Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kojarzy ktoś tą bandę? Odkryłem ich już lata temu, ale nigdy nie słyszałem żeby grali gdzieś na śląsku, a u nas raczej jest popyt na takie gigi
#metal #blackmetal
#metal #blackmetal

- 2
Die Antwoord - Baby´s On Fire (metal cover by Leo Moracchioli) \m/ tego bym się nie spodziewał, jeszcze brzmi lepiej niż oryginał ¯\_(ツ)_/¯
Kocham chłopa! (ʘ‿ʘ)
On robi covery w wersji metalowej każdej popularnej piosenki, nawet Barbie Girl xD (
Kocham chłopa! (ʘ‿ʘ)
On robi covery w wersji metalowej każdej popularnej piosenki, nawet Barbie Girl xD (

- 1
- 2
Niemiecka piosenka, zaśpiewana przez Norwega z Włoskim nazwiskiem, trzeba powiedzieć, że wykonał dobrą robotę.
#metal
#metal

- 1
Dyskografia Doro idealnie obrazuje typową kobietę. Miała +- 20 lat (Warlock), 1-2 piosenki o miłości na album i to dosłownie o ruchaniu, 25+ (Doro) i nie da się słuchać tych wolnych piosenek kurła
#metal #logikarozowychpaskow
#metal #logikarozowychpaskow
Kupilem sobie te dwie ksiazki i czytam sobie wlasnie pierwsza z nich. Obie opowiadaja o tym, jak to jest byc czlonkiem subkultury metalowej w postkomunistycznym kraju, ktory przechodzi wlasnie rewolucyjne zmiany gospodarcze, spoleczne, polityczne, kulturalne i wszelkie inne.
Generalnie sa to ksiazki o moim zyciu i polecam wszystkim, ktorzy mieli przyjemnosc (lub nieprzyjemnosc) zyc w tym rewolucyjnym czasie i byc pariasem spoleczenstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Janis Jonevs "Jelgawa '94"
Jarek Szubrycht "Skora
Generalnie sa to ksiazki o moim zyciu i polecam wszystkim, ktorzy mieli przyjemnosc (lub nieprzyjemnosc) zyc w tym rewolucyjnym czasie i byc pariasem spoleczenstwa ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Janis Jonevs "Jelgawa '94"
Jarek Szubrycht "Skora
źródło: comment_1668605956ofvt1MPyD96hhD58D1FC86.jpg
Pobierz- 6
- 2
- 8

- 3
Wybiera się ktoś na koncert trasy #motleycrue i #defflepard ? Z tego co widzę to w Polsce już taniej niż 460 ziko się nie znajdzie (i to za dalekie trybuny), zagraniczne koncerty to co najmniej tyle samo (w Skandynawii to nawet po 7 stów xD) ale... ale oto znienacka nasi bracia od piwka i knedli mają płytę po 300 zł. To co, z kim jadę do Pragi na
@fan_comy: żebym to jeszcze miał pieniądze, to bym się chętnie wybrał
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9

- 0
#metal #progressivemetal #stonermetal #sludge #mastodon
#cultowe (1023/1000)
Mastodon - Crystal Skull z płyty Blood Mountain (2006)
Nigdy do końca nie przekonałem się do tej płyty, mimo że przecież kapelę baaardzo lubię od poczatku do końca. W sumie w głowie mam tylko 2 numer - Sleeping Giant, który był pod tagiem jakiś czas temu, i ten oto Crystal Skull. Reszta albumu jest jakaś taka
#cultowe (1023/1000)
Mastodon - Crystal Skull z płyty Blood Mountain (2006)
Nigdy do końca nie przekonałem się do tej płyty, mimo że przecież kapelę baaardzo lubię od poczatku do końca. W sumie w głowie mam tylko 2 numer - Sleeping Giant, który był pod tagiem jakiś czas temu, i ten oto Crystal Skull. Reszta albumu jest jakaś taka

@cult_of_luna:
Jak wyszedł premierowo, to strasznie The Blood Mountain lubiłem, ale potem faktycznie zostało z tego niewiele. Sleeping Giant zdecydowanie zasłużył na top1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten musiałem sobie włączyć żeby tytuł skojarzyć z muzyką.
Jak wyszedł premierowo, to strasznie The Blood Mountain lubiłem, ale potem faktycznie zostało z tego niewiele. Sleeping Giant zdecydowanie zasłużył na top1000 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a ten musiałem sobie włączyć żeby tytuł skojarzyć z muzyką.
konto usunięte via iOS
- 0
Widze, ze nie tylko ja sie troche tak dziwnie czuje jak slucham Mastodona - niby lubie kapele i od czasu do czasu slucham, bylem nawet na koncercie i wszystko w ogole jest ok, ale jakos nie chwytaja tak na 100%. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
uwielbiam behemotha, ale Nergala juz mniej a teraz znowu spadł z małego rowerka w mojej głowie.
Ja wiem, że w muzyce (jak i sztuce) czasem cięzko o coś nowego, że są podobne twory, artyści bez talentu itp. ale zsdrugiej storny prawwdziwy artysta radzący by nie zakładać zespołu to jak nie pozwalaj na ekspresje swojej duszy i weny bo już za dużo jest takich jak ty.
"Naprawdę chcecie wydawać kolejne piosenki na kolejnym albumie, na
Ja wiem, że w muzyce (jak i sztuce) czasem cięzko o coś nowego, że są podobne twory, artyści bez talentu itp. ale zsdrugiej storny prawwdziwy artysta radzący by nie zakładać zespołu to jak nie pozwalaj na ekspresje swojej duszy i weny bo już za dużo jest takich jak ty.
"Naprawdę chcecie wydawać kolejne piosenki na kolejnym albumie, na
źródło: comment_1668537574rxJLk1c4jLzkmbAm4oaExZ.jpg
Pobierz- 1
@hurtwish: Muzyka Behemoth ok, naprawdę (mam wszystkie płyty, oprócz tej najnowszej). Ale na Nergala od kilku ładnych lat trzeba brać poprawki. Zresztą sama wspomniałaś, że z nim ci nie po drodze. Może nie gadałby tak gdyby nie miał kilku innych źródeł dochodu z którego jak widać żyje mu się bardzo dobrze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 2
Wiadomo, członkowie #rammstein lubują się w widowiskowych pokazach pirotechnicznych - ale nadal jedna z bardziej porąbanych (IMHO) akcji to - obok masek z miotaczami ognia - odpalanie fajerwerków z kołnierza xD
Że oni się nie bali że im łby pourywa... Nie mówiąc już o tym, że przecież to głośne jak cholera, a wydaje się że muzykom jednak słuch się czasami przydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
Że oni się nie bali że im łby pourywa... Nie mówiąc już o tym, że przecież to głośne jak cholera, a wydaje się że muzykom jednak słuch się czasami przydaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#



























Nie jest oczywiście juz ten klimat, ale w końcu gdzieś tam grają jak powinni, a nie jakieś new metalowe gówna :)
https://youtu.be/goddrM-QozI