Wpis z mikrobloga

Mirki z #lublin, mam kontuzję której nabawiłem się częściowo w pracy, dostałem skierowanie i poszukuje #ortopeda. Jednak zależy mi na czasie, bo mam do końca tygodnia zwolnienie. Gdzie szukać, dzwonić, co polecacie? Gdzie najmniejsze kolejki. W ostateczności może być prywatnie, byle z kasą nie przesadzali. Po lekarzach nigdy nie chodziłem, więc nie mam pojęcia jak to się kręci i gdzie najlepiej uderzać.
  • 4
ja jak zlamalem noge to lekarz kazal sie zglosic po 2 tyg na kontrole. zadzwonilem po kilku dniach bo gips juz sie tak sypal ze go sznurkiem zwiazywalem to najblizszy termin mi babka zaproponowala za 2 miesiace xD podzwonilem jeszcze po lublinie ale wszedzie byl miesiac lub wiecej czekania wiec zaczalem jezdzic do rodzinnej miejscowosci gdzie nigdy nie czekalem dluzej niz tydzien ale przyjmowal chyba tylko w piatek
@rzeznia22 skocz do luxmedu do Radosława Gut. Robi bardzo dokładne usg. Z NFZ zobacz na jaczewskiego Gorzelak ortopeda. Przez 1.5 roku bujalem się z uszkodzona trzeszczka stopy i tych dwóch panów w końcu postawiło dobra diagnozę, gdzie wcześniej inni wróżyli tylko z fusów i proponowali bzdurne rozwiązania. Koszt usg i wizyty w luxmedzie to około 100 zł.
Dobra mirki, dzięki wszystkim, już ogarnąłem, jutro w luxmed lublin mam wizytę. Prywatnie to prywatnie, ale trudno, #!$%@? mi w dupę, czasu nie mam, zaraz zwolnienie mi się skończy i nic nie załatwię, tak może się chociaż czegoś dowiem na temat swojego kalectwa ;D