Wpis z mikrobloga

Hej, co sadzicie o dostawcy internetu "korbank" wroclaw srodmiescie, brac (juz jest podpiety i nie musialbym nic robic, po prostu cesja), czy szukać moze czegoś innego jakiś orange, vectra itp? Predkosc chyba jakos 350mb/s jest, wiec powinna byc wystarczajaca. Mam prace zdalną i zalezy mi zeby nie bylo jakichs naglych rozlaczen internetu itp. Jacyś inni godni polecenia?
#wroclaw #internet #orange #vectra
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hfhfhfbrydjdn: ja już ponad 10 lat korzystam z ich usług, co prawda nie na śródmieściu. Generalnie dłuższych awarii niż kilkanaście h nigdy nie miałem, ale to tylko jak w weekend coś się działo.
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn: 555mbps wg oferty, właśnie sprawdziłem na speedtest i obecnie jest 350Mbps. Awarie dość rzadko, może jedna w roku, ale wiem też jak ludzie tu piszą, że dużo zależy od rejonu miasta.
  • Odpowiedz
@Hfhfhfbrydjdn Korbank stosunkowo rzadko ma większe awarie. Ja w tym roku miałem awarię raz i tylko dlatego że Tauron wyłączył prąd tam gdzie korbank miał swoje urządzenia. nie narzekam ani na internet ani na TV od nich. Już z 10 lat korzystam, nic lepszego nie znalazłem.
  • Odpowiedz