Jak informuje się o pandemii koronawirusa? Czy statystyki prezentować ma tylko Ministerstwo Zdrowia, czy też wolontariusze jak Michał Rogalski, 19-latek, który stworzył bazę danych dot. COVID-19 w Polsce? Co z informacjami ze strony powiatowych i wojewódzkich stacji sanitarno-epidemiologicznych?
Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, podsumowujemy i planujemy złożenie własnych wniosków o informacje. Szczegóły w tekście na naszej stronie.

Wołam:

  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny, podsumowujemy i planujemy złożenie własnych wniosków o informacje.


@Watchdog_Polska: ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Ależ ja wam będę kibicował (not) jak będziecie zadawać kolejnej władzy pytania co się dzieje z zatrzymanymi pisowcami, kiedy będą mieli postawione zarzuty i dlaczego nie wiadomo co z nimi kilku miesięcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
s.....j - > Po wczorajszej zmianie sposobu raportowania przez Ministerstwo Zdrowia i ...

źródło: comment_1606335451XCcV0UGu8KeJFbR9FqUqHX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nową strategię walki z koronawirusem, a my, do udostępnionej wczoraj umowy i faktur, dorzucamy protokoły odbioru 60 sztuk respiratorów od E&K w standardzie uniemożliwiającym podłączenie do instalacji w Polsce. Na obrazku oświadczenie dotyczące zabezpieczenia serwisu i wymiany końcówek doprowadzających tlen, żeby można było z nich korzystać... Protokoły.
_
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #koronawirus #respiratory
WatchdogPolska - Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nową strategię walki z koronawirusem, ...

źródło: comment_1599144328Sm9Vxd9iqyegG8yazoP3yd.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, czy są wśród Was rodzicie/opiekunowie dzieci w wieku szkolnym lub nauczyciele? Jak się zapatrujecie na powrót dzieci do szkół? Trafiają do nas różne pytania w tej sprawie. List i pytania, postawione w nim przez panią Martę, zainspirowały nas do „odpytania” Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia, w jaki sposób podjęto decyzję o powrocie do szkół.
Dziś o tym na naszej stronie: https://siecobywatelska.pl/budynek-szkoly-to-bedzie-rzeznia-dlaczego-potrzebujemy-prawa-do-informacji/
PS Tymczasem rodzice sami próbują zdobywać wiedzę na temat
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macie wyrobione stanowisko rzucać byle czym w rządzących i bić piane bo hurr durr


@dziadeq: W tekście piszemy o tym, że korzystamy z prawa do informacji publicznej i pytamy rządzących o szczegóły. Naszym zdaniem to zupełnie coś odwrotnego niż ,,rzucanie i bicie piany".
  • Odpowiedz