Mirki z #opole - mieszka ktoś z Was na starym zwmie, a konkretnie w okolicach Hubala? Żyje się tam jakoś powoli na tej wsi czy może da się dostać kosę w żebra? Powoli próbuję kupić mieszkanie i jak na razie jedno z niewielu, które nam się z żoną spodobało jest właśnie tam.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najgorzej jak kupisz droższe IC z zarezerwowanym miejscem które jak się okazuje ma opóźnienie milion lat, i następny pociąg to (tfu) Polregio bez rezerwacji, po uszy przepełniony Polakami...
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@d1ck: Mandat ? na ile wiem, jest tam prywatna strefa parkowania, a mandaty wystawia policja, czy zapłaciłeś komuś czy była kartka za wycieraczką ? bo jak kartka to na jakiej podstawie znajdą cię jak nie zapłacisz? myślę że nie znajdą twoich danych na podstawie numeru rejestracyjnego.
Ktoś wie co na to #prawo ma do "powiedzenia" czy prywatna firma ma dostęp do #cepik czy innej bazy kierowców
  • Odpowiedz
#polskiedrogi #opole

https://plus.nto.pl/ruszyl-z-kobieta-na-masce-auta-a-potem-ja-zrzucil-na-jezdnie-sceny-jak-z-filmu-akcji-rozegraly-sie-na-ul-niemodlinskiej-w-opolu/ar/13695220

Nie wiem kto lepszy, babka z zerowym instynktem samozachowawczym, mąż, który ma w dupie jej zdrowie i jeszcze ją kibicuje i grzecznie patrzy z okna czy facet, który stwierdził, że nie da się zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktoś coś wie o stacji Petrol na ulicy Portowej, jaka jakość paliwa? Cena za 95 to 4,77 więc jakieś 20gr taniej niż na orlenie itp.
#opole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#opole #dda #psychologia

Ktoś korzystał z pomocy grupy dda w opolu na glogowskiej? Chcę wiedzieć co sądzicie o terapeucie.
Skoro już tu jesteśmy: którego psychologa polecicie w, kontekscie psychoterapii behawioralno- poznawczej w kwestii leczenia #depresja ?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirko, orientuje się ktoś czy i gdzie mogę oddać do naprawy #lornetka #celestron w #opole albo gdzie w kraju serwisują #lornetki tej firmy? Mam prawie nową, kupioną na #morele i raz spadła dosyć nieszczęśliwie, coś się wygięło i mam podwójny obraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#zalesie #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #podgladajzwykopem (
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuję się ktoś może, gdzie w Opolu jest możliwość potrenowania jakiegoś sportu walki? Nie jestem na nic konkretnego zdecydowany, chce po prostu gdzieś potrenować, wyżyć się trochę , a zupełnie nie orientuje się jak to wygląda w Opolu i czy jest coś wartego polecenia? Może ktoś coś polecić?
#opole #sztukiwalki #boks
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@atom13: Karate Kyokushin na Chabrach. Trenowalem ileś tam lat, ale jak chcesz się wyżyć, to polecam inny sport, w którym jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania przysłowiowego w-------u. Polecam CF Rise na Chabrach (chyba najtańszy crossfit w Opolu, za 12 wejść 100 zł)
  • Odpowiedz
#opole szukam dobrej jakości wołowiny w Opolu. Ktoś wie gdzie dostanę? Szukam policzki oraz antrykotu. Mój rzeznik że względu na święta ma strasznie długie terminy :(
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki potrzebna pomoc. Zastanawiam się nad ogrzewaniem podłogowym w mieszkaniu developerskim. Posiada ktoś? Jeśli tak to czy w całym mieszkaniu czy w tylko w kilku pomieszczeniach? Do tej pory byłem raczej za całym mieszkaniem ale usłyszałem że może być zbyt ciepło w mieszkaniu. Mieszkanie średniej wielkości, około 66 m2.
Wołam #ogrzewanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #instalacjesanitarne i #opole Mieszkanie od Atlantisa. Ma ktoś jakieś
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach