Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

grzmotojebca
- 1

grzmotojebca
- 3
@Shajo: moze wezmiemy na pol? karton gips zrobi robote

lent
via iOS- 4
@Shajo: 7300 za metr, bogacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pod tagiem #muzykaprl od czasu do czasu bede wrzucal dokonania PRL-owskiej muzyki rozrywkowej.
Tadeusz Woźniak - "Zegarmistrz Światła Purpurowy" (rok 1972).
Dzisiaj wersja jedynie prawilna. Nagrana wspolnie z Alibabkami, pochodzacy z debiutanckiego albumu artysty z 1972. Woźniak z tym utworem zdobył główną nagrodę na X Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1972).
Byla wersja w jezyku wegierskim:
Tadeusz Woźniak - "Zegarmistrz Światła Purpurowy" (rok 1972).
Dzisiaj wersja jedynie prawilna. Nagrana wspolnie z Alibabkami, pochodzacy z debiutanckiego albumu artysty z 1972. Woźniak z tym utworem zdobył główną nagrodę na X Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (1972).
Byla wersja w jezyku wegierskim:

konto usunięte via Android
- 0
Jest w #opole jakiś #psycholog na NFZ, do którego warto pójść? Czy jednak lepiej jeszcze trochę się pomęczyć, odłożyć parę groszy i uderzyć prywatnie? Jeśli to drugie, to z prywatnych kogo możecie polecić?
#psychologia #psychoterapia #psychiatria
#psychologia #psychoterapia #psychiatria
@piotreek88: myślę, że mógłby sobie z tym poradzić Pan Tadziu z placu Kopernika (zakład jest tam gdzie był przystanek przed remontem solarisa), tylko on codziennie ma przerwę jakoś od 11 do 13, bo gra hejnał na wieży ratuszowej :D
- 2
@scharlottka: Hejnał, hejnał
Don't dream it's over ....
Don't dream it's over ....
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
https://m.ceneo.pl/57164752 ktoś wie gdzie takie coś kupię lokalnie? :)
#opole #zakupy #swieta #carbonners
#opole #zakupy #swieta #carbonners
- 0
Gdzie w #opole kupię papierowy obrus? Taki jednorazowy żeby uświnić i wyrzucić, najlepiej mierzony na metry ( ͡° ͜ʖ ͡°) W tesco nie ma :( #kiciochpyta #pytanie #pomocy
W medycznym może jakąś narzute na łóżko albo prześcieradło ogarniesz.
- 0
@mull: castorama , pepco ?
#opole #fryzjer #modameska #londonlook
Mirko, bo trochę zaroslem... Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Opolu? A jakby się dało do niego dopchac przed świętami to już w ogóle byłoby super
Mirko, bo trochę zaroslem... Znacie jakiegoś dobrego fryzjera w Opolu? A jakby się dało do niego dopchac przed świętami to już w ogóle byłoby super
- 0
@czarny_matt94: Chodzę regularnie, to prawda, tylko raz trafiłem na Rafała, ale Panie również ładnie ścinają :)
- 3
@mirek_z_laga: Lider, ale uważaj bo appka czasem źle wskazuje Twój adres i kierowca czeka gdzie indziej (sic). Poza tym większość obsady to Ukraina i trzeba dokładnie tłumaczyć gdzie chcesz jechać. Ogólnie OK i tanio
Haloszka, szukam jakichś ciekawych biletów dla rodziców pod choinkę.
Biorę pod uwagę różnego rodzaju spektakle, bardzo mile widziane musicale. Może byliście na czymś co polecacie?
Byli zachwyceni Upiorem w operze w Tatrze Roma w Warszawie. Nędznikami też. Rok temu byli na Skazanym na Bluesa w Teatrze Śląskim.
Wiem że teraz jest Turok w Krakowie ale bilety są bardzo drogie a na youtubie nie wygląda to jakoś spektakularnie żeby chciało mi się tyle wyciągać ze skarpety.
Mogą
Biorę pod uwagę różnego rodzaju spektakle, bardzo mile widziane musicale. Może byliście na czymś co polecacie?
Byli zachwyceni Upiorem w operze w Tatrze Roma w Warszawie. Nędznikami też. Rok temu byli na Skazanym na Bluesa w Teatrze Śląskim.
Wiem że teraz jest Turok w Krakowie ale bilety są bardzo drogie a na youtubie nie wygląda to jakoś spektakularnie żeby chciało mi się tyle wyciągać ze skarpety.
Mogą
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki z #opole, jakie są fajne i w miarę łatwo dostępne miejsca, z których jest fajny widok na miasto
- 1
Gdzie zamówię pizzę 50cm a najlepiej 60cm w Opolu na dowóz? Chciałem oregano, ale max jaki tam mają to 40cm.
#opole
#opole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@onechaos: jako laik spytam, na czym to polega?
Kupujecie jakies piwa kraftowe i dyskutujecie na bukietem smaków itd?
Kupujecie jakies piwa kraftowe i dyskutujecie na bukietem smaków itd?
- 2
@Myszoskocznia: składka i pijemy. Dodatkowo kto ma ochote i czas to ocenia sobie na untappd. Jest sporo bardzo drogich piw kompletnie nie wartych swojej ceny. Jak lubisz próbować to panel jest idealny, dodatkowo poznasz ciekawych ludzi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@K1ngKunta: a to prawo kościelne ma coś wspólnego z prawem
Gdzie najtaniej w okolicy opola lub w opolu wymienie lcd do huaweia? #opole
@osiemsetjeden: wroclavia
no co tam #opole ? wyprowadzilem sie z poczatkiem wrzesnia po 7dmiu latach i bardzo tesknie za miastem ._. wydarzylo sie cos ciekawego?
@grzmotojebca: A co gazet nie czytasz?
- 2
@wkurzone_grzyby: y hehe to co zapraszam na gore, szefa jeszcze nie ma ale to nic nie szkodzi






















