Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0



- 2

@Bad_Sector: mój ulubiony Samael, chociaż Passage też top.

@Mortadelajestkluczem: nie ma za co :) to przecież było docenienie i komplement, że na wykopu dzieją się rozmowy na poziomie wyższości języka w którym w specyficznym stylu w specyficznym gatunku śpiewa ktoś kogo w zasadzie nikt oprócz uberfanów tego specyficznego gatunku i specyficznego stylu nikt nie zna nooooo
- 10
Chyba każdy za gówniarza uwielbiał ten kawałek (dziś też lubię, nie będę ukrywał) ( ͡° ͜ʖ ͡°) #blackmetal #metal
Moonspell - Wolfshade (A Werewolf Masquerade)
Moonspell - Wolfshade (A Werewolf Masquerade)

@Bad_Sector: Ostatni komentarz i już nie spamuję :) Problem z tym zespołem polega na tym, że po pierwszych dwóch płytach nauczyli się grać i cały nastrój, całą "magię", cholera wzięła :)
- 2
Ostatni komentarz i już nie spamuję :)
@Mortadelajestkluczem: Pisz, komentarze do kawałków, które wrzucam, zawsze są mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli mam być szczery, to po tych płytach, oni się oduczyli grać, jeszcze Sin/Pecado jest super, a dalej wieje straszną nudą, ale co kto woli ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Bad_Sector: Jak usłyszałem, że Garm, tym swoim ówczesnym zmanierowanym, aroganckim w dobrym tego słowa znaczeniu głosem, wywala z siebie mój ulubiony wiersz Edgara Allana Poe, kapcie mi spadły :)




- 1


@Bad_Sector: uwielbiam :)





- 1
@Bad_Sector: zajebisty kawałek
- 1
@Bad_Sector: to też fajna muzyczka









Type O Negative - Anesthesia