Przez chwilę byłem lekko zawiedziony, że w #helios #opole jedyne seanse na Fantastyczne zwierzęta były z dubbingiem, bo nie chciałbym jednak zamiast Johnego Deppa usłyszeć Posterunkowego z Rodziny zastępczej, ale uspokoiłem się jak zobaczyłem, że jednak kino pamięta również o innych wersjach językowych ( ͡º ͜ʖ͡º)
lent - Przez chwilę byłem lekko zawiedziony, że w #helios #opole jedyne seanse na Fan...

źródło: comment_4R5r75MeRtlq0mfHKIZwrvWOeiMDfk3R.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@fspolczynnik: wiem, teraz już widzę, ale sprawdzałem jakiś czas temu i były dodane tylko seanse z dubbingiem. Musieli widocznie później dopiero uzupełnić też te z napisami.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
Na skrzyżowaniu Partyzanckiej i Północnej znowu zmienili organizację ruchu. Patrzcie na znaki i uważajcie na kierowców jadących na pamięć.
#opole
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#opole Jak to typowy ojdziec musze spytać: ma ktoś naklejki na te całe słodziaki na sprzedaż?

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę założyć instalację lpg do auta Opel Astra H, 1.8, 125km. Potrzebuję sprawdzonego serwisu z okolic #opole #kluczbork #olesno. Macie coś do polecenia? Skupiam się, by było dobrze.

No i orientacyjne ceny jeśli znacie, to możecie się również podzielić. :D

#lpg #motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach