Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

metalnewspl
- 8


Byliśmy na Sabaton rodzinnie.
Przed wyjściem różowa mnie opieprzyła że w sandałach i krótkich spodenkach chcę iść na metalowy koncert.
A dzisiaj stwierdziła z zaskoczeniem że nie była najstarsza. I idziemy na the hu.
#metal #logikarozowychpaskow
Przed wyjściem różowa mnie opieprzyła że w sandałach i krótkich spodenkach chcę iść na metalowy koncert.
A dzisiaj stwierdziła z zaskoczeniem że nie była najstarsza. I idziemy na the hu.
#metal #logikarozowychpaskow


Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@cult_of_luna: hmmm, taki trochę Glaca-core? Zresztą, jakieś wywiady daje, właśnie czytam stosunkowo niestary https://www.metalcentre.pl/2021/08/pestilence-wywiad-z-patrickiem-mameli-wokal-gitara/
- 0
@AbaddonLincoln: heh, ja poznałem płytę z 1993 i potem wcześniejsze koło 2005, przez kolejne lata nic nie nagrali to mi zginęli - myślałem ze nie istnieją a widzę że coś robią od dekady ;d
- 20
#metal #rock #industrialmetal #rammstein
#cultowe (971/1000)
Rammstein - Nebel z płyty Mutter (2001)
Jakieś 300 dni temu postowałem numer tytułowy z tej płyty. Pisałem wtedy że to ulubiona moja płyta Rammstein, bo do rzeczy motorycznych/industrialnych dodali element piosenkowości. Pisałem też że słuchałem na tyle dużo tej płyty i na tyle popularne były w TV single (i to 3 czy 4), że po czasie zacząłem baczniej
#cultowe (971/1000)
Rammstein - Nebel z płyty Mutter (2001)
Jakieś 300 dni temu postowałem numer tytułowy z tej płyty. Pisałem wtedy że to ulubiona moja płyta Rammstein, bo do rzeczy motorycznych/industrialnych dodali element piosenkowości. Pisałem też że słuchałem na tyle dużo tej płyty i na tyle popularne były w TV single (i to 3 czy 4), że po czasie zacząłem baczniej

@cult_of_luna: Niedoceniany utwór. Mogliby mieć więcej utworów w podobnym klimacie :(

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Zjedzon: Z media roomu.
Moi sąsiedzi słuchają dobrej muzyki. Czy tego chcą, czy nie, to słuchają :)
#vikingmetal #folkmetal #metal #falkenbach
#vikingmetal #folkmetal #metal #falkenbach
źródło: comment_1661267883TeVUAiiTaMv717HeNTkI3v.jpg
Pobierz@koziolek666: Paaanie taki sąsiad to skarb moi co najwyżej VoxFM
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Niniejszym chciałem bardzo podziękować Mireczkowi @Rdzawo_brody98 za polecenie mi Artillery. Cytując:
Serio jest. Sprawdźcie sami. (。◕‿‿◕。)
#metal #thrashmetal #muzyka
babciu, to jest zajebiste!
Serio jest. Sprawdźcie sami. (。◕‿‿◕。)
#metal #thrashmetal #muzyka

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@Zjedzon: artillery to już cholerny klasyk, choć ja najbardziej lubię Terror Squad. Uwielbiam brzmienie gitar na nim
@Zjedzon: jest zajebiste i nie ma darcia mordy, dużo gwiazdek ocenka
#doommetal #blackmetal #metal
wtorkowe tuptanie nóżką
Hell's Coronation - Ritual Chalice of Hateful Blood
wtorkowe tuptanie nóżką
Hell's Coronation - Ritual Chalice of Hateful Blood

- 7

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Trzeba słuchać na mnożniku tempa 1.05 bo oryginał już za wolny xDD. U mnie to nawet istnieje tolerancja na szybkość muzyki.
#thrashmetal #deathmetal #slayer #s---------a #metal
#thrashmetal #deathmetal #slayer #s---------a #metal

@czemu_dlaczego: custom
9
To miał być pomnik Romana Kostrzewskiego. Wyszedł... Romek Lipko z Budki Suflera

Pamiętacie pomnik Ronaldo na Maderze? Papieża Jana Pawła II, który przypominał Pudzianowskiego? Do tej kolekcji dokładamy (niestety) rzeźbę przedstawiającą Romana Kostrzewskiego, odsłoniętą w ten weekend przed chorzowską Leśniczówką. Obawialiśmy się, że to struganie w drewnie może się źle...
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Ale to jest fajne! (。◕‿‿◕。)
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Elements Of Anger, więc jakieś pół roku żyłem sobie na Illusions i Swallowed In Black. A tu takie pozytywne zaskoczenie mnie spotkało, jak w końcu dałem temu albumowi szansę. Słychać bas? Słychać. Jest 280 bpm? No jest. Są szalone riffy? Jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam serdecznie.
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Elements Of Anger, więc jakieś pół roku żyłem sobie na Illusions i Swallowed In Black. A tu takie pozytywne zaskoczenie mnie spotkało, jak w końcu dałem temu albumowi szansę. Słychać bas? Słychać. Jest 280 bpm? No jest. Są szalone riffy? Jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam serdecznie.

- 1
- 1
Komentarz usunięty przez autora












źródło: comment_1661334505BfhEmBt0Q2olIwAetyT22D.jpg
Pobierzźródło: comment_1661367276Xa7LbovNcV19XlBQme2H5b.jpg
Pobierz