Gdzie najtaniej w okolicy opola lub w opolu wymienie lcd do huaweia? #opole
wpisy
Najnowsze
Archiwum

osiemsetjeden
via Android- 1

gansipampek
via iOS- 0
@osiemsetjeden: wroclavia
no co tam #opole ? wyprowadzilem sie z poczatkiem wrzesnia po 7dmiu latach i bardzo tesknie za miastem ._. wydarzylo sie cos ciekawego?
@grzmotojebca: A co gazet nie czytasz?
- 2
@wkurzone_grzyby: y hehe to co zapraszam na gore, szefa jeszcze nie ma ale to nic nie szkodzi
konto usunięte via iOS
- 0
Gdzie zalozyc aparat ortodentyczny? Jaki koszt? #opole
nie wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Klinton: Grzybowska-Substelna Justyna, dr nauk med. Spec. ortodonta
Armii Krajowej 16A/2, 46-020 Opole
602 678 713 https://g.co/kgs/e9rGMR
Mogę polecić bo Sam tam robiłem, w zależności od tego co chcesz - ceny aparatów (gdy zakładałem kilka lat temu) oscylowały od 1.8k - 2.4k za druciaki, po 2.8k-4k za porcelanowe (mniej widoczne). Następnie co druga wizyta opłata 50-150 zł.
Armii Krajowej 16A/2, 46-020 Opole
602 678 713 https://g.co/kgs/e9rGMR
Mogę polecić bo Sam tam robiłem, w zależności od tego co chcesz - ceny aparatów (gdy zakładałem kilka lat temu) oscylowały od 1.8k - 2.4k za druciaki, po 2.8k-4k za porcelanowe (mniej widoczne). Następnie co druga wizyta opłata 50-150 zł.
Ten licznik lajków na Facebooku w lokalu western tortilla jest genialny xD każdy kto to widzi pewnie testuje czy działa, pomysł 10/10
#opole
#opole
@scharlottka: Bo nie macie licznika lajków.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#opole
Polecicie jakiegoś sprawdzonego masażystę z Opola?
Chodzi o godzinny masaż relaksacyjny/sportowy
Polecicie jakiegoś sprawdzonego masażystę z Opola?
Chodzi o godzinny masaż relaksacyjny/sportowy
- 1554
Co widzicie na obrazku? Podpowiemy. To fragment umowy między Telewizją Polską a Opolem na organizację słynnego festiwalu. Kto wystąpił na festiwalu, do czego zobowiązała się TVP, na jak długo zawarto umowę - tego wszystkiego... nie dowiecie się z dokumentów, które nam udostępniono.
Więcej w tekście: https://siecobywatelska.pl/kto-wyspiewa-nam-o-festiwalu-w-opolu/
___
Wspieraj działania na rzecz jawności ➡ http://siecobywatelska.pl/wspieraj
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #opole #tvp
Więcej w tekście: https://siecobywatelska.pl/kto-wyspiewa-nam-o-festiwalu-w-opolu/
___
Wspieraj działania na rzecz jawności ➡ http://siecobywatelska.pl/wspieraj
#watchdogpolska #prawo #prawodoinformacji #ciagniemywladzezajezyk #opole #tvp
źródło: comment_uJrPpcqQl6SzG2NUiTJA3pZKMN3yAhQ5.jpg
Pobierz- 380
- 401
@Watchdog_Polska: świetna sprawa taki dokument można np. absolutnie nic się nie dowiedzieć itd
@osiemsetjeden trochę późno się za to zabrałeś :)
- 11
@osiemsetjeden: już szukasz na przyszły rok?
Pogodę p----------o :d
#opole
#opole
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie do prokuratury, tylko na Policję - takie sprawy są rozpatrywane w sprawach o wykroczenia. W postępowaniu w sprawach o wykroczenia oskarżycielem publicznym jest co do zasady Policja i to oni kierują wniosek o ukaranie do sądu.
Spray też raczej pójdzie na wykroczenie, aczkolwiek uważaj, gdyż jest to czyn zabroniony przepołowiony i jeżeli zniszczenia byłyby określonej wartości (1/4 minimalnego wygrodzenia, czyli jakoś na oko powyżej 525 złotych) to będzie
Spray też raczej pójdzie na wykroczenie, aczkolwiek uważaj, gdyż jest to czyn zabroniony przepołowiony i jeżeli zniszczenia byłyby określonej wartości (1/4 minimalnego wygrodzenia, czyli jakoś na oko powyżej 525 złotych) to będzie
jeżeli zniszczenia byłyby określonej wartości (1/4 minimalnego wygrodzenia, czyli jakoś na oko powyżej 525 złotych)
@Kosynier10: od 15 listopada 2018 r. zmieniono kodeks wykroczeń i kwota przepołowienia jest znów ustawiona "na sztywno", tj. nie jest już powiązana z minimalnym wynagrodzeniem. Do 500 zł włącznie jest wykroczenie. Od 500,01 zł jest przestępstwo.
- 3
Widziałem dzisiaj dwa razy jakiś silnie świecący punkt na niebie, między godziną 18 a 19. Świecił odrobinę mocniej niż Wenus (hurr durr Wenus nie świeci) przy przejrzystym niebie, trochę żółtawym światłem i ledwo zauważalnie się poruszał. Pojawił się i zniknął ale trwało to z dobre 10 sekund. Ok. 1 albo 2 minuty później zobaczyłem to samo na innej części nieba, bardziej nade mną. Światło zapaliło się bardzo jasnym, żółtym światłem, przechodzącym w
@Zoxico: Jeśli koło 18, może ISS? O 17:40 przelatywała, była widoczna przez około 3 minuty.
https://spotthestation.nasa.gov/sightings/view.cfm?country=Poland®ion=None&city=Wroclaw
https://spotthestation.nasa.gov/sightings/view.cfm?country=Poland®ion=None&city=Wroclaw
- 0
@JakeKurtAcfino XDDD
Kupię używana 1070/1070Ti (byle nie od Gigabyte) i nie z koparki ze zmienianym biosem
#opole #wroclaw #krakow
#pcmasterrace
#opole #wroclaw #krakow
#pcmasterrace
- 2
- 1
@mophk: pytam bo kupiłem 2x Zotac 1070ti mini sobie i żonie do kompa i chodzi jak cudeńko. A za każdą dałem 1350pln. Znajomy siedzi w kopaniu i u niego wszystkie karty na obnizonym taktowaniu zeby bardziej opłacalne były ale moze on wyjatek.
@lesiu3366 Pawo w Solarisie ma teraz pewnie promo na taką okazję. Ew. zobacz na Reymonta koło Żeberka jest mały punkt, tam też mają ceny niewygórowane, a babka ma dobre oko co do rozmiarów
@lesiu3366: Bytom lub vistula w opolu, ewentualnie Lavard.
Patrz na skłąd i nie kupuj gówna z polietsrem, bo bedziesz spocony jak janusz na weselu
100% wełna, granatowy bez kontrastowych wstawek typu czerwone obszycia dziurek na guzik itd.
Patrz na skłąd i nie kupuj gówna z polietsrem, bo bedziesz spocony jak janusz na weselu
100% wełna, granatowy bez kontrastowych wstawek typu czerwone obszycia dziurek na guzik itd.
- 1
Mirki z #opole, macie jakieś fajne miejscówki na pierwsze spotkanie z dziewczyną? Najlepiej żeby można było się gdzieś przespacerować i po drodze zahaczyć o jakąś kawiarnie czy coś w tym stylu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mirki z #opole będę u was jutro w mieście i mam pytanko, gdzie można u was zjeść dobry obiad i nie zostawić milionów?
@borysszyc: Chinol Hanoi (ul. Wrocławska) . Jest tam co prawda kawałek z centrum, ale najesz sie na 100% i zaplacisz ok. 30 zł za dwa dania (jak idziesz z różową, to pewnie nie doje do końca).
@borysszyc na Oleskiej 66 jest Chińczyk - porcje naprawdę duże, smakuje nieźle, ceny za większość dań 15-20 zł. No chyba, że blisko dworca to nie wiem.. Pierożek na Kołłątaja ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Jak najszybciej dostanę się z Opola do Czech pociągiem, obojętnie jakie miasto, najbliżej granicy, ale koniecznie pociągiem. Może @gumpa_bobi pomoże?
#opole #pkp
#opole #pkp
@Myszoskocznia XDDD myślałem, że wszystkie linie w Polsce, no ale fakt, najpierw trzeba wyjechać poza opolskie xD
@Ejszyn @Zoxico @Myszoskocznia W weekend? Opole -> Glucholazy glowne, tam masz czeskich przewoznikow już
Szach i mat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mozesz też jechać do Wrocka i do Lichkov ale zalezy gdzie Ty chcesz jechac w tych Czechach
#edit jeszcze możesz pojechać przez Rybnik do Bohumina, a dalej w Czechy
Szach i mat ( ͡º ͜ʖ͡º)
Mozesz też jechać do Wrocka i do Lichkov ale zalezy gdzie Ty chcesz jechac w tych Czechach
#edit jeszcze możesz pojechać przez Rybnik do Bohumina, a dalej w Czechy
konto usunięte via iOS
- 1
- 6
@Bordowy_beret: w Opolu to ukraińsko co najwyżej xd Zapraszam w okolice Krapkowic i Kędzierzyna-Koźla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
Wiem że to co najmniej głupie pytanie ale gdzie w #opole dorwę takie oto ciepłe lody czy jak tam się u Was na to mówi, no pianka w rożku, wiecie o co chodzi, help ;D
źródło: comment_8urwlxJxFemSrJuPa3Enu8IWCFJ4vOyg.jpg
PobierzJakiś krawiec w Opolu, który wymieni mi zamek w torbie? Raczej na szybko. XD Czyli rano zawiozę, popołudniu odbiorę.
#opole
#opole
Ceny wynajmu w Opolu to jakiś kosmos. Zwłaszcza dla jednej osoby, jak ludzie żądają 850zł nawet za nieumeblowany pokój jednoosobowy...
#opole
#opole
@FrankUnderwood: moi znajomi wynajmują mieszkanie dwupokojwe, wszystko umeblowane za 800zł z rachunkami i to prawie centrum:| nie wiem jak Ty szukasz...
@wojciech_s: wynajmowalem trzy mieszkania (Osmańczyka, Grunwaldzka, Ks. Opolskich) i nigdy nie płaciłem więcej niż 500 zł.































