List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów polskich mediów. Bo tylko tyle mogę.

Piszę ten list jako czytelnik, który z coraz większym niepokojem obserwuje to, co dzieje się pod waszymi postami w mediach społecznościowych. Za każdym razem, gdy temat dotyczy Ukraińców, migrantów lub jakiejkolwiek grupy, wobec której w Polsce łatwo wzniecić niechęć - sekcje komentarzy zamieniają się w ściek. Nienawiść, dehumanizacja, nawoływanie do przemocy, powielanie kłamstw. To nie są
Neobychno - List otwarty do redaktorów naczelnych, wydawców i social media workerów p...

źródło: ht

Pobierz
  • 147
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Neobychno: Zacznijcie moderować komentarze bo przekaz dnia z trollowni się nie przebija. Zacznijcie moderować komentarze bo ludzie piszą prawdę. Zacznijcie mordować prawdę i wolnośc myślenia, znaczy się zacznijcie moderować.
17 plusów i główna, no nikt tego politycznego gówna nie promuje, a na wykopie nie ma faworyzownia politycznych trolli.
  • Odpowiedz
@jedzbudynie: dobrał gościa do poziomu własnej moralności. Nie oglądałem ale założę się, że gadał te swoje cyzelowane androny o tym we jakim to zaściankowym kraju żyjemy a e-p---------a to wyższy poziom wyzwolenia.
  • Odpowiedz
Wirtualna Polska pobiera teksty z lokalnych portali należącego do Orlenu Naszego Miasta. To się nazywa partnerstwo publiczno-prywatne! xD Prywatny wydawca ma za darmo dziennikarza ktorego opłaca wydawnictwo należące do Orlenu, a Orlen ma co? :)) No niby wyświetlenia, chociaż kogo obchodzi święconka w a Tomaszowie spoza Tomaszowa?

https://informacje.wp.pl/wiadomosci/wielkanoc-w-tomaszowie-2026-dla-potrzebujacych-ugoscila-ich-w-parku-rodzina-debcow-z-deko-smaku-7271693439420608a

#tomaszowmazowiecki #media
Poludnik20 - Wirtualna Polska pobiera teksty z lokalnych portali należącego do Orlenu...

źródło: 2274

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Poludnik20: Czyli Polska Press po wyborach zrezygnowała z rozwijania swojego ogólnopolskiego portalu „i.pl” na rzecz prezentowania swoich treści na prywatnym portalu. Nieodpłatnie? Ciekawe.

Chyba tak? WP płaciłaby za tak nudne teksty?
  • Odpowiedz