Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 12
Pewnie, że popiera, przecież ta kasa idzie z państwowej kasy więc "niczyjej". Niech w ramach solidarności sędziowie oddadzą część swojego wynagrodzenia pracownikom biurowym.
- 4
@piepsze: A dlaczego mieliby to zrobić? Sędziowie nie zarabiają znów jakiś milionów, a ograniczenia w uzyskiwaniu dochodów z dodatkowych źródeł mają bardzo duże. Natomiast podwyżki pracownikom biurowym po prostu się należą.
Opomirki.
Jakie taxi w #opole najtańsze?
Jakie taxi w #opole najtańsze?
- 2
@rozdygotany_jaszczomp: nie wiem czy jest najtańsze, ale Lider ma aplikację na telefony i od razu masz szacunkowy koszt przejazdu. Można też płacić online.
- 3
@rozdygotany_jaszczomp: Lider :)
ktos poleci biuro z opola z ktorym byl za granica? nic nie umiem, tylko angielski
#opole #pracazagranica #obozpracy
#opole #pracazagranica #obozpracy
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@FireDash: czyli piszesz to co mialem na mysli, jesli mialbym tam wyjechac to starac sie w jakikolwiek sposob zmienic nastawienie co do polakow :D dzieki za rzeczowa odpowiedz, pozdrawiam i Twoje zdrowie :) jakby co to jakbym mial juz blizej wyjazdu to sie odezwe, zeby zapytac jakie masz wrazenia :) pozdro!
zna ktos z was albo moze ktos z was jest monterem anten? potrzebuje ogarnac pieczatke na jeden swistek, a u mnie w miescie chca za to jakies 100 zlotych. #opole
@osiemsetjeden Jak pojedziesz do innego miasta podbić świstek za 50 zł to licząc paliwo czy też bilety taniej nie będzie
@Lucius: no tak, ale może pyta konkretnie o opole bo tutaj bywa
Mirki, wie ktoś gdzie można w #opole przymierzyć obie wersje #applewatch 4? Nie wiem, który będzie mi lepiej pasował. Pytałem w x-komie ale tam nie mają żadnych wystawowych modeli. Ktoś coś?
@PawlikusOKS: Z tego co pamiętam to był w media markt, ale chyba tylko jeden model bo sam szukałem
Co reprezentujesz?
- Górny Śląsk 50.0% (330)
- Dolny Śląsk 50.0% (330)
@sylwke3100 biede
- 29
@sylwke3100: Śląsk Opolski xD
Kto nie musi niech nie jedzie nigdzie autem. Jechalem z #opole w stronę Kędzierzyna i nigdy w życiu nie widziałem tak śliskiej drogi. Co chwilę stłuczki, ludzie stoją na poboczu bo nie mogą ruszyć z miejsca, a powyżej 20 km/h jeżdżą tylko kompletnie debile, przy mnie się jeden prawie s--------l do rowu
#oswiadczenie
#oswiadczenie
- 1
Jak Januszków nie stać na normalne opony
@Korfanty39: jak jest lód na drodze to zimówki nic nie dadzą tak czy inaczej
@Master_Boy: ja jechałem rano przez wiochy, najszybszym środkiem transportu są łyżwy, na drodze centymetrowa warstwa lodu.
- 1
@Master_Boy: pogoda wczoraj była mega popieprzona, to się ludziom nie dziwię, że panikują
Znacie może jakieś restauracje bary do 30km od Opola? Fajnie gdyby to było coś orientalnego A nie znowu pizza lub kebab (。◕‿‿◕。)
#opole #kiciochpyta
#opole #kiciochpyta
z kim sie dzis widze na cugowskim????? (z okoliczna patola to wiem)
#opole
#opole
@osiemsetjeden: ze starym pijanym
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Mireczki z #audioboners , mamy kogoś w okolicy #opole ?
Potrzebuje pośrednictwa w transakcji, czyli testu, zakupu i wysyłki do mnie.
Oferuję zapłatę za pośrednictwo
Potrzebuje pośrednictwa w transakcji, czyli testu, zakupu i wysyłki do mnie.
Oferuję zapłatę za pośrednictwo
@bm31 ja już w ogóle się nie bawię w jeżdżenie. Chociaż kilka razy trafiłem mega okazję ale to raz na rok a ile śledzenia po olx i innych. Badziewo też się zdarzało i to częściej.
@bm31 neat acoustic jednak wystawiam. Znajomy nie ma czasu, może w połowie stycznia a nie chce mnie blokować.
konto usunięte via iOS
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Komentarz usunięty przez moderatora
5349 to kod do otworzenia zamka w escape roomie
- 1
konto usunięte via Android
- 1
@piotreek88: mcdonald
- 1
- 1
- 1
@Trent: przepełnioną to mam listę powiadomień zapchaną niepotrzebnymi informacjami, takimi jak ta
- 0
@piotreek88: moto
@zajelimilogin: jak tak obserwuje to zaczynają być... w końcu z kim przystajesz takim się stajesz. Dlatego z okazji piątku, zwolniłem ich z obowiązku obsługiwania ludzi z opola dzisiaj.
@zajelimilogin: jak tak obserwuje to zaczynają być... w końcu z kim przystajesz takim się stajesz. Dlatego z okazji piątku, zwolniłem ich z obowiązku obsługiwania ludzi z opola dzisiaj.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
konto usunięte via iOS
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Master_Boy ładne zegary
- 2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
#opole Jest taka akcja że można oddawac jedzenie do jakiegoś ośrodka dla potrzebujących? Zostało po świętach od groma a może jakis bezdomny by zjadł. Oni też chcą świeta :)
Pomóżcie proszę, szkoda wywalić...
#kiciochpyta #pytanie
Pomóżcie proszę, szkoda wywalić...
#kiciochpyta #pytanie
- 2
@scharlottka: o! Czyli jest w Opolu! Popiełuszki 18, więc się wybiorę, niech sobie inni też poswietują, dziękuję Mirabelko































https://www.olx.pl/oferta/tanio-do-wynajecia-opole-CID3-IDy7eCO.html#54c0163113
#opole #heheszki
źródło: comment_sxsHkvE7FUP7lmRTNPn7LxGsU8Z2V2VZ.jpg
Pobierz