję (bardzo) dobrego #lekarz #ortopeda nie musi być na #nfz, najlepiej w #wroclaw dla #dzieci. Byłem u Michajłowa, ale czułem się jak u obwoźnego sprzedawcy butów ortopedycznych, Szybiński ponoć jest niezły ale mało rozmowny. A my nie potrzebujemy żeby nam uzdrowił dziecko bez słowa w szablonowy sposób, tylko porządnej konsultacji co do postępowania w bardzo specyficznym
@ekanwro: Dr n. med. Maciej Kentel
konto usunięte via Android
- 1
- 1
@szokolada: super, dzieki, chyba skorzystam :D
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Terapeuta integracji strukturalnej, ktoś pracujący z powięzią
@Vonsatch: Czy przy urazach kręgosłupa z wypadku komunikacyjnego ze stwierdzonymi zmianami w kręgach też jest to zalecane? Pierwszy raz się spotykam z takim pojęciem, ale dziękuję bo będę badał temat :)
@kuba: o wszystkim trzeba poinformować terapeutę. Ogólnie ludzie od integracji strukturalnej, np rolferzy to taki high-end wśród terapeutów. Jak ktoś pracuje w powięzią głęboką, to znaczy, że jest mocno zaawansowany w fachu, bo nie są to łatwe rzeczy.








































Opuchlizne mam tuż pod kostka lekko w bok w stronę palców, lekarz powiedział że kości są całe i ze jebla mi torebka stawowa i ze okłady bandaż maść i za 7-10 dni będzie ok.. Na przeswietlenie mówił że będę czekać 8h i jego zdaniem nie warto
Teraz widzę że ta opuchlizna pod kostka jest wielka. Generalnie sam musiałem przejść do szpital w
Ale tak między Nami - uważasz, że przyjmowanie z kostką jest OK? Ja bym wolał aby SOR zajmował się czym innym.
Tak statystycznie realnie to na ok 20 wyjazdów jeden jest taki typowy dla SORu. Nic nie zrobią