Gdzie iść do lekarza w #opole z prawdopodobnie złamanym palcem? Nie jestem zarejestrowany w zadnej przychodni tutaj tyko w rodzinnym mieście
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co prawda nie kebs, ale tortilla, jestem fanem western tortilla (w rynku i na rogu ozimskiej/katowickiej) i mają dowóz, możesz ją zjeść nawet w garniturze bez użycia chusteczek, dobrze zbita, nic nie wylatuje, syta i smaczna, koło 16 zł i jesteś jak po obiedzie
  • Odpowiedz
mirki z #a2mobile macie jakieś problemy z połączeniami? u mnie 4 numery i od rana za cholerę nie idzie się dogadać, notorycznie po nawiązaniu połączenia i kilku sekundach rozmowy w słuchawce robi się cisza i nikt nikogo nie słyszy, albo komunikat "sieć której numer wybrałeś jest obecnie niedostępna". Okolice #opole here. Zgłoszenie poszło, zobaczymy co ztego będzie. Zaczyna mnie w------ć ta sieć ( ͡° ʖ̯ ͡
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaką cukiernię w #opole otwartą w niedzielę polecacie ? znalazłem tylko dwie: ptyś ( społem - krakowska ) i malik ( grunwaldzka ) znacie, polecacie inne ? konkretnie chodzi o zamówienie tortu, kiedyś wyroby ptysia były dobre, ale to było w dawnych czasach, ostatnio coś z stamtąd jadłem pod koniec ubiegłego wieku
#opole
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

no i moze w Kędzierzynie


@JanuszBolec: W Kędzierzynie jest Chemik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Odra od tego roku otworzyła sekcję seniorów, są w B klasie, więc nie wyszły heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gdzie tanio kupić w #opole mały dywan pod krzesło do biurka, taki ze 120x120, może dłuższy w jedną stronę, teraz mam za wąski i denerwuje mnie jak krzesło z niego zjeżdża. W JYSK ceny są z kosmosu, a z allegro tylko kurier, a nie chce mi się potem martwić tym, że przyjdzie jak będę w pracy itd.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@7thchamber we Wrocławiu Haxan Tattoo może coś fajnego wymyślić. W Opolu godna polecenia jest tylko Karolina Szymańska, ale na codzień robi w troszkę innym stylu i ma terminy zajęte chyba do marca
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ecrine: to nie jest cennik ścianki wspinaczkowej tylko składka członkowska klubu górskiego.

Czasami (nie zawsze) kluby mają dogadane ze ściankami, że mogą w jakiś konkretny dzień przyjść grupą i się wspinać, ale to zupełnie nie to samo co karnet na rok (kiedy możesz przyjść każdego dnia, o każdej porze).

dodam, że te kluby górskie co prawda organizują wiele wyjść w góry, ale większość z nich i tak trzeba osobno/dodatkowo opłacać.
  • Odpowiedz
i bardzo dobrze -obywatele stawiają, obywatele likwidują. Jest takich zdarzeń coraz więcej i będzie jeszcze więcej - tak długo jak katolicyzm będzie narzucany przymusem państwowym.


@invisibleborder: Dobrze, że zachowałem ten komentarz. Gratuluję poszanowania własności i chwalenia wandalizmu. Nie różnisz się niczym od Antify.
  • Odpowiedz
#opole

Mireczki, polecacie jakiegoś dentystę w Opolu? Prywatnie oczywiście. Byłem już u dwóch różnych dentystów w przeciągu 4 miesięcy bo mam problem z wypadającymi plombami (między górną jedynką a dwójką) i chcę w końcu znaleźć kogoś kto mi to porządnie zrobi, a nie skasuje kasę a po dwóch miesiącach plomba wypada.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sztoosik: coś koło 1000 zł z tego co pamiętam, bo tą rozmowę odbyliśmy dawno temu, a ja się nie mogę zdecydować, bo z tego co pamiętam to powiedziała, że wtedy to już będę miał to zrobione na stałe, a później w necie zobaczyłem że około 10 lat te koronki wytrzymują (może to miała na myśli nie wiem, zrozumiałem ją tak, że to do końca życia już się trzyma). Ale jak
  • Odpowiedz
Halo, jest tu może ktoś z Opola i poleciłby jakieś fajne restauracje, bądź z okolic, gdzie można dobrze zjeść za nie wiadomo jak drogo i zabrać różową na kolację na sobotę? Jakieś rabaciki również mile widziane w ofercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry Dzięki za odpowiedzi : )
#restauracja #opole #tanio #kolacjadladziewczyny
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czwartek oznacza kolejną odsłonę cyklu Polskie Perły Architektury.
Dziś prezentujemy Dom pod Opolem zaprojektowany przez pracownię db2 architekci.

Dom pod Opolem to bez wątpienia jeden z najodważniejszych projektów w polskiej architekturze. Choć przytłaczający beton czy mur mogą być przez niektórych krytykowane, tak dla nas, jest to bardzo ciekawa forma, która zachwyca od pierwszego spojrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy Wam też przypomina z zewnątrz
Projekt_Inwestor - Czwartek oznacza kolejną odsłonę cyklu Polskie Perły Architektury....

źródło: comment_MbLcRnamqqi4Od4kACz0PR8jBJ2iKeam.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach