Mirki z #opole - mieszka ktoś z Was na starym zwmie, a konkretnie w okolicach Hubala? Żyje się tam jakoś powoli na tej wsi czy może da się dostać kosę w żebra? Powoli próbuję kupić mieszkanie i jak na razie jedno z niewielu, które nam się z żoną spodobało jest właśnie tam.
wpisy
Najnowsze
Archiwum
@lent: zyje sie powoli, w opolu to ogolnie ciezko dostac kose pod zebra
konto usunięte via Android
- 2
@lent kiedyś przewiercali kolana ale teraz jest spokojnie i miło ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Najgorzej jak kupisz droższe IC z zarezerwowanym miejscem które jak się okazuje ma opóźnienie milion lat, i następny pociąg to (tfu) Polregio bez rezerwacji, po uszy przepełniony Polakami...
- 1
@Draakul hahah, no widzisz xd obie te rzeczy miały znaczenie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@d1ck: Mandat ? na ile wiem, jest tam prywatna strefa parkowania, a mandaty wystawia policja, czy zapłaciłeś komuś czy była kartka za wycieraczką ? bo jak kartka to na jakiej podstawie znajdą cię jak nie zapłacisz? myślę że nie znajdą twoich danych na podstawie numeru rejestracyjnego.
Ktoś wie co na to #prawo ma do "powiedzenia" czy prywatna firma ma dostęp do #cepik czy innej bazy kierowców
Ktoś wie co na to #prawo ma do "powiedzenia" czy prywatna firma ma dostęp do #cepik czy innej bazy kierowców
Ktoś wie gdzie/czy w #opole można kupić takie cudo? :D
źródło: comment_aWkMbcoKOeE2NFH6uCg0rOqa60pB81me.jpg
Pobierz- 8
- 3
@lenovo99: @Myszoskocznia: @Nosradamo: @mateusz-zahorski: @Zoxico: @zajelimilogin: @zygfryd0: @Bajczarz: kupiłam, spróbowałam... naprawdę nie wiem jak może to komuś smakować :/ dawno już czegoś tak niedobrego nie jadłam :D moje przypuszczenia się sprawdziły. NIE POLECAM 0/10
źródło: comment_V1dfurNWbn0AMXDjID6tPzfx4xOF8jf7.jpg
Pobierz- 11
#polskiedrogi #opole
https://plus.nto.pl/ruszyl-z-kobieta-na-masce-auta-a-potem-ja-zrzucil-na-jezdnie-sceny-jak-z-filmu-akcji-rozegraly-sie-na-ul-niemodlinskiej-w-opolu/ar/13695220
Nie wiem kto lepszy, babka z zerowym instynktem samozachowawczym, mąż, który ma w dupie jej zdrowie i jeszcze ją kibicuje i grzecznie patrzy z okna czy facet, który stwierdził, że nie da się zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://plus.nto.pl/ruszyl-z-kobieta-na-masce-auta-a-potem-ja-zrzucil-na-jezdnie-sceny-jak-z-filmu-akcji-rozegraly-sie-na-ul-niemodlinskiej-w-opolu/ar/13695220
Nie wiem kto lepszy, babka z zerowym instynktem samozachowawczym, mąż, który ma w dupie jej zdrowie i jeszcze ją kibicuje i grzecznie patrzy z okna czy facet, który stwierdził, że nie da się zatrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
ktoś coś wie o stacji Petrol na ulicy Portowej, jaka jakość paliwa? Cena za 95 to 4,77 więc jakieś 20gr taniej niż na orlenie itp.
#opole
#opole
#opole #dda #psychologia
Ktoś korzystał z pomocy grupy dda w opolu na glogowskiej? Chcę wiedzieć co sądzicie o terapeucie.
Skoro już tu jesteśmy: którego psychologa polecicie w, kontekscie psychoterapii behawioralno- poznawczej w kwestii leczenia #depresja ?
Ktoś korzystał z pomocy grupy dda w opolu na glogowskiej? Chcę wiedzieć co sądzicie o terapeucie.
Skoro już tu jesteśmy: którego psychologa polecicie w, kontekscie psychoterapii behawioralno- poznawczej w kwestii leczenia #depresja ?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@zajelimilogin: naprzeciwko Arkad
Mirko, orientuje się ktoś czy i gdzie mogę oddać do naprawy #lornetka #celestron w #opole albo gdzie w kraju serwisują #lornetki tej firmy? Mam prawie nową, kupioną na #morele i raz spadła dosyć nieszczęśliwie, coś się wygięło i mam podwójny obraz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#zalesie #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #podgladajzwykopem (
#zalesie #kiciochpyta #problemypierwszegoswiata #podgladajzwykopem (
- 2
@Szanowny_panie_Macieju: próbowałeś przestać pić na parę dni?
@Szanowny_panie_Macieju: tak szczerze mówiąc to nie wiem, ALE na Ozimskiej niemal naprzeciwko Akwarium jest sklep z bronią, więc coś o lornetkach pewnie też wiedzą, a na Malczewskiego (boczna od Osmańczyka) jest sklep myśliwski, może pomogą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Orientuję się ktoś może, gdzie w Opolu jest możliwość potrenowania jakiegoś sportu walki? Nie jestem na nic konkretnego zdecydowany, chce po prostu gdzieś potrenować, wyżyć się trochę , a zupełnie nie orientuje się jak to wygląda w Opolu i czy jest coś wartego polecenia? Może ktoś coś polecić?
#opole #sztukiwalki #boks
#opole #sztukiwalki #boks
@atom13: Opolski Klub Bokserski "Odra Opole" - http://www.okbopole.pl/
@atom13: Karate Kyokushin na Chabrach. Trenowalem ileś tam lat, ale jak chcesz się wyżyć, to polecam inny sport, w którym jest mniejsze prawdopodobieństwo dostania przysłowiowego w-------u. Polecam CF Rise na Chabrach (chyba najtańszy crossfit w Opolu, za 12 wejść 100 zł)
Ma ktos moze odstapic kartony wieksze(przeprowadzka)?
#opole
#opole
Jaki bar polecacie blisko krakowskiej? Najczesciej chodze do resetu. Jest cos lepszego?
#opole
#opole
@osiemsetjeden
Highlander? Speluna ale ma swój klimat i ceny niższe raczej
Highlander? Speluna ale ma swój klimat i ceny niższe raczej
@osiemsetjeden: reset to najbardziej gówniany lokal w mieście XD Ludova jest super i na poziomie, tak samo Sepia czy Republic.
#opole szukam dobrej jakości wołowiny w Opolu. Ktoś wie gdzie dostanę? Szukam policzki oraz antrykotu. Mój rzeznik że względu na święta ma strasznie długie terminy :(
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Murasame: pic or didn't happen xD
- 2
@Mickson: Już się rozeszli jak wracałem, stali koło ronda przy pomniku.
Mirki potrzebna pomoc. Zastanawiam się nad ogrzewaniem podłogowym w mieszkaniu developerskim. Posiada ktoś? Jeśli tak to czy w całym mieszkaniu czy w tylko w kilku pomieszczeniach? Do tej pory byłem raczej za całym mieszkaniem ale usłyszałem że może być zbyt ciepło w mieszkaniu. Mieszkanie średniej wielkości, około 66 m2.
Wołam #ogrzewanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #instalacjesanitarne i #opole Mieszkanie od Atlantisa. Ma ktoś jakieś
Wołam #ogrzewanie #pytaniedoeksperta #budownictwo #instalacjesanitarne i #opole Mieszkanie od Atlantisa. Ma ktoś jakieś
@PawlikusOKS: dowiedz sie czy jakis mieszalnik jest a jesli tak to pewnie dodatkowa pompa obiegowa na twoje mieszkanie. Inaczej zbyt wysoka temp zasilania
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























źródło: comment_7hlARMPHSxSiXSJfHHNvz1fXu1fu4hui.jpg
Pobierz