Gdzie iść do lekarza w #opole z prawdopodobnie złamanym palcem? Nie jestem zarejestrowany w zadnej przychodni tutaj tyko w rodzinnym mieście
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 0
Mirki z opola, polecicie jakis dobry kebab na dowoz? Efez odpada
#opole
#opole
- 1
@fspolczynnik: @zygfryd0: (╯︵╰,) ehhhhhh, pizza i burgery wiem ze sa dobre, wlasnie kebaba nie moge nigdzie znalezc przyzwoitego
co prawda nie kebs, ale tortilla, jestem fanem western tortilla (w rynku i na rogu ozimskiej/katowickiej) i mają dowóz, możesz ją zjeść nawet w garniturze bez użycia chusteczek, dobrze zbita, nic nie wylatuje, syta i smaczna, koło 16 zł i jesteś jak po obiedzie
mirki z #a2mobile macie jakieś problemy z połączeniami? u mnie 4 numery i od rana za cholerę nie idzie się dogadać, notorycznie po nawiązaniu połączenia i kilku sekundach rozmowy w słuchawce robi się cisza i nikt nikogo nie słyszy, albo komunikat "sieć której numer wybrałeś jest obecnie niedostępna". Okolice #opole here. Zgłoszenie poszło, zobaczymy co ztego będzie. Zaczyna mnie w------ć ta sieć ( ͡° ʖ̯ ͡
- 0
Jaką cukiernię w #opole otwartą w niedzielę polecacie ? znalazłem tylko dwie: ptyś ( społem - krakowska ) i malik ( grunwaldzka ) znacie, polecacie inne ? konkretnie chodzi o zamówienie tortu, kiedyś wyroby ptysia były dobre, ale to było w dawnych czasach, ostatnio coś z stamtąd jadłem pod koniec ubiegłego wieku
#opole
#opole
- 0
@radwoc: Może faktycznie spróbuję ptysia :)
a jak chcesz naprawdę dobry i oryginalny tort, to polecam dziewczyna z Opola robi takie na wypasie znalazłem stronkę
Każdy głupi wie ze odra jest w Opolu i w Wodzisławiu no i moze w Kędzierzynie #mirkohooligans #pilkanozna #heheszki #pdk #opole #wodzislawslaski #kedzierzynkozle
- 1
no i moze w Kędzierzynie
@JanuszBolec: W Kędzierzynie jest Chemik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale Odra od tego roku otworzyła sekcję seniorów, są w B klasie, więc nie wyszły heheszki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@3mielu. Chodziło mi ze istnieje/Istnial zespol odra kedzierzyn ;)
Gdzie tanio kupić w #opole mały dywan pod krzesło do biurka, taki ze 120x120, może dłuższy w jedną stronę, teraz mam za wąski i denerwuje mnie jak krzesło z niego zjeżdża. W JYSK ceny są z kosmosu, a z allegro tylko kurier, a nie chce mi się potem martwić tym, że przyjdzie jak będę w pracy itd.
konto usunięte via Android
- 2
@7thchamber we Wrocławiu Haxan Tattoo może coś fajnego wymyślić. W Opolu godna polecenia jest tylko Karolina Szymańska, ale na codzień robi w troszkę innym stylu i ma terminy zajęte chyba do marca
@7thchamber Opole to Rock tatoo, Biały kruk i Jawor art. ale obawiam się, że z terminami tak srednio.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Właśnie się dowiedziałem że w #opole #sciankawspinaczkowa kosztuje na rok jakieś 500€ (180zł/mc x 12mc /4.3€) podczas gdy we Francji płacą 100€ na rok. Gdzie logika? Gdzie sens?
#wspinaczka #gory #opole #francja #polska #zarobki
#wspinaczka #gory #opole #francja #polska #zarobki
- 11
- 3
@Ecrine: to nie jest cennik ścianki wspinaczkowej tylko składka członkowska klubu górskiego.
Czasami (nie zawsze) kluby mają dogadane ze ściankami, że mogą w jakiś konkretny dzień przyjść grupą i się wspinać, ale to zupełnie nie to samo co karnet na rok (kiedy możesz przyjść każdego dnia, o każdej porze).
dodam, że te kluby górskie co prawda organizują wiele wyjść w góry, ale większość z nich i tak trzeba osobno/dodatkowo opłacać.
Czasami (nie zawsze) kluby mają dogadane ze ściankami, że mogą w jakiś konkretny dzień przyjść grupą i się wspinać, ale to zupełnie nie to samo co karnet na rok (kiedy możesz przyjść każdego dnia, o każdej porze).
dodam, że te kluby górskie co prawda organizują wiele wyjść w góry, ale większość z nich i tak trzeba osobno/dodatkowo opłacać.
konto usunięte via iOS
- 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0
hej #opole
chce ktoś wersalkę? Oddam za darmoszkę, może jakieś studenty chcą, albo komuś na działkę?
chce ktoś wersalkę? Oddam za darmoszkę, może jakieś studenty chcą, albo komuś na działkę?
@piotreek88 na olxie też wystaw, może ktoś będzie chętny :)
- 1
- 1
Jakieś lokale dzisiaj otwarte, ktoś coś wie?
#opole
#opole
Gdzie w #opole jest las gdzie nazbieram dużo szyszek? Moje zasoby za Turawa Park są dość wyczerpane ;c
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
i bardzo dobrze -obywatele stawiają, obywatele likwidują. Jest takich zdarzeń coraz więcej i będzie jeszcze więcej - tak długo jak katolicyzm będzie narzucany przymusem państwowym.
@invisibleborder: Dobrze, że zachowałem ten komentarz. Gratuluję poszanowania własności i chwalenia wandalizmu. Nie różnisz się niczym od Antify.
to tak jakbyś podczas zaborów płakał nad wandalizmem, gdy Polacy malowali mury symbolami wolności
@invisibleborder: Heh
- 2
#opole
Mireczki, polecacie jakiegoś dentystę w Opolu? Prywatnie oczywiście. Byłem już u dwóch różnych dentystów w przeciągu 4 miesięcy bo mam problem z wypadającymi plombami (między górną jedynką a dwójką) i chcę w końcu znaleźć kogoś kto mi to porządnie zrobi, a nie skasuje kasę a po dwóch miesiącach plomba wypada.
Mireczki, polecacie jakiegoś dentystę w Opolu? Prywatnie oczywiście. Byłem już u dwóch różnych dentystów w przeciągu 4 miesięcy bo mam problem z wypadającymi plombami (między górną jedynką a dwójką) i chcę w końcu znaleźć kogoś kto mi to porządnie zrobi, a nie skasuje kasę a po dwóch miesiącach plomba wypada.
@sztoosik: A gdzie byłeś? Ja ostatnio byłem koło Da Silvy / Komendy Miejskiej i było ok.
- 0
@sztoosik: coś koło 1000 zł z tego co pamiętam, bo tą rozmowę odbyliśmy dawno temu, a ja się nie mogę zdecydować, bo z tego co pamiętam to powiedziała, że wtedy to już będę miał to zrobione na stałe, a później w necie zobaczyłem że około 10 lat te koronki wytrzymują (może to miała na myśli nie wiem, zrozumiałem ją tak, że to do końca życia już się trzyma). Ale jak
konto usunięte via Android
- 0
@mleko15 to jest koło okrąglaka?
- 0
- 2
Halo, jest tu może ktoś z Opola i poleciłby jakieś fajne restauracje, bądź z okolic, gdzie można dobrze zjeść za nie wiadomo jak drogo i zabrać różową na kolację na sobotę? Jakieś rabaciki również mile widziane w ofercie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z góry Dzięki za odpowiedzi : )
#restauracja #opole #tanio #kolacjadladziewczyny
Z góry Dzięki za odpowiedzi : )
#restauracja #opole #tanio #kolacjadladziewczyny
@Daw134: nie jestem z Opola ale polecę Opolską Strzechę oraz Trattoria Antica jak lubisz włoszczyznę ;).
konto usunięte via Android
- 2
@Daw134 Papada ma przez weekend jakieś promocje na Halloween, Zdrowa Krowa, Tulsi, Kofeina, jeśli coś słodkiego to Wintydż, pizza w Rewolwerze
- 111
Czwartek oznacza kolejną odsłonę cyklu Polskie Perły Architektury.
Dziś prezentujemy Dom pod Opolem zaprojektowany przez pracownię db2 architekci.
Dom pod Opolem to bez wątpienia jeden z najodważniejszych projektów w polskiej architekturze. Choć przytłaczający beton czy mur mogą być przez niektórych krytykowane, tak dla nas, jest to bardzo ciekawa forma, która zachwyca od pierwszego spojrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Wam też przypomina z zewnątrz
Dziś prezentujemy Dom pod Opolem zaprojektowany przez pracownię db2 architekci.
Dom pod Opolem to bez wątpienia jeden z najodważniejszych projektów w polskiej architekturze. Choć przytłaczający beton czy mur mogą być przez niektórych krytykowane, tak dla nas, jest to bardzo ciekawa forma, która zachwyca od pierwszego spojrzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy Wam też przypomina z zewnątrz
źródło: comment_MbLcRnamqqi4Od4kACz0PR8jBJ2iKeam.jpg
Pobierz- 19
- 36
Komentarz usunięty przez autora



























#kiciochpyta #przyroda
źródło: comment_ECb6RNSRdCq4Env7UfuNrR0N8LtVAJEw.jpg
Pobierz