Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Bozar86
- 172

luk04330
- 15
@Bozar86: Szkoda, ze to nie działa.

ToKontoNieIstnieje
via Wykop Mobilny (Android)- 14
@Bozar86: after 25


- 11
#muzyka #metal #heavymetal #dio #80s #klasykmuzyczny #lifelikejukebox
W sierpniu 1983 r. ukazał się pierwszy singiel zespołu Dio - "Holy Diver", promujący debiutancki album o tym samym tytule.
Dio - "Holy Diver"
W sierpniu 1983 r. ukazał się pierwszy singiel zespołu Dio - "Holy Diver", promujący debiutancki album o tym samym tytule.
Dio - "Holy Diver"

@Lifelike: jedyny ich kawałek jaki kojarzę
@Lifelike: Okładka też super
źródło: comment_16599579879TYwIrZYgakMlL5bVPn66x.jpg
Pobierz24
“Master of Puppets” (Metallica) Jazz Cover - Robyn Adele Anderson

Jakbyście chcieli zapoznać wasze babcie z muzyką Metalliki, a nie chcecie im zafundować zawału serca.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- 9
#muzyka #metal #heavymetal #ironmaiden #80s #90s #00s #klasykmuzyczny #winyl #lifelikejukebox
7 sierpnia 1958 r. w Worksop w angielskim hrabstwie Nottinghamshire przyszedł na świat Bruce Dickinson - wokalista i kompozytor, członek zespołów: Samson (w latach 1980-1981) i Iron Maiden (w latach 1981–1993 i od 1999 r.), prezenter radiowy, pisarz i pilot.
Iron Maiden
7 sierpnia 1958 r. w Worksop w angielskim hrabstwie Nottinghamshire przyszedł na świat Bruce Dickinson - wokalista i kompozytor, członek zespołów: Samson (w latach 1980-1981) i Iron Maiden (w latach 1981–1993 i od 1999 r.), prezenter radiowy, pisarz i pilot.
Iron Maiden

@Lifelike: i szermierz!
Wacken 2023 wygląda całkiem fajnie. Moje koncertowe marzenie i kiedyś tam dotrę
#koncert #metal i trochę #gorzkiezale bo nie mam z kim jechać
#koncert #metal i trochę #gorzkiezale bo nie mam z kim jechać
źródło: comment_1659877689iOeGYVGx0EnWJp1psYosIx.jpg
Pobierz@To_sem_ja101: ze 3 kapele warte uwagi...
- 1
@Anhed: dziś ruszają bilety, max do jutra będzie wyprzedane więc na 2023 raczej się nie uda. może za rok

Zdecydowanie jeden z lepszych albumów #gothicmetal wspaniały materiał! #metal
Trail of Tears - The Daughters Of Innocence
Trail of Tears - The Daughters Of Innocence


@Bad_Sector: Jak człowiek był młody i słuchał "kredek" z kaset na jamniku, to nie miał pojęcia o co ta cała imba z produkcją tego albumu. Aż kilka lat temu wyszła wersja poprawiona, wróciłem do płyty, posłuchałem uważnie na lepszym sprzęcie - i zrozumiałem XD

@Bad_Sector: Zawsze wyobrażałem sobie, że to z jakiegoś czarnobiałego filmu :P Tyle razy słuchałem tego kawałka, tyle razy zachwycałem się, jak to jest świetnie spasowane z muzyką (np. od 5:10), a nigdy nie pomyślałem, żeby poszukać tytułu tego filmu.
Bardzo lubię takie ramotki, już leci z zatoki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bardzo lubię takie ramotki, już leci z zatoki! ( ͡° ͜ʖ ͡°)




- 0
Żeby nie być gołosłownym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bad_Sector: Byłem dziś na jej koncercie i z ciekawości sprawdziłem co niej piszą na mirko - koncerty świetne!
@Bad_Sector: Podkreślam, to z czasów jak BYŁAM fajna. :)
- 1
@MalaHelenka: No tak, rozumiem :-)
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1

@Bad_Sector: Nie jestem w stanie słowami wyrazić, jak bardzo wielbię Necrophagię :)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Bad_Sector: Ale tego nie usunęli ;) (od 1:25 Blood freak)

- 1
@czemu_dlaczego: O proszę, czyli jednak jest :)














