Wpis z mikrobloga

@bejt:

Masz jeszcze opcje w redbull mobile choć trzeba wymieniać sim co pół roku bo mają ofertę z nielimitowana predkoscia i transferem. Pierwszy mc za 1zl, 5 kolejnych za 40zl. Potem jest limit gigabajtów. Choć w sumie nie jestem pewien czy na jeden pesel można ciągle brać nowe startery.

Jeśli wystarczy ci 500GB/mc to w Orange na karte możesz tyle mieć za 35zl/mc. Bez Limitu
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cotozazycie dzięki wielkie, raczej zaczynam min 15 dni zdalnej na mobilnym internecie i ciężko mi ocenić ile będzie schodziło, a te 60 w tmobile bez limitów nie wygląda źle.
Super analiza !!
  • Odpowiedz
@bejt: to w sumie warto sprawdzić która siec będzie działać najbardziej stabilnie bo to wcale nie jest takie oczywiste. Warto potestowac na prepaidzie zanim podpisze się jakieś umowy.

Redbull mobile działa na zasięgu t mobile. Zamawiasz starter do paczkomatu, rejestracja przez mojeID, pierwszy mc jest za 1zl. Tylko nie zapomnij anulować subskrypcji jeśli nie chcesz dalej korzystać.
  • Odpowiedz
@bejt Poczytaj też czym jest agregacja pasm oraz czy twój router to obsługuje. Ja np. chciałem kupić nowy router by łączyć 3 pasma z nju, ale przeniosłem się do plusa, a tam mają tylko 2 pasma, więc kupowanie nowego sprzętu było bez sensu.
  • Odpowiedz