Wpis z mikrobloga

#metal #blackmetal #punk #punkrock #hardcorepunk #polskamuzyka
#cultowe (1134/1000)

Owls Woods Graves - The Entity z płyty Secret Spies of the Horned Patrician (2022)

Ciekawy miszmasz blacku podszytego punkową energią, choć ostatecznie na tej płycie (na debiucie mniej) za dużo dla mnie szantowych punkowych zaśpiewów jak w ich szlagierowym Antichristian Hooligan (wyjutubujcie sobie jakie stadiony świata xD).
Natomiast te numery w których jest więcej black/crustu bronią się IMO dobrze. Jest rozpierducha, a niektóre riffy, jak np. w tym numerze co zapodaje, trącą wczesno-punkowym thrashem z pierwszej połówki ejtisów.

PS. jakby ktoś nie znał, kapela z Krakowa, z ludźmi z doświadczeniami w różnych małopolskich kapelach, m.in w świetnym Ashes <3

------------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Kiedyś przez tysiąc dni postowałem tu piosenki które z różnych względów weszły mi w głowę w ciągu ostatnich 20 lat. Teraz wrzucam już niekoniecznie codziennie rzeczy, które wtedy nie zmieściły się na liście, które mi się przypomniały, lub których słucham aktualnie. W dalszym ciągu szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne.
https://rateyourmusic.com/~cultowe
cultofluna - #metal #blackmetal #punk #punkrock #hardcorepunk #polskamuzyka
#cultowe ...
  • 1