via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Byliśmy na Sabaton rodzinnie.
Przed wyjściem różowa mnie opieprzyła że w sandałach i krótkich spodenkach chcę iść na metalowy koncert.

A dzisiaj stwierdziła z zaskoczeniem że nie była najstarsza. I idziemy na the hu.
#metal #logikarozowychpaskow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#metal #rock #industrialmetal #rammstein
#cultowe (971/1000)

Rammstein - Nebel z płyty Mutter (2001)

Jakieś 300 dni temu postowałem numer tytułowy z tej płyty. Pisałem wtedy że to ulubiona moja płyta Rammstein, bo do rzeczy motorycznych/industrialnych dodali element piosenkowości. Pisałem też że słuchałem na tyle dużo tej płyty i na tyle popularne były w TV single (i to 3 czy 4), że po czasie zacząłem baczniej
cultofluna - #metal #rock #industrialmetal #rammstein
#cultowe (971/1000)

Rammste...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Ale to jest fajne! ()
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Elements Of Anger, więc jakieś pół roku żyłem sobie na Illusions i Swallowed In Black. A tu takie pozytywne zaskoczenie mnie spotkało, jak w końcu dałem temu albumowi szansę. Słychać bas? Słychać. Jest 280 bpm? No jest. Są szalone riffy? Jak najbardziej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Polecam serdecznie.
Z.....n - Ale to jest fajne! (。◕‿‿◕。)
Myślałem, że to będzie jakieś wolne w stylu Ele...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach