@Konata: Zawsze zapoznawcza: opowiadasz coś o sobie, kim jesteś, co robisz, dlaczego tu jesteś, jaki tu masz cel, coś o rodzinie, znajomych, pracy, zainteresowaniach. Weź ze sobą małą butelkę wody i powodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
@zielone_drzewo_hehe powiem tak, zadziwiła mnie bo przerosła moje oczekiwania :) jest bardzo dobrze celna ( bez problemu trafiłem parę razy pod rząd w nakrętkę od dezodorantu z +/-15 metrów :) ( a a siłę też ma bo wybiło w paru doniczkach dziurę, nakrętkę odrzuciło, stłukło słoik i jedno stare okno. A co do usterki to szybki kontakt z obsługą i wystarczy że im ten odeśle, i dostanę nowy :)
  • Odpowiedz
#mirki wczoraj zamówiłem paczkę z sklepu który obiecywał że będzie na następny dzień. Jest już prawie 15 paczki nie ma nawet na horyzoncie, a na stronie InPost nic się nie zmieniło. Myślicie że dojdzie dzisiaj? #kurier #inpost
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magdalie: Tutaj na Wykopie to sobie tylko żarty częściowo stroję z tych p0lek, choć jest w tej nazwie ziarno prawdy. A w zwyczajnym życiu kompleksy, introwertyzm i nieśmiałość, a nawet jakby coś miało zaiskrzyć to i tak nic bym nie robił w tym kierunku, bo boję się odrzucenia.
  • Odpowiedz