@freakshow: na ZWMie na skautów opolskich jest sklep Matejka - tam mają. Ja pochodzę z okolic Olesna i tam jest tak z 10 zł taniej, choć moja teściowa robi sama, przepis jest dość prosty, a wychodzi fajnie.
  • Odpowiedz
Pewnie, że popiera, przecież ta kasa idzie z państwowej kasy więc "niczyjej". Niech w ramach solidarności sędziowie oddadzą część swojego wynagrodzenia pracownikom biurowym.
  • Odpowiedz
@piepsze: A dlaczego mieliby to zrobić? Sędziowie nie zarabiają znów jakiś milionów, a ograniczenia w uzyskiwaniu dochodów z dodatkowych źródeł mają bardzo duże. Natomiast podwyżki pracownikom biurowym po prostu się należą.
  • Odpowiedz
@FireDash: czyli piszesz to co mialem na mysli, jesli mialbym tam wyjechac to starac sie w jakikolwiek sposob zmienic nastawienie co do polakow :D dzieki za rzeczowa odpowiedz, pozdrawiam i Twoje zdrowie :) jakby co to jakbym mial juz blizej wyjazdu to sie odezwe, zeby zapytac jakie masz wrazenia :) pozdro!
  • Odpowiedz
zna ktos z was albo moze ktos z was jest monterem anten? potrzebuje ogarnac pieczatke na jeden swistek, a u mnie w miescie chca za to jakies 100 zlotych. #opole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, wie ktoś gdzie można w #opole przymierzyć obie wersje #applewatch 4? Nie wiem, który będzie mi lepiej pasował. Pytałem w x-komie ale tam nie mają żadnych wystawowych modeli. Ktoś coś?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto nie musi niech nie jedzie nigdzie autem. Jechalem z #opole w stronę Kędzierzyna i nigdy w życiu nie widziałem tak śliskiej drogi. Co chwilę stłuczki, ludzie stoją na poboczu bo nie mogą ruszyć z miejsca, a powyżej 20 km/h jeżdżą tylko kompletnie debile, przy mnie się jeden prawie s--------l do rowu

#oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Januszków nie stać na normalne opony


@Korfanty39: jak jest lód na drodze to zimówki nic nie dadzą tak czy inaczej
@Master_Boy: ja jechałem rano przez wiochy, najszybszym środkiem transportu są łyżwy, na drodze centymetrowa warstwa lodu.
  • Odpowiedz
Znacie może jakieś restauracje bary do 30km od Opola? Fajnie gdyby to było coś orientalnego A nie znowu pizza lub kebab ()
#opole #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki z #audioboners , mamy kogoś w okolicy #opole ?
Potrzebuje pośrednictwa w transakcji, czyli testu, zakupu i wysyłki do mnie.
Oferuję zapłatę za pośrednictwo
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@bm31 ja już w ogóle się nie bawię w jeżdżenie. Chociaż kilka razy trafiłem mega okazję ale to raz na rok a ile śledzenia po olx i innych. Badziewo też się zdarzało i to częściej.
  • Odpowiedz
#opole #pytanie

Mirasy, nie wiecie czy w Opolu jest jakaś firma specjalizująca się w wymianie drzwi wewnętrznych bez usuwania starych futryn?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za całym szacunkiem dla ludzi z #opole ale czy wy k*rwa macie przepełnione szpitale dla obłąkanych? Trzech klientów - trzech idiotów. #j--------e #zalesie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
#opole Jest taka akcja że można oddawac jedzenie do jakiegoś ośrodka dla potrzebujących? Zostało po świętach od groma a może jakis bezdomny by zjadł. Oni też chcą świeta :)

Pomóżcie proszę, szkoda wywalić...
#kiciochpyta #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach