2879 osób urodzonych w #warszawa mieszka w Berlinie
Z #wroclaw 6280 osób a z #opole 2115 osoby.
Jak chcesz sprawdzić ile osób urodzone w twoim mieście mieszka w Berlinie wejdź na tą stronę
https://www.rbb24.de/panorama/beitrag/2018/08/die-geburtsorte-der-berliner.html
I wpisz na dole strony nazwę twojego miasta , nazwy miast można wpisywać po polsku.

#
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zajelimilogin nie każdy :p samemu prawie zawsze place gotowka, a na wyjazd gdzieś wole tez sama gotówkę brać :) bezgotowkowo zas place przeważnie wtedy, gdy się po prostu spieszę

A takich osób jest więcej, wystarczy wyjść na zakupy i zobaczyć, jak wiele osób płaci bilonem
  • Odpowiedz
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Lokap ja byłem w komisji w szpitalu na katowickiej i się uwinelismy w godzinę, ale w ratuszu czekaliśmy coś do 1 w nocy itylko 3 komisje razem z nami zdały protokoły
@Dpdp nie mam pojęcia jak wygląda sprawa z wynikami w internecie
  • Odpowiedz
@fixie: @zajelimilogin: To w sumie zabawne. Pamiętam czasy kiedy o polityce można było normalnie rozmawiać. Jak mówiłeś na kogo głosujesz to znaczy, że podjąłeś taką decyzję z powodu takich, a nie innych argumentów merytorycznych.

Dzisiaj głosowanie na X musi mieć inne powody - pracujesz dla niego, "kochasz go", jesteś mu "wiernopoddańczy", etc, itp.

Meh.
  • Odpowiedz
#opole #fotografia #zdjecia #feels #przemyslenia

Cudze chwalicie, swego nie znacie


Ten cytat idealnie odnosi się do tego miasta. Gdy mamy uroczą pogodę to większość z nas zastanawia się, jak by to było fajnie być nad morzem, w górach, na Mazurach, czy też innych miejscach. Jednak piękno czai się również pod naszym nosem. Miejsca, które są tuż koło nas. Wczoraj udało mi się
Draakul - #opole #fotografia #zdjecia #feels #przemyslenia 

 Cudze chwalicie, swego...

źródło: comment_mdQmXn9ZQly8Df32wlBCjR71rYnPmB5c.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w swoim regulaminie Centrum Rozrywki KUBATURA posiada zapis, który zabrania przebywania na terenie ich klubu osobom niepełnosprawnym. Poniżej, jeśli kogoś to zainteresuje, historyjka jak zostałem wczoraj o tym uświadomiony i skąd ten dokument ze zdjęcia.

Oczywiście o tym, że nie mogę wejść na imprezę nie wiedziałem, no bo kto czyta jakiś regulamin idąc potańczyć? A po drugie: byłem tam już przecież wiele razy. O istnieniu takiego zapisu poinformował mnie ochroniarz, kiedy zatrzymał
Theystolemy_puzzle - >w swoim regulaminie Centrum Rozrywki KUBATURA posiada zapis, kt...

źródło: comment_oSimUYDlpDNXmFYIChSPTwLtucpTDUvS.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@They_stole_my_puzzle: Poza oczywistymi wątpliwościami, to jeszcze zastanawiam się czy oni mogą takie dane zbierać i przechowywać, a już szczególnie dane medyczne -> RODO. Wydaje mi się, że nie za bardzo. Szczególnie jeśli nie dostałeś do tego innych druków.
  • Odpowiedz
" i wręczył dokument z informacją, że jeśli chcę wejść to muszę go podpisać. Przyznaję, że pan ochroniarz był przy tym bardzo miły. I teraz punkt kulminacyjny: w


@Shajo: w kwestii danych osobowych rzeczywiście to wygląda niedobrze, bo są tam zarówno imię, nazwisko jak i pesel, nr dowodu czyli tzw. dane osobowe umożliwiające jednoznaczną identyfikację. Potocznie, przetwarzanie zgodne z RODO wydaje się dotyczyć tylko tych danych zapisanych w postaci elektronicznej,
  • Odpowiedz
Potrzebuje przetłumaczyć przysięgle krótki na pół strony certyfikat uczestnictwa w konferencji naukowej z angielskiego na polski. Jest tu jakiś TŁUMACZ PZYSIĘGŁY? Albo czy ktoś może polecić jakiegoś taniego w Opolu?
#tlumaczenia #opole
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach