@Nostrian: Mężczyzna to największa porażka w historii ludzkości, wieczny przegryw.
Zabijają się w wojenkach i budują cywilizację kosztem własnego zdrowia i życia a na końcu błagają przeciętnie atrakcyjne kobiety o możliwość zapłacenia za obsraną bieliznę.
Kobiety to z kolei ultimate wygryw, nic nie robią, tylko się przyglądają bo doskonale wiedzą że i tak wszystko dostaną od facecików zaślepionych ich ciałami jak jakieś zwierzęta.
Propsuję kobiety, sam będąc jedną gardziłbym męską
  • Odpowiedz
@ehhcokolwiek: najsmutniejsze jest to, że w płci męskiej zdarzają sie takie wyjątkowe jednostki jak super koliedzy i po prostu jest wtedy autentycznie żal człowiekowi, że praktycznie cały gatunek ludzki jest tak s---------y, że nie da takim ludziom żyć tak jak by na to zasługiwali
zamiast tego całe hordy p------------h psychicznie normickich simpów, którym ani troche nawet nie świta, że coś jest z nimi nie tak i hańbią przez to całokształt,
  • Odpowiedz
@Wszechstronny_Mistrz: Dziewczyna poznana w 25% przez FB w 25% przez znajomych z pracy i w 50% przez ślepy traf.

Powodowany nieodpowiedzialną w swojej naiwności chęcią obcowania z samicą mego gatunku poczyniłem kroki urągające męskiej logice, zaprosiłem ja na randkę bo się trochę poznaliśmy.

Białogłowa z wyglądu przeciętna, acz ładna na tyle aby licem swoim cieszyć me męskie oko, przyozdabiała swe wdzięki tanimi, acz nie najtańszymi i nie tandetnymi ubraniami z miejscowych sieciówek.
  • Odpowiedz
@Nostrian: nawet najlepszy robot udający babę w syntetycznym ciału gotowy zrobić wszystko co zechcesz nie zastąpi ci prawdziwej relacji z p[rawdziwą osobą która na 80% tych rzeczy się nie zgodzi.
  • Odpowiedz
@Candy51: Jedną z większych ironii życia jest że jak nie jesteś akceptowany społecznie i nie masz ogólnie życia wśród ludzi, to słyszysz że powinieneś się tym nie przejmować bo liczysz się ty, tworzysz swoją własną tożsamość. A właśnie nie będąc wśród innych tej tożsamości nie stworzysz, bo polega ona na interakcji z innymi. Bez kontaktu ze światem możesz mieć jakieś hobby czy coś, ale będzie ci się mniej chciało w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
jak się zakochasz to przestaną przeszkadzać ci te rzeczy, które wymieniłeś :-)


@ziuta052: @Annonekk: Lol nie musiałeś długo czekać a już następna różowa nakręca tobie bigos na uszy jak sam widzisz to co napisałeś jest prawdą i dobrze że wreszcie to do ciebie dotarło lepiej późno niż później
  • Odpowiedz