Wpis z mikrobloga

Po skończonej pracy spędziłem czas bardzo produktywnie:

- zrobiłem małe zakupy
- zrobiłem pranie i je ładnie rozwiesiłem
- przyrządziłem jedzonko
- pozmywałem naczynia
- wyczyściłem buty

Siedzę na kanapie popijając kakałko jest 19:10 i tak sobie myślę...

Ten świat i kobiety naprawdę mają dla mnie ofertę jaka brzmi:

"...ubierz się teraz w dobre ciuchy, wypryskaj perfumami za kilka stów i pędź w podskokach zabawiać, rozweselać i zaskakiwać swoją równolatkę jaka do tej pory miała kilkanaście związków i jaka w nagrodę po kilku tygodniach takiego pajacowania i udawania alfa klauna być może pójdzie z tobą do wyrka, gdzie oczywiście twoim świętym obowiązkiem będzie zaspokojenie jej i stawianie siebie na trzeciorzędnym miejscu. Jeśli zaliczysz te i wiele innych testów być może ta starzejąca się księżniczka łaskawie pozwoli ci wsunąć sobie pierścionek na palec i podpisać umowę cywilno prawną zwaną małżeństwem. Dzięki tej wspaniałej umowie przepisujesz na nią połowę tego co masz i musisz pod groźbą kary zabawiać ją już do końca związku. Pamiętaj mężczyzno, kobieta tego już nie musi, tamto już może, a to teraz chce więc nie myśl, że masz prawo czegokolwiek oczekiwać! Natomiast ty masz być nadal w stu procentach klasycznym mężczyzną wyzbytym swoich oczekiwań, no chyba, że jesteś chadem wtedy jakieś oczekiwania możesz mieć ale..."

To oczywiście czysta ironia, ale świadomość, że kobiety wymyślają setki zasad dla normalnych mężczyzn z jakimi były by szczęśliwe długoterminowo, a następnie od razu łamią te zasady dla chada jaki i tak nie stworzy z nimi rodziny niesamowicie mnie demotywuje. To one mają być niby tym lepszym i bardziej rozumnym gatunkiem człowieka na jakiego się kreują? Młodość to coś czego u kobiety nie zastąpi absolutnie nic, nie mam ochoty na związek z podstarzałą panną jaka zmądrzała.

Na szczęście jest internet i gry ( ͡° ͜ʖ ͡°) idę pograć! Dobrego wieczoru Mireczki i pamiętajcie, mogło być gorzej!

#przegryw #mgtow #zwiazki #przemyslenia #redpill #czerwonapigulka #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
Pobierz N.....n - Po skończonej pracy spędziłem czas bardzo produktywnie:

- zrobiłem małe ...
źródło: comment_1635876769iDEvv5HYqDjJn3CfgyLCYa.jpg
  • 12
@Nostrian: kolega juz ci napisał że zyjesz w wyparciu bo nikt tak nie robi w zdrowych zwiazkach a do tego prawo polskie jasno mowi że co co sie dorobiłeś przed slubem jest twoje a nie wspolne do podziału sa rzeczy tylko do ktorych doszliscie razem
@Nostrian: idź pograć, nim się obejrzysz stuknie ci 40 lat, gry dawno się znudzą i będziesz jak ten menel co wrzuca zdjęcia z meliny jak psychotropy piwem przepija. Potem już tylko sznur...