#oc #ubezpieczenia #motoryzacja
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#oc #ubezpieczenia #motoryzacja
Jeśli zrobimy szkodę a sprzedający zgłosił sprzedaż pojazdu to normalnie w naszym UFG będzie szkoda i towarzystwo pokryje koszty w końcu od tego jest OC
Jeśli zrobimy szkodę a sprzedający nie zgłosił sprzedaży pojazdu to szkoda w UFG będzie widnieć na jego koncie a towarzystwo pokryje koszty
- 1
I nie mieszaj do sprawy rejestracji pojazdu bo to zupełnie inna sprawa.
#ubezpieczenia #oc #motoryzacja
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Ale mnie UFG d------o.... 4500 PLN na swięta, bo niby OC nie miałem powyżej 14 dni, dostałem pismo z innymi blachami niż moje, ale mniejsza z tym...
Auto stało bez OC, kupiłem je 8 maja tego roku, zanim wjechało na lawete(prawie 18:00) nie miałem juz opcji podskoczyć do agencji i nabyć oc, więc....
Kupiłem
jeśli masz umowę z datą 8 maja to ją po prostu prześlij do UFG
- 2
4500 jest powyżej 14 dni, więc nie wiem skąd to się w ogóle wzięło - podobno wysłali zapytanie do ergo.
I teraz chceli juz tylko umowę kiedy JA nabyłem pojazd - pewnie policzyli mi gratis za poprzednika, który nie kupował polisy wcale.
Przykład: Właściciel samochodu Brat lat 35, współwłaściciel 20lat. Ubezpieczenie na 1go brata, ale dowód rejestracyjny był jeszce na poprzedniego właściciela samochodu czyli na żadnego brata. Samochód przez caly rok nie był przerejestrowany. Wtedy mlodemu sie liczyły znizki?
#oc #ubezpieczenie #samochody #motoryzacja
- 2
współwłaścicielem pojazdu ale tylko na umowie
@coolcooly22: Albo jest współwłaścicielem albo nie. Nie ma czegoś takiego jak "tylko na umowie".
- 0
Opłaca się brać od razu z OC, czy OC taniej u innego, a AC+GAP u drugiego?
#samochody #motoryzacja #oc #ac #ubezpieczenia #gap
2
Masz OC auta w AXA mBank? Sprawdź wysokość składki!
TL;DR - mam 2 OC w AXA mBank, teraz okazało się, że najtańsza oferta AXA to 250% składki u konkurencji...
z- 18
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Cześć Mirki i Mirabelki. Zna ktoś może jakąś firmę zajmującą się dopłatami do odszkodowań + wywalczeniem zadośćuczynienia po wypadku?
- 0
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 25
- 0
Dlaczego #oc na #ciezarowki jest kilka razy droższe niż na osobówki? wprawdzie ciężarówka potrafi narobić więcej szkód, jednak kierowcy zawodowi o wiele rzadziej są sprawcami kolizji/wypadków.
źródło: comment_4Tcfq3xZUW1xJy3N6mQMunfFNls8guO3.jpg
Pobierz- 3
- 6
Czy muszę składać wypowiedzenie obecnego ubezpieczenia, tak, żeby nie zostało przedłużone na kolejny rok?
@StormtrUper: nie, ale powinieneś wypowiedzieć je jeśli nowe ubezpieczenie zawarłeś np. od dzisiaj
agent ci nie podpowiedział i nie pomógł w tak błahej sprawie?
- 1
#ubezpieczenia #oc #pytaniedoeksperta
Pomyśl czemu w ubezpieczeniach na życie nie pytają ile lat jeszcze przeżyjesz? Bo to pytanie byłoby kompletnie bez sensu :) pytają o stan zdrowia, choroby, czy palisz i czy zrobisz fikołka jak masz poniżej 1.6m xD a tak, serio to biorą statystykę pod uwagę jak cała branża i wszystkie działy ubezpieczeń :)
No i statystycznie samochód na gaz będzie jeździł częściej niż ten z silnikiem
No nie mozna porownywac ubezpieczen majatkowych do ubezpieczen zyciowych,bo to sa zupelnie dwa inne rodzaje ryzyka. To jak porownywanie czipsow i jablek- nie da sie.
Nie statystyka jest wazna,a rachunek prawdopodobienstwa i ryzyko. Dlatego masz tansze grupowe ubezpieczenia na zycie niz indywidualne,bo ryzyka rozklada sie na grupe,nie jest to sytuacja 0-1
A domy lepiej ubezpieczyc 8 w roznych miejscach czy na jednej ulicy?
66
Wiener TU S.A czyli nie damy Panu na naprawę i co Pan zrobi?

No i mireczki, trafiło się i mi (a w sumie nam, mnie i narzeczonej). Słowem wstępu: Dnia 02.12.2019 r. siostra narzeczonej poruszając się jej autem miała szkodę - kierowca auta poruszającego się przed nią zatrzymał się na drodze (ona za nim) a następnie zasadził wsteczny i wpakował się w przód...
z- 36
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#oc #ac #ubezpieczenia #odszkodowania
- 0
Orientujesz się mniej więcej o ile wzrasta oc w przypadku mniejszych, większych wypadków? Np o ile wzrośnie jak jewt stluczka a o ile jak się walnie w autobus :p?
- 0
Bawię się w OC starej karty bo chcę przeczekać do następnej generacji z w miarę działającym RT. przy okazji chcę się czegoś nowego nauczyć.
Karta 970 Palit JetStream.
Najlepsze jak dotąd wyniki udało mi się uzyskać przy następujących nastawach w afterburnerze:
3
Wojna cenowa na rynku ubezpieczeń. Spada cena OC dla wypadkowych kierowców

Kierowcy, którzy częściej powodują wypadki, wcale nie płacą drastycznie więcej za komunikacyjne polisy OC - wynika z raportu multiagencji Punkta. Co więcej ceny dla nich spadły od początku roku średnio o 9 proc., podczas gdy dla bezszkodowych kierowców ubezpieczenia staniały zaledwie o 1 proce.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Kupno osobówki z kratką i zarejestrowanej jako ciężarowy.
Z jakimi problemami można się spotkać, oraz dodatkowymi kosztami ? (jest konstrukcyjnie możliwość wsadzenia tylnej kanapy i pasów)
- droższe OC
- 2
#ubezpieczenia #oc #pytanie #motoryzacja #samochody
- 0
- 0
#ubezpieczenia #ubezpieczenieoc #oc
#ubezpieczenia #pzu #samochody #oc
- 0
























#samochody
@pwl86 nie jest tak jak piszesz. Gdy zawierasz polisę to jest ona aktywna nawet jak jej nie opłacisz