Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@Szarozielony: To samo można powiedzieć o debilach za kółkiem zajeżdżających drogę rowerom no i o pieszych lezących jak zombii ścieżką rowerową albo prowadzących swoje kundle na 5 metrowej smyczy w poprzek ścieżki. Jeżdżę sporadycznie na rowerze ale dość się takich naoglądałem.
- 6
@Szarozielony: Jestem kierowcą i rowerzystą. Zdecydowanie częściej widzę ludzi bez mózgu za kierownicą łamiących przepisy, czy stwarzających naprawdę poważne zagrożenie.
#anonimowemirkowyznania
Skończyłam właśnie paroletni związek. Wymagało to ode mnie wiele energii, ale w końcu czuję, że jestem szczęśliwa. Zerwałam z kimś, kto po prostu mnie nie szanował i długo mi zajęło, żeby do tego dojść. Choruję na #nerwica i #depresja od dwóch lat, leczę się psychiatrycznie, chodzę na terapię, biorę leki. Mój ex #niebieskipasek zawsze z tego drwił. Miałam etap samookaleczenia, usłyszałam wtedy: "masz
Skończyłam właśnie paroletni związek. Wymagało to ode mnie wiele energii, ale w końcu czuję, że jestem szczęśliwa. Zerwałam z kimś, kto po prostu mnie nie szanował i długo mi zajęło, żeby do tego dojść. Choruję na #nerwica i #depresja od dwóch lat, leczę się psychiatrycznie, chodzę na terapię, biorę leki. Mój ex #niebieskipasek zawsze z tego drwił. Miałam etap samookaleczenia, usłyszałam wtedy: "masz
- 32
@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, można mieć problemy ale ty faktycznie szukasz atencji, normalny człowiek zebrałby się do kupy a nie p-------ł na portalu dla gimbazy jaki to on silny bo zerwał z osobą która była zwyczajnie szczera do bólu.
- 2
Polecam tego Mirka @korbuzz. Pakuje jak #rozowypasek, w pierwszym odruchu byłem pewien, że to nie moja paczka. Wszak nie zamawiałem butów z Lasockiego, a tym bardziej nie różowe.
Butki
Sami powiedzcie, który #niebieskipasek tak pakuje?
Butki
Sami powiedzcie, który #niebieskipasek tak pakuje?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#poradaeksperta
pamiętajcie #rozowepaski, kiedy wasz #niebieskipasek mowi ze "umyje naczynia jutro" nie zapomnijcie sie zapytać o ktore "jutro" mu chodzi (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#heheszki #zwiazki
pamiętajcie #rozowepaski, kiedy wasz #niebieskipasek mowi ze "umyje naczynia jutro" nie zapomnijcie sie zapytać o ktore "jutro" mu chodzi (✌ ゚ ∀ ゚)☞
#heheszki #zwiazki
źródło: comment_MZN1F6hJGVvaNgCt9fIEvnBwYBTEc7kX.jpg
Pobierz- 4
@marTusia: NIE SŁUCHAJ SIĘ ICH, JA JESTEM Z NOCNEJ, CZYLI JESTEM OPINIOTWÓRCZY, WIĘC MOJE ZDANIE SIĘ LICZY. WYGLĄDA ZAJEBIŚCIE, A SMAKUJE PEWNIE JESZCZE LEPIEJ!! CHRUM CHRUM (⌒(oo)⌒)
- 2
#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie wiem w sumie za bardzo jak mam zaczac opowiadac moja historie to zaczne od poczatku. Jestem #niebieskipasek lvl 19, w przyszlym roku chce po technikum zdac mature i pójść na studia zaoczne. Mysle, ze wazne dla mojej opowiesci jest to ze mieszkam na wsi, praktycznie całe życie towarzystwo tych samych osób, no moze od kiedy chodzę do technikum to trochę się to zmienilo. No ale
Cześć, nie wiem w sumie za bardzo jak mam zaczac opowiadac moja historie to zaczne od poczatku. Jestem #niebieskipasek lvl 19, w przyszlym roku chce po technikum zdac mature i pójść na studia zaoczne. Mysle, ze wazne dla mojej opowiesci jest to ze mieszkam na wsi, praktycznie całe życie towarzystwo tych samych osób, no moze od kiedy chodzę do technikum to trochę się to zmienilo. No ale
@AnonimoweMirkoWyznania: haha nigdy nie mogłem zrozumieć tego fenomenu n-----------a w znaki drogowe wracając z wiejskich zabaw.
@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz ustawić się gdzieś ze znajomymi z technikum? Ewentualnie znaleźć sobie w miarę ciekawe, wymagające i czasochłonne hobby? Mi bardzo pomogła zająć czas codzienna zabawa z naprawą motocykla, a jak to mi się znudziło to przysiadałem do elektroniki. Spróbuj, może to polubisz (a może przyda ci się to później w pracy) ;)
Niby taaaaki jubileusz, a w sumie, to dzień jak codzień. :( Z tą różnicą, że w pracy była wspólna kawa i ciacha, a w domu tort z #niebieskipasek
Smuteg troche.
#urodziny #trzydziestka #rozowypasek #smuteg
Smuteg troche.
#urodziny #trzydziestka #rozowypasek #smuteg
źródło: comment_GPM9pqquvuYsVEuHpcywYxat47pspM35.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 5
#rozowypasek lvl 21 i #niebieskipasek lvl 18, uda sie czy sie nie uda?
- 2
@BatonFitness:
Prawo do oceniania nie jest głupie.
Wiek nie ma znaczenia.
Możesz być z trzydziestolatkiem, który nadal mieszka z matką i nie upierze sobie sam gaci, a jak trzeba iść do skarbówki to nie wie gdzie albo z dwudziestolatkiem, który ma pracę i żyje sam, na własną rękę radząc sobie z problemami życia
Prawo do oceniania nie jest głupie.
Wiek nie ma znaczenia.
Możesz być z trzydziestolatkiem, który nadal mieszka z matką i nie upierze sobie sam gaci, a jak trzeba iść do skarbówki to nie wie gdzie albo z dwudziestolatkiem, który ma pracę i żyje sam, na własną rękę radząc sobie z problemami życia
- 2
@lubielizacosy: @WujaAndzej: @fstab: @whiteglove: @ADALOKEZC: @PlusCzyMinus: @arrent:
uwaga: nie udało się XDDD
uwaga: nie udało się XDDD
#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy wąchanie rzeczy #niebieskipasek to dziwne hobby? :>
Podobno zapachy przywołują dobre wspomnienia
#zwiazki (niestety na odległość) #pytanie
P.S. Nie, nie są to śmierdzące skarpetki czy inne zużyte koszulki :P
Kliknij
Mirki, czy wąchanie rzeczy #niebieskipasek to dziwne hobby? :>
Podobno zapachy przywołują dobre wspomnienia
#zwiazki (niestety na odległość) #pytanie
P.S. Nie, nie są to śmierdzące skarpetki czy inne zużyte koszulki :P
Kliknij
Jak poznałem mojego różowego i zostawiłem bluzę u niej w domu to jej brat nakrył ją na tym, jak leżała i wąchała, więc norma. Pół roku później ja go nakryłem na waleniu konia ale nie o tym teraz rozmowa.
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie, że to normalne :)
#anonimowemirkowyznania
#lgbt #zwiazki #gorzkiezale #smutnomi
Jakiś czas temu skończyłem 19 lat, mieszkam w półmilionowym mieście. Wszyscy moi znajomi, koledzy i koleżanki kogoś już mają.
Męczy mnie samotność, nie wiem jak znaleźć sobie #niebieskipasek
Gdzie mógłbym kogoś takiego poznać?
#lgbt #zwiazki #gorzkiezale #smutnomi
Jakiś czas temu skończyłem 19 lat, mieszkam w półmilionowym mieście. Wszyscy moi znajomi, koledzy i koleżanki kogoś już mają.
Męczy mnie samotność, nie wiem jak znaleźć sobie #niebieskipasek
Gdzie mógłbym kogoś takiego poznać?
konto usunięte via iOS
- 10
@AnonimoweMirkoWyznania: portal gejowo.pl, pozatym kanal #neuropa w serwisie wykop.pl, pelno tu homoseksualistów ktorzy tylko czekają na pierwszy krok.. Czasami wystarczy sie po prostu usmiechnąc!
@NadiaPoland: Kumpello stoi klasę wyżej, ale tak na prawdę to trzeba mieć farta na jednym i na drugim, żeby trafić na kogoś wartościowego. ;P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania:
dopoki jej nie bedziesz pukac, dopoty nie bedzie twoja
dopoki jej nie bedziesz pukac, dopoty nie bedzie twoja
- 1
Musisz wybrać partnerkę/partnera, kogo wybierasz?
- 5/10 jest jak jest, lepiej nie będzie, ale idealny materiał na żonę, dogadujemy się - jestem niebieski 41.2% (346)
- 9,5/10 bogini seksu, słodka idiotka, najlepiej by leżała i pachniała - jestem niebieski 19.4% (163)
- 5/10 jest jak jest lepiej nie będzie, ale idealny materiał na męża, dogadujemy się - jestem różowy 8.6% (72)
- 9,5/10 samiec alfa, trochę idiota, zimny drań - jestem rózowy 2.3% (19)
- sprawdzam / jestem inny / sory / trudny wybór XD 28.5% (239)
- 7
- 5
Kupiłam swojemu #niebieskipasek kubek z napisem "Książę z bajki".
Ucieszył się, chodził za mną cały czas i pytał: Naprawdę uważasz, że jestem twoim księciem z bajki?
Po 50 +/- pytaniu wkurzyłam się i odpowiedziałam: Nie, po prostu nie mieli innych napisów.
#takbylo i chyba #czystyubaw
Ucieszył się, chodził za mną cały czas i pytał: Naprawdę uważasz, że jestem twoim księciem z bajki?
Po 50 +/- pytaniu wkurzyłam się i odpowiedziałam: Nie, po prostu nie mieli innych napisów.
#takbylo i chyba #czystyubaw
- 4
Już nie udawaj, że nie usłyszałeś co pomyślałam.
~SucharCodzienny
#logikarozowychpaskow #heheszki #niebieskipasek #rozowypasek #sucharcodzienny
~SucharCodzienny
#logikarozowychpaskow #heheszki #niebieskipasek #rozowypasek #sucharcodzienny
- 506
Dlaczego ludzie boją się zmian?
Dostajesz plik z excela, który masz zaktualizować... Otwierasz a tam płacz i rozpacz. Oczojebne kolory, plik kompletnie nieczytelny, dane zupełnie nieaktualne od roku, bo nikomu się nie chciało uaktualnić, pierdyliard niepotrzebnych ramek, rameczek i w ogóle oczu kąpiel. 5h aktualizowałam to badziewie, zmieniłam kolory na bardziej przyjazne oczom (istotna informacja) i przesłałam do osób zainteresowanych.
#niebieskipasek z działu:
-No fajnie, jest, czytelnie. Prościej będzie modyfikować.
Dostajesz plik z excela, który masz zaktualizować... Otwierasz a tam płacz i rozpacz. Oczojebne kolory, plik kompletnie nieczytelny, dane zupełnie nieaktualne od roku, bo nikomu się nie chciało uaktualnić, pierdyliard niepotrzebnych ramek, rameczek i w ogóle oczu kąpiel. 5h aktualizowałam to badziewie, zmieniłam kolory na bardziej przyjazne oczom (istotna informacja) i przesłałam do osób zainteresowanych.
#niebieskipasek z działu:
-No fajnie, jest, czytelnie. Prościej będzie modyfikować.
źródło: comment_41zudpv4TETuE24beoAFMZFykk97ah7D.jpg
Pobierz#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek here (Dodajcie płeć do tych wyznań)
Ostatnio zrobiłem się strasznie zazdrosny o #rozowypasek który jest po prostu moją przyjaciółką. Często widzę że jest na fb razem z jakimś fagasem i czuję że ze sobą piszą. Widać po niej że jest w nim zakochana lecz gdy dzierżyłem telefon tego typa na tapecie miał zdjęcie jak całuje się z inną... Chciałbym ją ocucić by się w to
#niebieskipasek here (Dodajcie płeć do tych wyznań)
Ostatnio zrobiłem się strasznie zazdrosny o #rozowypasek który jest po prostu moją przyjaciółką. Często widzę że jest na fb razem z jakimś fagasem i czuję że ze sobą piszą. Widać po niej że jest w nim zakochana lecz gdy dzierżyłem telefon tego typa na tapecie miał zdjęcie jak całuje się z inną... Chciałbym ją ocucić by się w to
@AnonimoweMirkoWyznania: Dałeś się wrobić we friendzone to cierp. Zamiast jak facet powiedzieć co czujesz to knujesz coś za jej plecami - fałszywcu.
- 0
OP: @bednar14 znam ją 3,5 lat a próbuję się do tego zebrać od roku, czasami mi przechodzi - lecz zawsze ten temat wraca
To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo
To jest anonimowy komentarz.
Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Magromo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KiniaMinia: Jedźcie, na Ukrainie ludzie są w porządku.
- 3
Co to za radocha jechac pociagiem? My nie jedziemy zwiedzac Kijowa tylko jedziemy na stopa ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wczoraj mój #niebieskipasek miał urodziny. Zamówiłam tort poprzez fejsa. powiedzialam tylko, ze chce by byl z lordem vaderem...Jestem rozwalona na łopatki. Dziewczyna ma profil na fejsie: https://m.facebook.com/Torty-i-ciasta-Olsztyn-900595950028966/ i naprawdę robi cuda. #olsztyn #tort #slodycze #ciasto
- 26
@edziuszka17: wyczuwam #kryptoreklama




























#zwiazki #rozowepaski #gotujzwykopem
źródło: comment_6DdZUP7ShvqDrgXzMgPpw4STOETMzKHV.jpg
PobierzNajczęstsza odpowiedź na to pytanie brzmi: awanturę.