@Szarozielony: To samo można powiedzieć o debilach za kółkiem zajeżdżających drogę rowerom no i o pieszych lezących jak zombii ścieżką rowerową albo prowadzących swoje kundle na 5 metrowej smyczy w poprzek ścieżki. Jeżdżę sporadycznie na rowerze ale dość się takich naoglądałem.
  • Odpowiedz
@Szarozielony: Jestem kierowcą i rowerzystą. Zdecydowanie częściej widzę ludzi bez mózgu za kierownicą łamiących przepisy, czy stwarzających naprawdę poważne zagrożenie.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Skończyłam właśnie paroletni związek. Wymagało to ode mnie wiele energii, ale w końcu czuję, że jestem szczęśliwa. Zerwałam z kimś, kto po prostu mnie nie szanował i długo mi zajęło, żeby do tego dojść. Choruję na #nerwica i #depresja od dwóch lat, leczę się psychiatrycznie, chodzę na terapię, biorę leki. Mój ex #niebieskipasek zawsze z tego drwił. Miałam etap samookaleczenia, usłyszałam wtedy: "masz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Rozumiem, można mieć problemy ale ty faktycznie szukasz atencji, normalny człowiek zebrałby się do kupy a nie p-------ł na portalu dla gimbazy jaki to on silny bo zerwał z osobą która była zwyczajnie szczera do bólu.
  • Odpowiedz
Polecam tego Mirka @korbuzz. Pakuje jak #rozowypasek, w pierwszym odruchu byłem pewien, że to nie moja paczka. Wszak nie zamawiałem butów z Lasockiego, a tym bardziej nie różowe.
Butki

Sami powiedzcie, który #niebieskipasek tak pakuje?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć, nie wiem w sumie za bardzo jak mam zaczac opowiadac moja historie to zaczne od poczatku. Jestem #niebieskipasek lvl 19, w przyszlym roku chce po technikum zdac mature i pójść na studia zaoczne. Mysle, ze wazne dla mojej opowiesci jest to ze mieszkam na wsi, praktycznie całe życie towarzystwo tych samych osób, no moze od kiedy chodzę do technikum to trochę się to zmienilo. No ale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: A nie możesz ustawić się gdzieś ze znajomymi z technikum? Ewentualnie znaleźć sobie w miarę ciekawe, wymagające i czasochłonne hobby? Mi bardzo pomogła zająć czas codzienna zabawa z naprawą motocykla, a jak to mi się znudziło to przysiadałem do elektroniki. Spróbuj, może to polubisz (a może przyda ci się to później w pracy) ;)
  • Odpowiedz
@BatonFitness:
Prawo do oceniania nie jest głupie.

Wiek nie ma znaczenia.
Możesz być z trzydziestolatkiem, który nadal mieszka z matką i nie upierze sobie sam gaci, a jak trzeba iść do skarbówki to nie wie gdzie albo z dwudziestolatkiem, który ma pracę i żyje sam, na własną rękę radząc sobie z problemami życia
  • Odpowiedz
Jak poznałem mojego różowego i zostawiłem bluzę u niej w domu to jej brat nakrył ją na tym, jak leżała i wąchała, więc norma. Pół roku później ja go nakryłem na waleniu konia ale nie o tym teraz rozmowa.
  • Odpowiedz

Musisz wybrać partnerkę/partnera, kogo wybierasz?

  • 5/10 jest jak jest, lepiej nie będzie, ale idealny materiał na żonę, dogadujemy się - jestem niebieski 41.2% (346)
  • 9,5/10 bogini seksu, słodka idiotka, najlepiej by leżała i pachniała - jestem niebieski 19.4% (163)
  • 5/10 jest jak jest lepiej nie będzie, ale idealny materiał na męża, dogadujemy się - jestem różowy 8.6% (72)
  • 9,5/10 samiec alfa, trochę idiota, zimny drań - jestem rózowy 2.3% (19)
  • sprawdzam / jestem inny / sory / trudny wybór XD 28.5% (239)

Oddanych głosów: 839

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłam swojemu #niebieskipasek kubek z napisem "Książę z bajki".
Ucieszył się, chodził za mną cały czas i pytał: Naprawdę uważasz, że jestem twoim księciem z bajki?
Po 50 +/- pytaniu wkurzyłam się i odpowiedziałam: Nie, po prostu nie mieli innych napisów.
#takbylo i chyba #czystyubaw
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego ludzie boją się zmian?

Dostajesz plik z excela, który masz zaktualizować... Otwierasz a tam płacz i rozpacz. Oczojebne kolory, plik kompletnie nieczytelny, dane zupełnie nieaktualne od roku, bo nikomu się nie chciało uaktualnić, pierdyliard niepotrzebnych ramek, rameczek i w ogóle oczu kąpiel. 5h aktualizowałam to badziewie, zmieniłam kolory na bardziej przyjazne oczom (istotna informacja) i przesłałam do osób zainteresowanych.

#niebieskipasek z działu:
-No fajnie, jest, czytelnie. Prościej będzie modyfikować.
Dahlia122 - Dlaczego ludzie boją się zmian? 

Dostajesz plik z excela, który masz z...

źródło: comment_41zudpv4TETuE24beoAFMZFykk97ah7D.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-No ale w czym problem? Jest opcja wyszukaj. Cokolwiek będziesz chciała wyszukać jest tam gdzie powinno być. Zacznij używać ctrl+f.

-Ale ja jestem wzrokowcem!

@Dahlia122: spuchlem xD
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#niebieskipasek here (Dodajcie płeć do tych wyznań)
Ostatnio zrobiłem się strasznie zazdrosny o #rozowypasek który jest po prostu moją przyjaciółką. Często widzę że jest na fb razem z jakimś fagasem i czuję że ze sobą piszą. Widać po niej że jest w nim zakochana lecz gdy dzierżyłem telefon tego typa na tapecie miał zdjęcie jak całuje się z inną... Chciałbym ją ocucić by się w to
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach