Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dzień dobroci dla #mirki i #przegryw i chcę pogadać - ale tak poważnie.
Jaka są Wasza #historia ? Co doprowadziło do tego, że pałacie taką nienawiścią i niechęcią do dziewczyn, skąd wzięliscie w ogóle tag #p0lka, dlaczego jesteście tak zniechęceni, że każdą traktujecie jak karynę czy grażynę? Proszę bez wyzwisk. Nikt nie rodzi się z taką frustracją i nienawiścią? Czy to naprawdę jest nienawiść i pogarda, czy tylko złe doświadczenia i uprzedzenia powstałe na ich skutek? Co złego się stało w waszym życiu?

#zwiazki #niebieskiepaski #przegryw #mirkostory #spermochlip #rozowepaski #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #rozmowywtoku #dziendobry #problemypierwszegoswiata #zycieseksualnemirkow #zycieismierc #serceboli #zrozumiecwykop #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #foreveralone
  • 103
@Sommi: Okej, ale wiele osób ma kompleksy. Jeden bo jest niski, a tamta bo jest gruba. A ten ma długi nos, a ona nie ma cycków. Tylko nawet wymówki nie godzą w innych ludzi, a w samych siebie.
@Magdalie: To jakbys zapytała czemu sytuacja w Syrii wygląda jak wygląda - to mocno skomplikowane. Sam nie pałam nienawiścią, wręcz przeciwnie, ale chyba mogę się wypowiedzieć bo temat mi bliski:
1. Ktoś dostaje po dupie przez całe życie, od dzieciństwa od rodziców i rówieśników - zaburzone poczucie własnej wartości i pewności siebie.
2. Nieprawidłowe podejście do kobiet - skutek braku męskiego wzorca i prawidłowych relacji w rodzinie
3. Kryzys kobiecości -
Nie chcę ksiązki napisanej przez psychologów. Nie obchodzi mnie też sytuacja w Syrii.
Wiele osób, wiele kobiet ma kompleksy. Czują sę głupie, brzydkie, niechciane, grube. Tylko, malo która jest tak wrogo nastawiona do facetów jak faceci do nas. Naprawdę mało która uważa, że każdy to zdradliwy #!$%@?, pasożyt i gnida.
@Magdalie: @FilozofujacyTopor: Ja dziś spotkałem p0lki więc one istnieją ( ͡° ͜ʖ ͡°) I osobiście wrzucam dziewczynę do worka z napisem p0lka kiedy jest wulgarna, pali, chwali się ilością wypitego alkoholu i jaki to ostatnio melanż miała, nie szanuje innych ( no czyli np przeklina ¯\_(ツ)_/¯ nie każdy musi tego słuchać ) ma wyzywający makijaż. Jednym słowem jej wygląd i zachowanie są wulgarne, co skutecznie odpycha.