Mirki, za dwa miesiące kończy mi się umowa na Neostradę. Oferują mi 4 miesiące za darmo za przedłużenie do 3 czerwca. Brać czy czekać dalej na lepszą ofertę ( ͡° ͜ʖ ͡°)? #neostrada #orange
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

frostypl
- 0

frostypl
- 0
@saviola7: teoretycznie 6 miesięcy za darmo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

mateuszdinozaur
via Wykop- 0
@frostypl: Nie rob nic. Nie przedluzaj. Pracuje w orange i wszystkie oferty robia sie coraz gorsze.
Chciałem przez mesengera wysłać krótki filmik ale pojawia się napis że nie można wysłać wiadomości.
Ten sam plik video przesłałem ma whatsapp bez problemu. Telefon w Orange na kartę. Dostępne gigabyte więc o co chodzi. Jak naciskam i przytrzymując wiadomość nic się niedzieje. Mogę wejść w listę osób i co najwyżej usunąć cała rozmowę. Teraz cały czas wisi mi to powiadomienie a jak mam listę odbiorców to tam gdzie chciałem wysłać film
Ten sam plik video przesłałem ma whatsapp bez problemu. Telefon w Orange na kartę. Dostępne gigabyte więc o co chodzi. Jak naciskam i przytrzymując wiadomość nic się niedzieje. Mogę wejść w listę osób i co najwyżej usunąć cała rozmowę. Teraz cały czas wisi mi to powiadomienie a jak mam listę odbiorców to tam gdzie chciałem wysłać film
źródło: temp_file1438449217725103159
Pobierz- 0
@Pepper_kakaowiec wiem że takimi tekstami imponujesz ojcu jak mówisz do matki ale po mnie to spływa jak po kaczce. Chcesz ludziom czymś zaimponować to naucz się tabliczki mnożenia do 100
@porannepsawycie: Między innymi przez takie problemy korzystanie z Messangera to tragedia.
uwaga #cebuladeals #orange #prepaid #nakarte #rozdajo #gsm #siecikomorkowe w Orange Rozmowy, SMS-y i MMS-y
bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni zupełnie za darmo
dla klientów w taryfach Orange Free wystarczy wysłać SMS o treści DZIECKO pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję.
dla klientów w taryfie
bez limitu do wszystkich i 5 GB na 5 dni zupełnie za darmo
dla klientów w taryfach Orange Free wystarczy wysłać SMS o treści DZIECKO pod bezpłatny numer 364 lub wejść do aplikacji Mój Orange w zakładce Pakiety i Usługi aktywować promocję.
dla klientów w taryfie
Ktos mi wyjaśni po kij internet więcej niż 1gbps jak nawet przy internecie 10gbs praktycznie zadna firma nie daje routera więcej niż 1000mbps
#internet #swiatlowody #vectra #orange #inea
#internet #swiatlowody #vectra #orange #inea
@Haszenberg: tradycyjnie odpowiem przykładem z własnego podwórka. Tak wygląda chwilowa dzienna zajętość pasma przy łączu 600Mbps i czterooosobowej rodzinie, gdzie każdy ma własny komputer, w tym dwójka nastolatków do swoich jest w zasadzie przyrośnięta Do tego konsola, telewizor z platformami streamingowymi i duże mnóstwo urządzeń IOT.
Jak nietrudno zauważyć, gdybym zamiast łącza 6000Mbps miał 100Mbps, to w zasadzie nie zauważyłbym różnicy. No może dziś o 14 mój syn cokolwiek wtedy
Jak nietrudno zauważyć, gdybym zamiast łącza 6000Mbps miał 100Mbps, to w zasadzie nie zauważyłbym różnicy. No może dziś o 14 mój syn cokolwiek wtedy
źródło: firefox_25XbNldSps
Pobierz@Haszenberg: W Orange masz Funboxa 10 z portem 10Gbps.
Czy w Orange Flex pakiet UNLMTD działa na dodatkowych kartach SIM, czy tylko na głównej? Czy inni członkowie rodziny mogą korzystać z tego samego pakietu, jeśli dam im kartę SIM? Czy ta karta musi mieć ten sam numer, czy może mieć inny?
#orangeflex #orange
#orangeflex #orange
@Matejlipton: nom
Promocje i pakiety wraz z ceną są przypisane do nr. Mam 4 simy pod jeden i na każdym działa UNLMTD. Drugi numer to inna bajka. Tylko tyle że podpięty jest.
- 0
orientuje się ktoś w jakiej sieci za małe doładowanie jest internet i na jak długo?
potrzebuję do tabletu, żeby mało doładować i móc go namierzać (ma robić jako gps do tira)
#operatorzykomorkowi #play #orange #tmobile #telefony #operatorzykomorkowi #internet
potrzebuję do tabletu, żeby mało doładować i móc go namierzać (ma robić jako gps do tira)
#operatorzykomorkowi #play #orange #tmobile #telefony #operatorzykomorkowi #internet
@smway: daj znać czy wpadło bez problemu to 300GB na rok. Szczególnie to że jest właśnie ważne przez rok.
@smway: można też zamówić starter z heyah 01 albo redbullmobile do paczkomatu za 1zł. Rejestracja w internecie. Pierwszy mc oferty jest za 1zł więc najlepiej od razu anulować subskrypcję.
Tl;dr
Chce zmienić internet kablowy na mobilny z karty sim. Jaki router wybrać? W telefonie mam zasięg 5G i prędkość 1,2Gbp/s
Cześć, kończy mi się internet kablowy i jako że planuje pozostać w obecnym mieszkaniu kilka miesięcy nie widzi mi się podpisywanie nowej umowy na 2 lata.
Mieszkam w #lodz, w telefonie pokazuje mi 1,2 Gbp/s na speed test. Pomyślałem że po prostu dorobię drugą kartę sim w #
Chce zmienić internet kablowy na mobilny z karty sim. Jaki router wybrać? W telefonie mam zasięg 5G i prędkość 1,2Gbp/s
Cześć, kończy mi się internet kablowy i jako że planuje pozostać w obecnym mieszkaniu kilka miesięcy nie widzi mi się podpisywanie nowej umowy na 2 lata.
Mieszkam w #lodz, w telefonie pokazuje mi 1,2 Gbp/s na speed test. Pomyślałem że po prostu dorobię drugą kartę sim w #
Chce zmienić internet kablowy na mobilny z karty sim. Jaki router wybrać? W telefonie mam zasięg 5G i prędkość 1,2Gbp/s
@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje: pierwszy raz słyszę że ktoś chce zamienić lepsze na gorsze
@noHejkaCoTamSieZTobaDzieje: to może wystarczy zmienić operatora. Z mobilnym z mojego doświadczenia będziesz miał więcej takich przygód typu duże opóźnienia, utraty pakietów i jak za jakiś czas przybędzie użytkowników 5G to niższe transfery.
- 1
#esim #sim #orange #redbullmobile Mirki która sieć ma najlepszą ofertę na esim? Obecnie jestem w #plus i te p------e cofnęły się o 20 lat i od tygodnia zamiast 5G mam maks 3G i praktycznie zero zasięgu… jeszcze jedno pytanie czy esim to wiąże się z jakąś umową czy to tak jak z kartami z kiosku kupuje, rejestruje i działa, jak doładuje to
@BiesONE Tak samo jak na zwykłej karcie SIM możesz mieć numer na kartę lub abonament, tak samo na eSIM. Jedynie - z racji, że to stosunkowo nowość - nadal nie u każdego operatora jest to dostępne, ewentualnie niektórzy mogą ich dostępność nadal sztucznie limitować w stylu "to nowość, więc tylko dla abonamentów".
Ogólnie w tematyce sieci komórkowych polecam forum Telepolis - jest tam wielu miłośników telefonii komórkowej i ogólniej telekomunikacji i
Ogólnie w tematyce sieci komórkowych polecam forum Telepolis - jest tam wielu miłośników telefonii komórkowej i ogólniej telekomunikacji i
- 0
- 0
są jeszcze jakieś sieci z pakietami nielimitowane rozmowy sms-y mms-y i 10 gb za 25zł? albo coś podobnego za 25zł?
#play #plus #orange #tmobile #operatorzykomorkowi
#play #plus #orange #tmobile #operatorzykomorkowi
@Orthosie Nie. Wszystkie usługi są zablokowane.
@Orthosie: rejestrowałem kilkanaście kart w żabce, wszystkie zarejestrowane na pesel z generatora (to ważne bo system sprawdza poprawność peselu tj liczy sumę kontrolną) i na jakieś fejkowe dane typu Janusz Pawulon - nigdy nie było problemu. Na stacjach to samo. Po prostu mówisz że nie masz dokumentu ale pamiętasz dane i ci rejestrują. Jak się trafi służbistka to idziesz po prostu do następnej żabki.
- 0
źródło: 1000011767
Pobierz- 0
źródło: 1000011770
PobierzPotrzebuję kilkadziesiąt GB internetu LTE na tydzień.
Jaki obecnie starter najlepiej kupić i w jaki sposób doładować?
Później będzie mógł pójść do kosza.
#internet #internetmobilny #operatorzykomorkowi #tmobile #orange #play #plusgsm #lte
Jaki obecnie starter najlepiej kupić i w jaki sposób doładować?
Później będzie mógł pójść do kosza.
#internet #internetmobilny #operatorzykomorkowi #tmobile #orange #play #plusgsm #lte
@colt-raven: w orange masz starter za 5 zł i 5 zł na koncie. Nie musisz ładować. Konto ważne miesiąc. Za wyrażenie zgód masz 200 GB + 100 GB za apkę mój orange.
@colt-raven: tu masz całe studium, tylko nie wiem czy jeszcze aktualne
https://www.pepper.pl/promocje/przeglad-ofert-na-tani-internet-mobilny-za-515-zl-na-1-3-miesiecy-lub-wiecej-100gb-200gb-300gb-play-plush-orange-t-mobile-virgin-828423
https://www.pepper.pl/promocje/przeglad-ofert-na-tani-internet-mobilny-za-515-zl-na-1-3-miesiecy-lub-wiecej-100gb-200gb-300gb-play-plush-orange-t-mobile-virgin-828423
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@ignore48: To chyba będzie to:
https://panwybierak.pl/oferty/internet-5g/70
https://panwybierak.pl/oferty/internet-swiatlowodowy/52
Musisz podać konkretny adres, bo oferty są różne zależnie od konkretnego adresu w mieście, i nawet konkretnego numeru budynku na tej samej ulicy, a ty nawet konkretnego miasta nie podałeś.
https://panwybierak.pl/oferty/internet-5g/70
https://panwybierak.pl/oferty/internet-swiatlowodowy/52
Musisz podać konkretny adres, bo oferty są różne zależnie od konkretnego adresu w mieście, i nawet konkretnego numeru budynku na tej samej ulicy, a ty nawet konkretnego miasta nie podałeś.
@krzywy_kanister Ale jaki powód?
- 0
@pepeusz_ Fakt Mobile - rok ważności konta po każdym doładowaniu, koszt minuty rozmowy to zaledwie 0,15zł/min., a dodatkowo jest tam taki feature, że po wydaniu 16zł w danym miesiącu na rozmowy, SMS więcej nie pobierze środków z konta na to.
- 0
konto usunięte via Wykop
- 1
@kikiton: Orange możesz zarejestrować poprzez inny zarejestrowany numer w Orange
- 0
Czy to prawda, że w sieci Play (światłowód) nie można zmienić zewnętrznego IP z IPv6 na IPv4? Dzwonię teraz na infolinię i mi gość mówi, że działa tylko na IPv6, a jeszcze 2 msc. temu mówili, że można zmienić tylko trzeba zadzwonić na infolinię... Czy ktoś może wie dokładniej? Ktoś może zmieniał?
PS. Czy IPv6 rzeczywiście jest taki zły? Bardziej uciążliwy?
#openwrt #router #routery #sieci
PS. Czy IPv6 rzeczywiście jest taki zły? Bardziej uciążliwy?
#openwrt #router #routery #sieci
@MisiekD: A to czasem nie jest tak że router dostaje IPv6 w wewnętrznej sieci Play, a na wyjściu do publicznego internetu i tak jest CGNAT na IPv4?
@MisiekD: v PLAY z tego co mi powiedzieli nie da rady dostać IPv4 bezpośrednio na modemie (albo na swoim sprzęcie). Jedynie jeżeli byłeś klientem UPC i miałeś IPv$ to Play będzie to obsługiwał (dopóki pewnie nie włączą sieci UPC do swojej)
gdyż telefon jest twoją własnością (raty w abonamencie to albo są raty w rozumieniu kredytu albo ulgi - w obu przypadkach własność przenosi się w momencie otrzymania faktury).
@niegwynebleid: yhy
Własność urządzenia, którego dotyczy faktura zostanie na Państwa przeniesiona po opłaceniu rat, zgodnie z Harmonogramem ich spłaty. Do tego dnia pozostaje ono własnością Orange Polska S.A. i nie można nim dowolnie rozporządzać
@Buko_von_Krossig jeszcze UOKiK się tym nie zajął i szaleństwo operatorów trwa w najlepsze. Przyjdzie taki czas że każdy z operatorów za to beknie i bzdurne zapisy znikną
@pitrek0090: witaj przybyszu z przeszłości. A jaki status ma maczuga w traju?
źródło: comment_7dTNeO8W9RN15aLc7DJgvaRFeSZxKCjt
Pobierz0
bezpłatnych pakietów danych na korzystanie z mediów społecznościowych nie będzie

operatorzy rywalizują ze sobą o klientów, jest wprowadzanie bezpłatnych pakietów danych na korzystanie z mediów społecznościowych
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #






















