Wycofać się z rynku matrymonialnego na amen


@AnonimoweMirkoWyznania: A jesteś w stanie się wycofać na stałe? Czy to takie piedolololo w fazie gdzie Ci idzie gorzej?
Potrzeba związków i bliskości z płcią fizyczną to jeden z podstawowych instykntów, podsycanych hormonami i chęcią przekazania genów.
Ludzię bez libido czy na lekach mogą o tak robić, ale przecietny mireczek co jakiś czas wraca na rynek, aby przekonać się że jest beznadziejnie i
  • Odpowiedz
Jeszcze parę słów o żeńskiej „empatii”.

Rozumiem wzruszenie Michniewicza, bo z jego nieciekawą historią, to pismaki by go ukrzyżowały gdybyśmy odpadli + trzeba mu oddać, że pragmatycznie tych naszych poustawiał.

Oczywiście kobitki zero empatii dla prawdziwych męskich emocji. Mogę się jedynie domyślać ile to dla chłopa znaczyło - biorąc pod uwagę presję i otoczkę.

Ma
TywinLannister - Jeszcze parę słów o żeńskiej „empatii”.

Rozumiem wzruszenie Michnie...

źródło: comment_1648589389U1xPJx6pSMtsFXMSDbqbDx.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nostrian: Ja czasami bawiłem się w zdrowe wyznaczanie granic to w nagrodę dostawałem ghosting, albo pisałem tak jak laski do mnie pisały i byłem wyzywany od chama xD

Kiedyś siostrze zaproponowałem by założyła na moje zdjęcia tindera bo coś tam gadała, że pewnie zdjęcia mam złe i tak dalej, nie chciała xD

I tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Czasami sobie myślę, że więcej bym ugrał gdybym poszedł na spotkanie w dresie i był zwykłym chamem, który ma gdzieś kobiety.


@AnonimoweMirkoWyznania: Nie płacz po tępych dzidach. Laski które biorą sobie sebixa spod bloku zostaną albo samotnymi matkami albo będą czekać na niego w domu bo pójdzie siedzieć albo będą się męczyć z pijusem, awanturnikiem i wiecznym łobuzem.
Szukaj sobie normalnych kobiet.
Te które mają tak wielkie wymagania, zostaną same,
  • Odpowiedz
A, to był test na rasizm.


@M_xxx: Dziecko jest adoptowane więc.............czy chodzi o nienawiść do czarnych w tym rasizmie, czy miłość do białych?

Moim zdaniem. Charlize wyszła głupio w tym zestawieniu, bo zamiast się związać z kimś i mieć własne dziecko we wcześniejszym wieku to wolała zajmować się karierą. Niedawno narzekała że nikt do niej nie podbija i jest zawiedziona. Więc jeżeli straciła szansę na normalny związek w młodości to
  • Odpowiedz
@vympayer: Ciekawa historia ( ͡° ͜ʖ ͡°) powiem tak zawsze jest happy end, a miłość i romantyzm można sobie sobie wcisnąć między bajki. Kobiety się zmieniaja wraz z ich prorytetami więc albo lepiej miec na raz albo wcale
  • Odpowiedz
@vympayer: Wiesz, wydaje mi się, że kiedy się idzie do roboty kobieta sie staje zbyteczna. Z jednego prostego powodu: resztkę czasu lepiej spożytkowac na siebie, no i kobiety myślą inaczej po jakimś czasie, chcą utwardzić grunt, by się na nim zestarzeć. Widze to po znajomych. Kredyty, dzieci, niejeden przegryw ma względem nich el dorado
  • Odpowiedz
@sramydamy: Z życia wzięte- zakład pracy, tam gdzie gorąco, niebezpiecznie, ciemno, hałas, drgania, czterobrygadówka to 100% facetów. Dla parytetu wszystkie biura, kontrole jakości, tam gdzie klimatyzacja, dobre oświetlenie i przyjazne warunki tam większość kobiet bo zachodni koncern. Na koniec był krzyk czemu faceci na produkcji czy przy piecu mają wyższe wynagrodzenie od dziuni co w makijażu prowadzi "wizualną kontrolę jakości" (głównie przez dodatki za soboty, niedziele i święta których większość
  • Odpowiedz
@Asd15: Problemem jest to, że kobiece spojrzenie na rzeczywistość jest dzisiaj uznawane za domyślne. Mężczyźni mają inne potrzeby od kobiet jakie są dzisiaj niezaspokajane, a nawet samo mówienie o męskich potrzebach jest uznawane za patriarchat. Kobiety w zamian za to co mają między nogami chcą nieironicznie (to nie jest żart) wszystkiego co najlepsze i sądzą, że to dostaną.

Osobiście uważam, że mężczyźni zwrócą się ku technice bowiem zwiększa się liczba
  • Odpowiedz
@szurszur: Przecież wiadomym nie od dziś jest to, że nie ma większych kukoldów od polskiej populistycznej i zaściankowej prawicy.

Za „kobitki” są gotowi wywalać swoje - i czyjeś - życiowe aspiracje oraz plany do piachu. Pluję.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj jestem w takim miejscu pracy gdzie w 90 procentach są faceci a i tak mogę pracować zdalnie.

Ale z okazji Dnia Kobiet przypomniała mi się pewna anegdota jak parę ładnych lat temu byłem studentem pracującym w korpo - ogólnie to babilon, na 10 kobiet, 2 facetów. Oprócz mnie był jeszcze taki simp, spermiarz - ogólnie koleś był już rok po ślubie ale był mega irytujący, jedynym jego zajęciem było pajacowanie przed damską
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach