Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko122
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

ministerstwozdrowia

  • Obserwuj 2

Wszystko

Najnowsze

Archiwum

10

Co czwarty młody Polak używał narkotyków. Szokujące dane

Pokaż treści 18+

Co czwarty młody Polak używał narkotyków. Szokujące dane

Prokuratorzy odpuścili w zeszłym roku ponad dwóm tysiącom osób sprawy za posiadanie 'nieznacznej ilości' narkotyków. To dużo czy mało?

thorin87
z
metromsn.gazeta.pl
dodany: 19.09.2013, 07:46:15
  • 12
  • #
    polska
  • #
    narkotyki
  • #
    marihuana
  • #
    ministerstwozdrowia
  • #
    raport

11

Coraz dłuższe oczekiwanie na potwierdzenie śmierci

Coraz dłuższe oczekiwanie na potwierdzenie śmierci

Niekiedy ciało leży kilka godz na poboczu drogi, bo rodzina poszukuje lekarza, który wystawi kartę zgonu. Niestety, przybywa przypadków, w których nie ma jej kto wypisać. Minister Zdrowia zgodził się, że stan prawny jest archaiczny i musi zostać zmieniony, ale na to... potrzeba czasu.

tomahs
z
dziennikpolski24.pl
dodany: 29.06.2013, 09:24:58
  • 0
  • #
    polska
  • #
    kartazgonu
  • #
    lekarze
  • #
    ministerstwozdrowia
  • #
    nfz
  • #
    wypadki
  • #
    zgony

761

Lekarze odsyłali pacjenta z oddziału na oddział. Aż zmarł

Lekarze odsyłali pacjenta z oddziału na oddział. Aż zmarł

Pan Wiktor trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Opolu z wysoką gorączką. Lekarze odsyłali go od gabinetu do gabinetu. Zmarł w toalecie, zanim zdążył dotrzeć na oddział. "Dziękuję, panie doktorze, za śmierć taty" - powiedział lekarzowi syn zmarłego.

miruna78
z
nto.pl
dodany: 08.03.2013, 09:31:04
  • 112
  • #
    polska
  • #
    szpital
  • #
    lekarze
  • #
    ministerstwozdrowia
  • #
    nfz

1319

Mój kraj, taki piękny...

Pokaż treści 18+

Mój kraj, taki piękny...

Piszę na świeżo. Byłem u dermatologa bo mam problem ze skórą na twarzy. W wizycie nie było by nic ciekawego, ale proszę o przepisane leku który zawsze mi dawał (lek robiony w aptece za 5 zł), który jedyny zapobiegał łuszczeniu się skóry.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 07.02.2013, 13:59:33
  • 325
  • #
    polska
  • #
    nfzkurwa
  • #
    ministerstwozdrowia
  • <
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Strona 11 z 11
  • >

Powiązane tagi

  • #rzad
  • #nfz
  • #zdrowie
  • #sanepid
  • #heheszki
  • #adhd
  • #polska
  • #uodo
  • #pis
  • #mrna
  • #druki
  • #reklama
  • #pieklomezczyzn
  • #gorzkiezale
  • #recepty

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking