Wpis z mikrobloga

#telefony #operatorzykomorkowi #orange #play #plus #njumobile

Mirki, wkurzam się trochę na obecnego operatora, bo rachunki mam wysokie. Mam już umowy na czas nieokreślony i ogólnie potrzebuje na firmę`

1. Numer główny, dla mnie: dużo internetu, rozmowy nielimitowane, SMS to samo. Fajnie jakby był jakiś tani Roaming internetu UE.
2. Numer główny dla mojego zastępcy: wymagania dosłownie J.W.
3. Numer handlowy: tylko połączenia tak naprawdę mają znaczenie, odbieranie i dzwonienie (może być na doładowanie/Abonament najtańszy)
4. Numer stacjonarny: tylko połączenia przychodzące. (może być na doładowanie/Abonament najtańszy).
5. Internet mobilny do tableta (tam max. 10gb msc.)

Jak to najtaniej ogarnąć? :)
  • 4
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: Mam w plusie za 148zł 3 numery.
1: 240gb polska, 25 Eu.
2: Unilimited polska, nie wiem ile w Eu. Numer jest w routerze.
3: Pl net współdzielony z pierwszym numerem, EU 12,5 GB.
  • Odpowiedz
@PanieAreczku: dowolny prepaid z pakietem "no limit" za 30zł/mies (są i tańsze np 20 zł w A2mobile z mniejszą ilością internetu), stacjonarny można było kiedyś przenieść do playa albo tmobile na abo za jakieś 20zł/mies, teraz to już nie wiem.
  • Odpowiedz
@Djelon: ja pod 350zl aktualnie dobijam i troche mnie to wkurza bo brakuje co chwile internetu i trzeba dokupowac. Wiadomo, to nie jest jakis kosmos ale jakby sie udalo 200zl msc zaoszczędzić to bylby sztos. W skali roku 2400zl, ktore mozna przeznaczyc np. Na ryzykowne inwestycje, bo i tak by tych pieniędzy nie bylo a moze dadzą fajny zwrot.
  • Odpowiedz