Podzielę się z wami moim sposobem na tani internet w smartfonie.

Kartę mam w orange free. Doładowuję telefon za 50zł przez ich stronę za co dostaje 35gb internetu na trzy miesiące. Następnie za 29zł przedłużam ważność internetu o rok.

W ten sposób za 50zł mam 3GB internetu na miesiąc przez rok i zostaje mi jeszcze 21zł. Jeżeli potrzebuje więcej to robię kolejne doładowanie albo kupuje pakiet za środki na koncie.

Ktoś
K-S- - Podzielę się z wami moim sposobem na tani internet w smartfonie.

Kartę mam w ...

źródło: 11cebula5

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 15
Doładowuję telefon za 50zł przez ich stronę za co dostaje 35gb


@K-S-: gdybyś doładował 10x5PLN zamiast 1x50PLN to byś miał 125GB. Ja tak robię. Słaby cebulak z Ciebie.
  • Odpowiedz
@K-S-: człowieku, w wirgin masz 1 GB neta za 1 zł
Musisz kupić pakiet za 3 zł (30 min, 30 SMS, 300 mb neta)
Więc cię wyjdzie 6 zł na miesiąc
  • Odpowiedz
Już w sumie nie wiem co z tym robić.
Dwa miesiące temu instalator od orange zrobił dziurę na klatce schodowej podczas montażu i zalepił to tak nieudolnie, że dzieci na plastyce by to lepiej ogarnęły.
Dzwoniłem do Orange aktualnie chyba z 10 razy prosząc aby w końcu naprawili co zepsuli ale wiecznie odbijają piłeczkę, że oni zrobili już wszystko co możliwe w ich kompetencjach i według nich jest ok. No to mówię
Niezbytzadowlonyklient - Już w sumie nie wiem co z tym robić. 
Dwa miesiące temu inst...

źródło: IMG_1261

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, od niecałego tygodnia jestem posiadaczem światłowodu od Orange (w praktyce jest to światłowód innej firmy - Debacom ale Orange to dzierżawi). Internet na ogół chodzi bardzo dobrze, wyniki na speed testach też są zadawalające ale niestety od czasu do czasu pojawiają się sekundowe zrywy (request timeout) lub wysokie pingi. Jeśli wykorzystywałbym internet jedynie korzystając ze stron internetowych czy oglądając youtube byłoby to niewidoczne. Lecz pracuje z ludźmi i siedzę na callach
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale mnie w-----a ten #orange
#internet mobilny jest albo nie ma. Częściej nie ma. Rozumiem, że może być wolny. Ale ten albo z--------a albo w ogóle go nie ma. Trzeba się przerzucić na inną sieć.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirasy i mirabele,

Od kilku dni mam problem z internetem w telefonie. Sieć #plus telefon iPhone 11. Na wifi wszystko chodzi normalnie, na LTE bez przerwy odcina internet (mimo tego, że wyświetla pełny zasięg LTE). Reset połączenia poprzez włączenie i wylaczenie trybu samolotowego na chwilę poprawia sytuację, ale później znów powtórka.

Czy ktoś ma podobny problem i to chodzi o sieć plusa, czy może telefon mi się psuje?
Południowa Wielkopolska, kończy
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kurazryzem: nie pomogę bezpośrednio w temacie, ale od kiedy sięgnę pamięcią, z Plusem miałem (i mam) same problemy z internetem. Niezależnie czy jestem w mieście, na wsi, na autostradzie czy za granicą. Internet w Plusie nigdy nie działa normalnie.
  • Odpowiedz
Posiadam interned od Inea i ostatnio w-------ą mnie na maxa (częste awarie, pakiet loss, dns).
Pytanie czy ma ktoś doświadczenie z przesadki Inea->Orange (infra na fiberhost), do tego czytałem że można wynegociowac swoj GPON
#inea #orange #internet #poznan
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@liptonio: Po co ci ich DNS? Jedynie tv wymaga ichniejszego, ale po głębszej analizie można zastąpić statycznymi wpisami jeśli ktoś się uprze. Prościej na dekoderze ustawić statyka a na reszcie sprzętu mieć swój konfig
  • Odpowiedz
Orange odmówiło instalacji zewnętrznego ONT przy najwyzszym mozliwym pakiecie - 1Gb/s bo według uzasadnienia technika Urząd Komunikacji im na to nie pozwala (dokładniej tłumaczyl to czymś w stylu ile łącznie jest urządzen po drodze). Moze ktoś to potwierdzic? Reklamacja i tak zgloszona

#orange #swiatlowod #swiatlowody #internet
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@hansssssssssss technik here - jak dokładałem kiedyś ONT na pakiecie 1000/300 to miałem w uwagach napisane: Klient poinformowany o braku możliwości osiągnięcia pełnej prędkości - to jest dupokrylec, w skrócie MUSISZ im powiedzieć, że chcesz, i jesteś świadomy tego że możesz mieć 920 a nie 960.

Technik pewnie nie chciał tego robić, bo sam proces trwa około 30 minut + dojazd (aktywacja jest robiona manualnie przez infolinię). Nie wiem jak na innych
  • Odpowiedz
@Retsew: kolega @NH35 się denerwuję na termin paszportyzacja bo on jeszcze paszporty łączy trzyma na kartach w segregatorze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@hansssssssssss jak będzie dzwonił monter to poproś o montaż zewnętrznego ont do funboxa w zamian za czekoladę to może zainstaluje
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#allegro toleruje oszukiwanie ludzi. Proceder jest taki że słup bierze abonament 36msc i telefon wart 1tys zł za 1zl potem wystawiają to na allegro za 800zl zwykle przez lombard co uczciwie informuje że telefon kupiony u #play #plus #orange potem jakiś jeleń to kupuje za kilka dni telefon odblokowany nawet po wymianie rom za 250-400zl telefon i tak jest zbanowany na imei i nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropek: ale jaką ryskę ? Ty nie robisz zwrotu tylko reklamację z tytułu rękojmi. Zablokowany telefon to wada istotna i normalnie odstępujesz od umowy kupna. Jak są oporni to można to inaczej załatwić, wiem strata czasu i nerwów. Dlaczego tolerują ? Bo mają na to wywalone, tak samo jak na podróbki.
  • Odpowiedz
#telefony #orange #play hej musze przeniesc moj numer i internet z orange do play

obecnie w orange mam flexa za 30 zl mam 45 giga , do tego mam router z karta na firme za ok 60zl miesiecznie w tym jest 500 Giga internetu.

Jest w ogole cos konkurencyjnego w play ? bo jak patrzylem to ceny duzo wyzsze a internetu duzo mniej.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Operatorzy komórkowi teraz na start wszystkie urządzenia blokują czy tylko telefony? Zastanawiam się nad abo na firmę i jakby była fajna cena za jakiś sprzęt to można na OLX sprzedać, ale jak blokują to w żaden sposób nieopłacalne bo nikt nie kupi po opłacalnej cenie.

#orange #plus # play #tmobile #telefony
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niektórzy mniejsi operatorzy tną koszty na tej funkcjonalności/dzierżawie.

Odwrotnie, więksi operatorzy raczej olewają roaming, a to mali byli zmuszeni do jego odpalania (jak Play, który na nim wyrósł i jakiś czas temu zaczął się pozbywać (na pewno łącza z T-Mobile) bo drogo i wolniej niż na własnych wieżach). Nawet Orange i Tmobile się pokłócili i "odpięli".
Nju działa wyłącznie na nadajnikach Orange.
@Vaclav:
  • Odpowiedz
@Vaclav: Dla doprecyzowania jeszcze mały wyjątek/ciekawostka: Połączenia alarmowe mogą być wykonane po zasięgu każdej sieci lub nawet bez karty SIM.
  • Odpowiedz